Kizlar hergun gunluk ped kullaniyor musunuZ? siz erkekler pecete vs koyuyor musunuz?

Erkekler de yapmasi gerek dinimizde mesela yani yapan var mi dikkat eden var mi merk ediyorum.. kabir azabinin cogu idrar yuzunden olcak dikkat etmeywn yandi. kizlar siz akinti vs oldugunda ped kullanmak gerekiyor hangi markayi tercih ediyorsunuz? hangisi daha guzel. kokulular hastalik nedini vazgecin.

0|0
8|30

En İyi Erkek Görüşü

• İdrar yapıldıktan sonra istibra yani son damla da gelene kadar beklemek, öksürmek, sallanmak vs. yapılmalıdır. Son damla gelene kadar beklenir ve son damladan sonra taharet yapılır. Peçete, pamuk vs. kullanmanın yanlış olduğunu okudum. Kaynağı da burada.

nakilkursusu.com/.../425-idrar-yaptiktan-sonra-cinsel-organa-pamuk-koymak

1|0
    0|0
    • Beklemeye vakit olmayabilir herzaman dime😉yazdigin dogru ama eksik

• ☺eig hak ettin

• Teşekkür ederim. :)

Erkekler Ne Diyor 29

• salladıktan sonra etin suyunu sıkıp duvara vuruyorum.. hala damlayacak gibiyse kapının arasına koyup kapıyı vurarak kapatıyorum. bence sizde deneyin beyler, peçete koymaktan daha güzel

2|4
    0|0
  • dinen böyle bir şey yok. yani kuranda yok.
    ama temiz olmak islamın emri. günlük ped kullanma gerek. erkekler de oturarak işemeli. sağlık açısından gerekli olan bunlar. hurafelere inanmayın

0|0
    0|0
    • Hurafe degil arastirirsan iyi anlarsin

• Bu ayetlerde görüldüğü gibi hesap gününde Alllahtan c. c. başkasının kesinlikle şefaat etme yetkisi yok. sadece ve sadece Allah şefaat edecek.

• Ben ne diyoruum sen ne anliyorsun bosver

• Ne kadar sallarsan salla dona duser son damla derler. Idrari yaptiktan sonra 40 adim atmak öksürmek lazim acelenmi var peceteyi dola kafasina. Ve orgasm olduktan sonra hemen dus alanlar var. Oda olmaz mast yapilip bittikten sonra akinti meni yine akmaya devam ediyor onada dikkat etmek lazim

1|0
    0|0
  • Ney peçetemi koyalım..
    http://i.hizliresim.com/pB1dOz.jpg

2|0
    0|0
  • Idrar yapildiktan sonra istibra ve istinca icin bir sure yurumek gerekir bu sirada pecete koyulabilir daha sonra gunluk camasir degistirilirse bir sıkınti olmaz

1|0
    0|0
    • Yasina ragmen bu konuda cahil kalmamissin ne guzel👍

• Yok halı serıoz kanks

1|1
    0|0
  • Gerekli hassasiyeti gösteriyorum 😊

1|0
    0|0
  • Onun bir ölcüsü var.
    Herhangi bir hastalik yoksa avuc ayasi kadar yayilmadigi sürece camasira idrar bulasmasi akinti bulasmasi sorun degil.
    Ama kabir azabi ayakta idrar yapan üzerine sicratanlar icin söylenmistir.
    Kiyafet temiz olmak zorundadir.
    Pecete ya da ped bile olsa abdestliyken akinti gelirse abdest bozulur. ona dikkat edin.

0|0
    0|0
    • Erkekler adim atmasi gerek damla olarak gelebilir sonrasinda.. bu yuzden de pecete koyarlar cok dikkat edilmesi gereken bir durum

• Belli hangi medreseden ogrendin acaba yasar nuri beyaz hoca gibilerden sanirim...

• Senim gibi mustafa islamoglu ya da zekeriya beyazdan ögrenmedim rahat ol.
      Yasar nuri gelsin benden ders alsin.
      O kimki ben ona hoca bile demiyorum..
      Yoksa sen fetocumusun? Ona cok benzion :D :D

• peçete?

0|0
    0|0
  • Yok ben kabı var direk ona koyuyorum. Çişim gelirse hemen kabından alıp oraya takıyorum yine 😒😒😒😒

1|0
    0|0
  • Yok ben pamuk tıkıyorum.

1|1
    0|0
  • Nereden uyduruyorsun böyle şeyleri.. Yok şöyle yaparsan böyle yok bunu yaparsan şöyle.. Yalan konuşan da kötü..

0|0
    0|0
  • Yok canim

0|0
    0|0
  • Pardon erkekler peçeteyi dötüne mi sokuyor.

0|0
    0|0
  • Donsuz geziyoz

0|0
    0|0
  • mutfak bezi kullanıyoz

0|0
    0|0
  • Mendil falan niye koyalim ablam? Anlamadim

0|0
    0|0
  • Ben deri kılıf yaptırdım

0|0
    0|0
  • Peçetesiz gezmem

0|0
    0|0
  • Yoo peçete kullanmiyorum hic

0|0
    0|0
  • Orkiddd

0|0
    0|0
  • Ben havlu koyuyorum kanks

0|0
    0|0
  • bizim sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Yalnız o tuvaleti yaparken üstüne sıçratma diyor peçete koy demiyor

0|0
    0|0
    • Arastirmalisin.. uzerine tabiki sicratmamak gerekiyor

• Kuranda açıkca yazmayan hiç bir şeye, ve kuran dışındaki hiç bir kaynağa asla inanmam.

0|0
    0|0
  • Ne jadar sallar san salla dona duser bir damla

0|0
    0|0
  • Oturarak yapıyorum. Dışardada musluk sağlam çok şükür.

1|0
    0|0
  • ben kullanırım molfix

1|0
    0|0
  • Ben koyuyorum kanamam oLyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• günlük ped en sağlıksız, hava aldırmıyor bu da mantarlara yuva. kullanmamayı tercih ediyorum.

3|1
    0|0
    • Ic camasiri degistirmek surekli en sagliklisi

• Bazı kadınlar peçete koyuyor :) kadının birinde görmüştüm şaşırdım ama bişey demedim sormadım..

• Erkeklerden cahillk akyo ya, günlük ped candr ya nerdeyse alşkanlk oldu bende bide mecbur klyorum tabi

1|0
    0|0
  • Evet günlük ped kullanıyorum. Artık alışkanlık oldu. Kullanmadığım zaman rahat edemiyorum

1|0
    0|0
  • Kullanıyoruz tabi kardş diger türlü nasıl rahat etcez

1|0
    0|0
  • Günlük ped kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Nasil yani anlamadim kilot pislenince günahmi?

0|0
    0|0
    • Belirli bir miktari var.
      O miktardan fazla pislenirse namaz kilinmaz o üzerindeyken.
      Yoksa millet her ihtiyactan sonra ic camasiri degistirmesi lazim.
      Kendi kendine fetva verior hanimefendi takmayin bunlari..

• Fetva vermek haddime degil gunaha girmeyin suclamayin bu yasa kadar ogrenmediyseniz lutfen ogrenin

• Asil sen git ögren. Millete yanlis bilgi veriyorsun. Dinde olmayan birseyi varmis gibi mecbur yapmalisin diye millete yaziorsun. Bu fetva degilde nedir? Git islamoglu zihniyetini baska yerde paylas. Burada zehirleme milleti. Hadi yallah

• Watsons'un kendi üretimi olan günlük pedkeri kullanıyorum çok güzel kokululari var

1|0
    0|0
  • Kaç senedir şu sitedeyim düzgün bilgi veren soru gördüm aferim kız sana

1|1
    0|0
    • Anlayana tabi☺tesekkur ederim

Yükleniyor...