Beyler gözünüzü seveyim bir yardımcı olun?

Idrarinizi yaptiktan sonra hemen bitiyor mu benim ayakta da devam ediyor damla damla geliyo 10-15 dk ayakta bekliyorum?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tasagin altina bastir damardakileri atsn. Bnmde oyle ya hazla karisik parca parca cikio idrar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• incele ,, http://www. ilacrehberi. com/v/toviaz-4-mg-28-uzatilmis-salinimli-tablet-bbb2/kt/nedir-ve-ne-icin-kullanilir/

0|0
    0|0
    • Kullandm bu ilaci ben. s

• ne oldu iyi gelmedimi ,,, ben 3. gündür kullanıyorum doktor recetesi ile Şu an biraz etki etti ama

• Bu aşırı aktif mesane icin idrarını tutamıyorsan ani olarak kacirmalarda ama bende de var bu asiri aktif mesane lakin ayakta idrar gelmesinin onune gecemedi

• İdrar kesen tutmaktan dolayı büyümüş ve tıpta rezidü idrar denen geçici hastalığa yakalanmışsın doktora git.

0|0
    0|0
    • Yapılan testlerde idrar kapasitemin 220 cc lerde oldugu söylendigi ve normal birine göre yarısı seviyelerdeymis. Yorumunuzu neye göre söylediniz açarsanız biraz daha sevinirim

• Klozetin başında dur biraz fazla da oynama 15 dk ayakta durduğuna göre ayarını bozmuşsun zıpla biraz

0|0
    0|0
    • Bitmiyo ya beklesem bile klozette ayakta yine geliyo sizin direk kesiliyo mu?

• Herkeste geliyor kardeş elinle biraz çek gelsin olmadı

Yükleniyor...