Seven erkek nasıl sevisir?

Seven erkek nasıl sevisir? Nasıl davranir? Eğer karsisindakine ömrü olacak gözle bakiyosa sabreder mi? Erkeğin cinsel istekleri olmasına normal bakılıyor ama kizinki çok abes bulunuyor bunu anlamiyorm bir de kızın cinsellik yaşaması na kirlenmesi ya da bu işe kirletmek denmesi çok çirkin. .. erkekler bu gözle bakarms kirli kız ve ciddi düşündüğü insanlara kiyamazmis bunlar doğrumu?

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm saygısını göstererek büyük nezaket ile sevişir sevdiğini incitmemek için.. Arzular ve istekler asla kınanamaz çünkü iç güdüseldir bize verilen üreme görevi nedeni ile.. Seven bir erkek sevdiği kızın kızlığını asla kız istese bile almaz evlendiği geceye bırakır..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• evli çiftler neden birbirine kıyıyor ozaman?
    cinsellik yeme içme gibi bir ihtiyaçtan ibaret ama toplumumuzda erkek yaparsa çapkın kadın yaparsa ırıspı oluyor, böyle düşünen insanlaradokunulmadık sokulmadık deliği kalmayan ama kızlığı duran birileriyle evlenirler umarım.
    ayriyetten, bakir olmayan bir erkek bakire kadın aramasın sen onu haketmiyorsun ibine.
    onun harici hep kendin doğrularımızı millete doğruymuş gibi dayatmaya çalışırız, ne zamanki bir İNSANIN insan olduğunu hatırlat, onun hayatını ve doğrularını sorgulamaktan yargılamaktan vazgeçer ve saygı duyarsak o zaman gerçek anlamda toplum olarak üst düzey bir yerlere gelebiliriz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Tüm nezaketinle ve sagısının eşliğinde tutku ile öpüşür ve okşar.. Derin derin koklar ciğerlerine sevdiğinin kokusunu doldurmak için.. Ve her an sevgisini ve beğenisini dile getiren sözler ile sevdiğine iltifat yağdırır..

0|0
    0|0
  • saçmalık. Bunu beraber yaşamalısınız. Hatta erkek gelmeden önce kadının gelmesini beklemeli. sabretmeli ve ilişki esnasında kaba söylem ters tepki verilmemeli. bencil olunmamalı. Aksi halde ilişkiyi tek taraf yaşamış oluyor.

0|0
    0|0
  • Kıyamaz acıyıp yavaş hareket edersen nazik olmaya çalışırsan acınacak hale düşersin. Kızın dilinde maskara olursun. Madem o işi yapıyorsun çatır çatır yapacaksın abi çekinmeyeceksin

0|0
    0|0
  • Mutlu edici

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • shvetli

1|0
    0|0
  • Seven insan evlenecegi kisiyle sevisebilir ki sevismekte ister sevdgni arzular fakat cinsel birlesme olmadan karsilikli tatmin olmalidir. Iki tarafta kendisini frenlemelidr

0|0
    0|0
  • Neden olmasin sevgi karsilikli degilmi

0|0
    0|0
  • hiç sevmedim ki nerden bileyim

0|0
    0|0
  • güzel sözler söyleyerek miker

0|0
    0|0
  • Seveni sevmeyeni farketmez verir küsküyü

0|0
    0|0
  • At gıbı herzaman sertten yanayım altımda kıvrandırmak cok zevk alıyorum

0|0
    0|0
  • Ciddi düşündügü insana kiyamamak mi? Nefessiz cikarmadan 3 posta

0|0
    0|0
  • Kıyamaz slowdur

0|0
    0|0
  • kıyamaz tabe.

0|0
    0|0
  • Direk miker

0|0
    0|0
  • Bir abaza kadın daha

0|0
    0|0
  • seven erkeğin böyle arzuları asala olmaz. Ayrıntılarını burda anlatamam.

0|0
    0|0
  • hayvan gibi sevişrim ne sevmesi sevmemesi, herkezin belli tarzı vardır.

0|0
    0|0
  • Ben yapmadım karşıma yapan kızlar çıkıyor şutluyorum iğreniyorum bunlardan

0|0
    0|0
  • seven erkek sevdiğine karşı asla seksüel arzu duymaz. isteksizdir seks konusunda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence mpüserek

0|0
    0|0
Yükleniyor...