Eşimin penisinde damar sertleşmesi? boyle bişey yasayan varmı?

Eşimin penisinin üst kısmında damar belirginleşti ve agrı yapıyo bişey yokken bırden sertleşiyo doktora da gitmıyo ama ınternetten arastırdıgıma göre ciddi bişeymış galiba basına boyle bişey gelen varmı?

0|1
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Doktora gitmezsen ilerleyen zamanlarda kökünden keserler de o zaman gider

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bizim insanmzn en büyük sorunu doktor fobisi herkesi dinler doktora gitmez onun bunun dediğini yapar ona iyi gelen sana iyi gelmez sanki herkes Farmakoloji falan okuyor kendi kafanıza göre birsey yapmayın doktora işin uzmanına gidin bence hemen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kısırlığa neden olabilir. Damar genişlemesi varikosel deniyor küçük bir ameliyatla sağlığına kavuşur. İhmal etmesin.

0|0
    0|0
  • Varikosel olabilir. Internetten bulgulari bir karsilastirin isterseniz.

0|0
    0|0
  • Damar tikanikligi iste

0|0
    0|0
  • doktora gitsin ciddileşebilir. sertleşip uzun süre öyle kalıyorsa kangrene kadar götürür. uzun süre ereksiyon halinde kalmak sıkıntılı bir olay

0|0
    0|0
  • Doktora gitsin kesinlikle

0|0
    0|0
  • Damar genislemesi varikosel var o biraz onemli testislere kan kacirdigi icin canli spermleri olduruyo ve cocuk sahibi olmayi zorlastiriyo

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun, yasamadim duymadim da ama ciddi biseye benziyor dr gitsin ileride motoru bozar mazallah

0|0
    0|0
  • ihmal etme bence, en çok sana lazım nede olsa

0|0
    0|0
  • hiç yaşamadım

0|0
    0|0
  • Sünneti yapan sünnetçi yalnış kesmiştir

0|0
    0|0
  • varikosel büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • Tansiyona bağlı olabilir. Bir kalp damar cerrahına görünmesinde fayda var.

0|0
    0|0
  • benimde tandan gelen damar çok kalın ama ağrı filan yok ama çok çabuk ereksiyon olurum anında sertleşiyo bir his olunca

0|0
    0|0
  • Ürologa gözükmeli. Dolaşım sistemi ile ilgili sıkıntısı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...