Utanıyorum biraz mazur görün?

Genital bölgemde siğil var önceki erkek arkadaşım bulaştırdı 18 yaşındayken o yaştan beri var şimdide evleniyorum 23 yaşındayım genital bölgemde siğil var birkaç tane kötü duruyor bu eşime bulaşırmı ne yapmam lazım doktora gitmek istemiyorum

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• doktora gitmiş olsa idin 10 15 günde ortadan kalkmış olacaktı. Bunun utanmasımı olur

1|0
    0|0
    • 1 hafta gbi sürem kaldı nasıl kurtulucam doktora gidemem burdakiler doktora açık insan değiller :(

• 1 haftada kurtulamazsın üzgünüm. En iyi şansın elma sirkesi denemek.

Bir pamuga elma sirkesi koyarak üzerine koy üc dört saatte bir değiştir.

Erkekler Ne Diyor 24

• Bulaşır üstelik bu siğiller sadece cinsel ilişki ile bulaştığından eşin doktora gittiğinde de sorun yaşarsınız. Evlenmeden önce cildiye doktoruna git muhtemele 4-5 seansta yakarlar siğili ve kurtulursun...

1|0
    0|0
  • Siğil ilacı var kullanmayı denedin mi

1|0
    0|0
    • Hangi ilaç ağaç yağını duydum ben sadeve

• Eczaneden iste verirler, kadın cildiye doktorunua da gidebilir sin

• Doktor şart doktorsuz çözüm bulunamaz. Ayrıca bu kadar beklenen hataydı.

1|0
    0|0
  • Bulasir sigil ilaci kullan

1|0
    0|0
  • siğil ilaçları falan çoktur eczanelerde.. krem ya da sprey gibi..

1|0
    0|0
  • Allahım sen gibilerden korusun 🙏🏻

1|2
    0|0
    • Bende ne var başına geldiğinde kınadığın için pişman olacaksın

• İlerde eşinin ne olacağını bilemezsin neler yaptıgınıda bu yüzden kınama başına gelmesin

• Orası öyle hayat kötü artık bişeyler yaşamayan insan cok az ama konu bu degil sen normal görüyon ona kızdım

• Arkadaşım bu nasıl bir mikropluktur ya , göz var nizam var mk mide bulandırdınız ya

0|1
    0|0
  • 18 yaşındayken ilişkiye girdindemi oldu?

0|1
    0|0
  • Iğğğğ iğrenç. heryeri siğilli bir vajina. ığğğğ karşı cinsten soğudum la.
    Adama bulaşır o.
    Iğğğğğ

0|0
    0|0
  • Bulaşır tabi doktora git

0|0
    0|0
  • Eyvah eyvah kansere kadar gider

0|0
    0|0
  • Hpv muhtemelen erkek arkadaşınla konus asi yaptırsın sende hastalığı araştır basit bir şekilde kremle yok edebilirsin

0|0
    0|0
  • Doktora git tedavi ol.

0|0
    0|0
  • İlk cinsel ilişkini 18 yaşında mı yaşadın? Yuh be!

0|0
    0|0
    • İlişki yaşamadım sürtünmeydi bakireyim

• bakire olsan ne farkeder. ruhun bakire değil !! ayrıca elin adamı bilmem nerene sürttürmüş hala bir de bakireyim diyor

• aldır

0|0
    0|0
  • doktora git.

0|0
    0|0
  • Bulasır tadavi ol doktora git

0|0
    0|0
  • Sana nasil bulastiysa..

0|0
    0|0
  • başkasının altından geçip, sevdiğin adamın altına yatacan öyle mi? Allah o adamın yardımcısı olsun.

0|0
    0|0
  • Genital siğil ler son derece bulasicidir. Eşine bulastirirsan hayatı boyunca adam onlarla uğraşır. Hemen doktora gidiyorsun cildiye bölümüne

0|0
    0|0
  • Bakireligin önemine iyi bir örnek... Sigil kesinlikle bulasir ve iyilesme sansi yok, sadece yakilir ama vücut o virusu devamli tasir, ayni Aids gibi..

0|0
    0|0
  • bundan önce esıne yırtık oldunu nasıl açıklıcan

0|0
    0|0
  • tırnak makası

0|0
    0|0
  • Bakire olmayanı alırsan böyle olur

0|0
    0|0
    • Bakireyim sürtünmeden oldu

• Anlattım ben benimle evliliğe kadar giden insanın benim herşeyimi bilmesini istedim hemen yargılamayın ne yaptysam herşeyi biliyor sadece bu siğil konusunu bilmiyor bende yeni öğrendim çnkü

• En azından dürüstmüşsün neyse git jinekoloğa göster bakalım ne diyecek buradan sormakla sonuç alamazsın belki tedaviyle geçecek bir şeydir

Kızlar Ne Diyor 4

• bulaşır. Ve doktora gitmelisin. O siğilin tıptaki adı HPV virüsü. Ve ileriki boyutlara giderse eşinde kolon kanserine sende de rahim ağzı kanserine sebep oluyor. Hatta Oral seks ile eşine bulaşır ve gırtlak kanseri oluşumu riski çok yüksek. Eşinin dudaklarıda öpülemicek hale gelebilir. Araştırmalısın internetten bak HPV. ve ayrıca çok basit bir işlemle yok edilebiliyor. Onları yakıyorlar ya da dondurma yöntemide var ama en etkilisi yakma yöntemi. Doktora gitmezsen daha kötüsü ileride çocuğunda olmaya bilir ya da çocuğunda da olma ihtimali yüksek. HPV li isen normal doğum yaptırmıyorlar.

1|0
    0|0
    • Doktora gitmekten başka çaresi yok mu

• Doktordan korkuyorum çünkü sürekli yanımdalar nişanalışverişi derken yalnız kalan vaktim inanki yok hemen nolduda doktora gitti derler bizim buralar doktora açık yerlsr değiller kardeşim

• Nişanlınla konuş bu durumu bakılmam lazım de en azından.. bir kontrol e gitmeliyim de. Ve o seni eminim ki götürür. Konu çok ciddi hafife alıncak birşey değil. Senin eski sevgilin yüzünden kocan kordon kanseri olabilir. Ve eğer birlikte olduysanız şimdiye kadar onunda görünmesi gerekiyor doktora. Gerekirse senede vuralacağı 2 aşı sı var. Bunları bilmelisin. Araştır çok ciddi birşey çünkü..

• Doktora gitmeniz gerek. Siğiller çoğalırsa kurtulmanız çok zor.

0|0
    0|0
  • doktora git en mantıklısı..

0|0
    0|0
  • Bulaşır. Daha önce cinsel ilişkinin olduğuda anlaşılır doktora gittiğinde. Dikkatli ol eşin anlamasn

0|0
    0|0
Yükleniyor...