Arkadaşlar sevgilim nişanlanıyor eski sevgilisi ile

Arkadaşlar ..benim 2 aydır çıktığım bir kız var..ilk olarak herşeyi yaşadığı ..eski erkek arkadaşı askerden döndükten sonra tekrar ona gitti gitme dedim beni tehtit ediyor diyor ..ailesine telefon açmış eski sevgilisi senin kızın böyle şöyle demiş..kızın babası hastaneye götürçeğim demiş kaçmak istedi gelmedi istet dedi beni..bende tamam dedim ama sonra telefon açmış eski sevgilisine ..boyun eğmiş ..isteyeceklermiş ..onu...bugünde onunla son kez beraber olduk cinsellik oldu çocuk olabilir..ama nişanlanacak..başkasıyla ..ne yapacağım bilmiyorum

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• kıza aşık mısın ?

Sil at gitsin ya bu ne biçim kız bu ne biçim insan.Karaktersizliğin böylesi görülmemiştir ya hayatına bak salla gitsin ama bir güzel dövsen kızı fenada olmazdı. Kadına şiddete hayır ama böylesine evet!

0|0
    0|0
    • Evet..malesef seviyordum ama şimdi nefret ediyorum bugün gittim yanına kahpe dedim..

• Teşekkür ederim beni biraz aydınlattın..denerim..

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne içiyorsunuz siz ya? Bu neyin kafası? Bu kadar entrika Brezilya dizilerinde yok. Pes doğrusu...

0|0
    0|0
  • Hayırlısı neyse o olsun..

0|0
    0|0
  • Bu ne iğrençlik... Yuh artık.

0|0
    0|0
  • Ya bırak o kızı kimle nişanlanırsa nişanlansın,sen neden onunla birşeyler yaşıyorsun?Biliyorsun değilmi cinayetler böyle kızlar yüzünden işleniyor,gençliğine yazık,yarın tutup o çocuk bunu almazsa senden hamileyim diyip üstüne kalırsa hiç şaşırma!Bu nasıl bir kız ya insan utanır,sana ayak yapıyor..Senin üstüne kalacak bak söyleyeyim..

0|0
    0|0
    • Uzak durmasını istiyorum hayatımdan ...dün küfür etmeden önce kahpe diye ..öglen kız kardeşimin yanına gitmiş..babamla konuşacagım ben başkasını seviyorum beni söyleyecekmiş istemiyorum diyecekmiş..bende bugün mesaj çektim vazgeçmiş kahpe dediğimde evlenmeyecekmiş..dedim mesajımda ..sen babanla konuşssan ben başkasını seviyorum seninde sevmediğin mutlu olmadıgın birine vermek istemezler dedim ..ama neyse dedim kendine iyi bak bb dedim..

• Yanlış okumuşum mesajı düşüncelerim çok karışık kahpelik yapaacağıma evleneyim demiş..onun

• Boşver onun gibileri çok var,sana numara yapıyor dediğim gibi kafanı karıştıracak aslında amacı seni kandırmak

Erkekler Ne Diyor 6

• Senin kıza bi' güzel k... de çocuğa. O kadar genişse nişanlanıp evlensin. Kemiklerini kırasım geliyor böyle acizlerin.

0|0
    0|0
    • aynen ya..çocukta biliyor beni suratıma saf saf bakıyor..hep..birşeyde yapamıyor

• dün bunları söyledim kardeşim dün kız kardeşimin yanına gitmiş ..bilmiyordum ..babamla konuşacagım demiş benim sevdiğim başkası diye..bende bunları bilmeden yanına gittim..aynen dediklerini söyledim kahpe dedim..sonra dondu kaldı arkama bakmadan çektim gittim mesaj cektim konuştugunu bilmiyorum dedim kardeşimle bunları evet seni ilgilendirmez dedim neyse evlnemeyeceğim diyor onunla bu kahpeliği yapamam diyor bende dedim mesaj yazdm babana söyleyeseydin sevdiğm başkası diye onlarda seni anlarlardı

• yanlış okumuşum mesajını kahpelik yapaçagıma evleneyim demiş..onunla ne olacak bilmiyorum

• 2 ayda seninle yatağa giren kızla evlenmeyi mi düşünüyosun. nişanlanacağı çocuk sana iyilik yapıyor bence.hayatına devam et

0|0
    0|0
    • Çocugum olabilir onu ne yapacagız bilmiyorum..ya

• sen bilirsin. ama tehlikeli işler bunlar

• bugün garantiye almam lazım bazı şeyleri.

• gereksiz bir ilişki içindesin,olaylardan uzaklaş...

0|1
    0|0
  • Allah Hakkında Hayırlısı Neyse Onu Versin Kardeş Akışına bırak

0|0
    0|0
  • yapacak bişi yok giden ditti

0|0
    0|0
  • Başkasıyla nişanlanıyor ama seninle yatıyor. Nişanlansada gelir sana yine

0|0
    0|0
    • ben o kadar şerefsiz değilim dedi ..ama benimle oluyor 2 ayda değil 1 haftada ..beraber olmaya başladık..gelmeyeceğim dedi bu son dedi..

Yükleniyor...