Kızların kızlık problemi olmasa cinsel yaşantıları nasıl olur?

kızlar cinsel ilişki konusunda kızlık zarı sorunu olmasa ve hamile kalma korkusu olmasa isteğe bağlı olsa, acaba cinsel hayatınız nasıl olur cinsel ilişkiye girmekten yindede kaçarmısınız? nasıl bir cinsellik ister ve yaşarsınız ?

Güncellemeler:
peki kızlar buna ramen analdan vermeye devam ederlermi peki?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben yurtdışında kaliyorum ve burda yabancılarda hic öyle bir durum yok ve ilk iliskilerini 15-16 yasinda yasiyorlar daha erkeni veya gec olanida var tabi ama cogu zaman o yasta basliyorlar ve iliskileri 1/2 hafta sürüyor.

Bazen tek gecelik yani.

Serbestler aileleri yanlis bir durum olmasin diye konusuyorlar bile zamani gelince korunmayi unutma gibisinden eve erkek atani bile var

cok abazan yani

0|0
    0|0
    • Türkiye de öyle olma yolunda hızla ilerliyo

• bir süre americada kaldım

• evet avrupayı biliyorum evde annesi babası varken bile eve erkek veya kız getirip cinsel birleşme yaşıyorlar ailelerde buna olumlu karşılık veriyor birde ögüt veriyorlar böyle yapın diye ne kadarda avrupa modern ülke olsa oranın erkekleri acayip abaza her yerde seks yapıyorlar avrupada falan türklerin kızı olsa tek başına sokaga cıkartmazlar korkarlar :)

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadan veririler..farkeden bişey yok :D

0|0
    0|0
  • evlilik dışı birliktelik haram diye istenmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu sorudan anala geçmek nasıl oluyor , yani serbestlik olsa da olmasa da anal olmalı gibi bir sonuç çıkıyor..

0|0
    0|0
    • kızlığını korumak için analdan yapanlar için yinede analı tercih edip etmemeli hakkında

Yükleniyor...