Türk erkeğinin performans sorunsalı, beklentileriniz, anlayışınız ?

Eski üyelerden biri olarak, kendini tekrar eden erkeğin ızdırabı sorulara çok şahitlik ettim. Bu performans anksiyetesi olur, penis boyutları olur, erken boşalma kaygısı olur, heyecan olur, hatta ve hatta sertleşme sorunsalı olur vs... Sözün özü şu neden erkeğe bu kadar yük bindiriyor kadınlarımız toplumumuz?

Gerek deneyimlerim olsun, gerek seks üzerine dostlarımla sohbetlerim olsun, gerekse okuduklarım olsun. İyi bir rasatçıyımdır. Mübalağa'nın yakınından geçmiyor söylediklerim.

Performans anksiyetesini de yaşamış biriyim üstelik, tecrübeli bir hatuna karşı.

Bakın yatakta erkeğin sizden beklentisi çok uçları saymazsak oraldır, oralın kardeşi 69dur. Hadi birazda soğuk nevale olmamanızdır. Kaldı ki bacaklarınızı açıp yatsanız bile onada ses etmez benim hemcinsim.

Toplum çocukluktan beridir aşılamıştır bunu erkeğe. Yataktaki erk önemlidir, kadına hakimeyetini hissettireceksin babında. Tamamda bu kadar beklentiye cevap verme zorunluluğu erkeği kasmakla kalmıyor. Kendini yatakta rahat bırakamamak, sadece kadına odaklanmak gibi yönelimlere sevkediyor.

Önemli olan boyu değil işlevi yazıp duran kız, hiç samimi değilsin bir kere onu söylüyüm. Erkek arkadaşlarım da çok takılmasınlar elinde ne varsa onunla yetineceksin kardeşim, beğenmiyorsa daha büyüğüne gitsin senin ruhunu seven kadın küçük olduğunu bilse bile çaktırmaz.

Düzenli seks hayatı olmayan erkek arkadaşlarım, elbette 3 ayda 6 ayda bir sevişirsen erken boşalırsın. Bundan daha doğal ne olabilir. Bak bir hafta rutine bindir kim hangi sürede boşalıyor o zaman konuşalım. Buna anlayış, göstermeyen kadına açıklama yapmana gerek yok.

Nasıl kadın her erkeğe ıslanmıyorsa, tahrik olmuyorsa seninde her kadına sertleşmek gibi bir mecburiyetin yok. Onlar isteksiz olunca, isteksiz sen isteksiz olunca modunda olmadığında adın "İKTİDARSIZ". İktidarsız Cem Yılmaz'ın dediği gibi "Nitelendirmedeki acımazsızlığa bakar mısınız?"

Bir başka konu kadının daha önce tecrübeli olması senin gözünü korkutmasın sağlıklısın, güçlüsün gidip biyolojik yönden iktidarsızların kullandığı haplara düşme. Kendine güven, rahat ol.

Bakın istisnalar her zman olduğu gibi yine kaideyi değiştirmez. Ama genel görünüm bu. Bu yüzden erkekler boyuna, boşalma uzunluğuna, sertliğine, şununa bununa dair sorular sorup duruyor. Hep erkeklerle empati kurdum sanmayın ki kadınlara cephe falan aldım. Yarında sizi yazarız, konuşurz. Ama sanırım bu erkekleri bu hale getiren birazda sizlersiniz kızlar?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• "Önemli olan boyu değil işlevi yazıp duran kız, hiç samimi değilsin" daha 5 dk. önce "oynamıyorsun." dedin mi demedin mi? (gevvrek gevrek gülüyorum) ben senin tırnak içindeki "bayanım." 'önemli olan işlevdir.' arkasındayım. çok mu tecrübeliyim? yoo... ayrıca sahiden de zottirik zottirik felsefe yapmayı sevmiyorum be.. ama yine de sen yaş ortalamaını yükselt...

1|0
    0|0
    • Yaş ortalaması konusunda haklısınız hanfendi sanırım bunu yapmalıyım.. Ama işlev ayağı g.t ayağı bence. Bu konuda kadınları samimi bulduğumu söyleyemeyeceğim. :)

Erkekler Ne Diyor 1

• aslına bakarsan bu yazdıklarındaki bütün suç cinselliği öcü olarak gösteren toplum psikolojisi, sen burada yazdıklarından anlaşılıyor ki iyi bir analizcisin ki bende iyi bir analizciyimdir. bende geçen yıllarda edindiğim verilere göre bahsettiğin bu durumun tamamen bastırılmışlıklardan meydana geldiğini düşünüyorum sebebi ise bana göre şu; ergenlik çağında p*rno filmlerle, internet sitelerindeki çeşitli görsellerle ellerinin arasında penisini okşamaktan ileri gidemeyen bir erkeğin bir arkadaş ortamında yaşıtının tamamen hayal ürünü olan bir cinsel deneyiminden bahsederken "oğlum hatunu göreceksin neye uğradığını şaşırdı, dün tam 5 posta attım, harikaydı", "dün hatunu aldım bir iki kadeh içtik zaten hatunun kafası oldu, sonra onu yavaş yavaş soydum, sonrasını düşün sabaha kadar hiç durmadık" gibi muhabbetlere kanarak özenmesi ve aslında anlatanın da kendisinden farklı bir hal içinde olmadığının farkına varamamasından kaynaklanıyor... kadınların tarafına gelince yine ergenlik döneminden sonra sürekli kadınlarla etkileşim içerisinde olduğunu dillendiren bir adamın yatakta başarılı olduğu, ağzından düşürmediği penisi ile yaptıklarının yaşanabilir olduğunu ortaya çıkaran cazibe ile ona inanan ve kendisini ona teslim eden ama sonrasında fiyasko ile sonuçlanan bir deneyimden sonra her erkeği aynı kefeye koymaları çok normal geliyor bana. yani asıl suçlu biz erkeklerin ta kendisi. yapmadıklarımızı yaptık diye, henüz uygulamadıklarımızı öyle yaparım, böyle giderim diye anlatmanın bir anlamı yok sonra gün gelir mahçup oluruz... :)

1|0
    0|0
    • Üstad yazdıklarımdan erkekler pürüpaktır anlamı çıkmasın lütfen. Ama tüm müsebbibi erkekler değil bence bu vaziyetin. O yalana dolan başvuran, uçuk performans senaryoları yazan erkeğin suçu yok mu muhakkak var. Sende bende bu konuşmalara çok şahit olmuşuzdur. Ama çuvaldız bize girmişken, iğne de kadınları acıtsız biraz.

Kadın erkek ilişkilerimiz resmen facia. Hele ki işi cinsel boyuta indirgersek bok üstün bok :)

• bundan çıkan sorunda cinselliğin eğitiminin olmaması. ayıp, yasak olarak nitelendirilmesi, o uçuk olarak adlandırdığımız hayallere sahip olmayan hemcinslerimiz olmasa emin ol kadınların da beklentileri bu derece yüksek olmaz. yani çuvaldız bize girdiyse iğneyi çoktan kendimize batırmışız demektir...

Yükleniyor...