Rus kızlarını aşağılamak için kılıfına uydurmak?

bir kaç gündür ks den bir kızla tartışıyorum, derdi belası rus kızlarını aşağılamak ben birlikte olduğum kızın çok zeki bir kız olduğu söylediğimde verdiği cevap çok ilginçti zeki bir kız bakireliğini koruyabilir bakire olmayan bir kız aptaldır dedi. Türk bayanları gerçekten böylemi düşünüyor?

adminler diğer sorumu kaldırdığı için tekrar sordum.

Güncellemeler:
bazı tipleri anlamakta güçlük çekiyorum her konuyu dönüp dolaştırıp dine getiriyorlar insanların özgür iradeleri var biraz bunlara saygı göstermek gerekir din bile hiçbir şeyi zorunlu kılmamıştır günah işleyen cehennemde cezasını çekecek bu kişiye allahı arasında birşeydir artık insanların inançlarını sizin gibi yaşama zorunluluğu olmadığını anlayın kimsenin inancı kimseyi ilgilendirmez!.
"vuslatim" bey benim DİNSİZ olduğumu iddia etti hiç şaşırmadım kadınların zekasını kızlık zarı ile ölçen bir zihniyetten ne beklersin.

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Bakire kız akıllı mı oluyormuş ? , beyin işlevlerinin vajinadan yönetildiğinden haberim yoktu ...

1|2
    0|0
    • ablam konuşmuş yine ağzına sağlık

• hani erkekler için bir söz söylenir beyniyle şeyi yer değiştirmiş diye bu bayanında öyle sanırım :D

• Ölene kadar kızlık zarı hiç patlamaması dileğiyle :)) muhatap alınacak muhabbet edilecek zihniyet değil ...

Kızlar Ne Diyor 9

• bunun zekayla ilgisinin olmadığını öğrenmeli arkadaşın

1|1
    0|0
  • güzel arkadaşım bence sen önce bir dini kitap al oku veya dini sitelere gir ne biliim ilmihal falan oku ama ne olursa olsun ''zina'' kelimesinin sözlük anlamını öğrenmeni tavsiye ederim. ii günler.

1|1
    2|1
  • Bakire bir kiz daha zekidir diye birsey yok. Her rus kizi guzel veya o* diye birseyde yok.Her Turk kizida kezbandir diye birseyde yok bunu bir anlasaniz.

Ama soyle bir gercek varki:Turk kizi acilir o* Turk kizi verir kasar Turk kizi vermez Gotu kalkik. Turk kizi zor olur kendini Adriana Lima mi saniyor olur. Bu Turk kizlari neyapsin?

0|1
    0|0
  • niye bu mantıkta biriyle tartışarak kendini yordun ki? tüm hırsı bir gün bekaretiyle birlikte gider.

0|0
    0|0
    • en son nükleer silahların insanlığa faydalı birşey olduğunu söyleyince koşarak ayrıldım ordan :D

• hatun dünyayi trden ibaret saniyor sanirim.

0|0
    0|0
  • Beyni vajinasına kaçmıştır onun

0|0
    0|0
  • Alakasız bir şey.Bakire olan zeki oluyor bekaret gidince aklını da kaybediyor diye bir şey söylemek saçma.

0|0
    0|0
  • evet. bende böyle düşünüyorum ama rus kızlarla-bakirelik konusunu anlayamadım birbirine nasıl bağlamayı başardın?

0|1
    0|0
    • konu rus gelinlerdi ve bakire olmadıkları için aptal olduklarını söyledi hanımefendi şimdi anlaşıldımı

• :DD adın mesut mu?

• hayır seninki elizabeth mi :D

• bakireliği Türk-Rus diye ayırmayın artık dinde günah zina yapmak o yüzden dikkat ediyorum bir müslüman ztn buna dikkat eder rus olsa bile .eğer bn zina yapmaktn çekinmesem sevgilimle birlikte olabilirdim bundan da çekinmezdim ama zinadan korkuyorum o yüzden de dikkat ediyorum o kadar

0|1
    0|0
    • katılıyorum.

• arkadaşlar şunu anlayamıyormusunuz zina günah veya değil diye bir konu yok soruyu iyice okuyun anlamakta güçlük çekiyorsunuz sanırım bir insan bakire olmadığı için aptal olurmu? surunun özeti budur zina yapmak günahmıdır değilmidir diye sormadık.

• asıl sen cevabı anlıyamamışsın arkadaşım

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşım sanırım zoruna gidiyor. Burası türkiye sen rus sitelerine yazacaksın ozaman sende haklısın eğer rusyada kalmışsan ve ailende aynı dırımsaysa diyecek bişeyim yok. herkes özgürdür tabiki. dini bilmediğiniz okadar belliki dinsizliğinizi bari belli etmeyin. ne demek din hiçbirşeyi zorunlu kılmamıştır. bence ilk önce okuyun kesin yasaklar vardır bunları sizin gibiler değiştirmye calışır.

dediğim gibi ailenizde bu gelenek varsa boşuna yazmanında bir anlamı yok gibi.

0|0
    0|0
    • beni tanımıyorsun inancımı ne şekilde yaşıyadığımı bilmiyorsun ama utanmadan bana dinsiz diyebiliyorsun iftira atmanın günah olduğunu biliyormu acaba çok bilmiş alimimiz benim inancım beni bağlar dostum sen git kadınların bacak arası ile ilgilen başkalarının inançları ile değil.

• seni engelledim çünkü hem dinime hem aileme dil uzatmaya başladın.

• onu diyen kız gerçekten cahilmiş ve kıskançlıkta diz boyu.

0|0
    0|0
    • kıskançlığının üzerini suçlayarak örtmeye çalıştı fakat gülünç duruma düştü birde utanmadan üstelemeye devam etti :D

• zekilik ve bekareti aynı soruda bağlama olayı şaşırtıcı ben bunu savunan kızın aklından şüphe ederim,ama senin demenlede bakireliği olmayana kimse aptal diyemez,bakireler evdemi kalıyormuş benim yattıklarım hep evlendi,bende evlenecek olsam bakireliği aramam herkesin düşüncesi kendine

0|1
    0|0
Yükleniyor...