Anal fissür'üm var anal seks icin zararli midir?

Anal seksin bu tür hastaliklara iyi geldigini duydum cidden böyle bir sey var mi? Bilenler yazarsa sevinirim

0|0
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• sana onu söyleyen seni demek ki sevmiyor. kızım delimisin. fissüre anal ilişki olur mu. akıl var mantık var. öyle olsa doktor kabızlık yapacak ilaç verir. delimisiniz hurafelere inanıyorsunuz.
    fissürü olan anal yaşarsa artık kıçı hiç çiş tutmaz bezle gezer. sancıdan da oturamaz. akıllı olun yahu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çokriskli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Asında bu hastalıkları iyice tetikler. Zararlı çatlaklar açıısndan en başta.

0|0
    0|0
  • Sağlam bir erkeğe denk gelirsen 1 hafta koltuğa oturamazsın o yüzden karşına çıkmıyorum

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
    • Ha ha ha sen mu komiksin dostum nefdense hic gülmedim

• Anal iliski anal fisuru olumsuz etkiler cunku catlak gerilecek aciya kanamaya neden olabilir. Tabiki penis kalinligi ve kayganlastirici kullanmak inemli ama iyi geldigi bilgisi yalan haber.

0|0
    0|0
  • fissül hangi aşamada bu da önemli tabi, yapacaksanız çok dikkatli bir şekilde yapmalısınız. yine de risk var. iyi geleceğini sanmıyorum, tam tersi dikkatli olmadığınız zaman daha da kötü olabilir. sağlık bu sonuçta şakaya gelmez, ama hayat sizin tabi

0|0
    0|0
  • “Ey Muhammed! Sana kadınların ay başı halinden de soruyorlar. De ki: O bir eziyettir Onun için ay başı halinde oldukları zaman kadınlardan çekilin ve temizleninceye kadar onlara yaklaşmayın. İyice temizlendikleri zaman ise Allah’ın emrettiği yerden onlara varın, yaklaşın. Şüphesiz ki Allah çok tövbe edenleri de sever, çok temizlenenleri de sever.” (Bakara, 2/222)

0|0
    0|0
  • Anal seks çılgınlığı toplum düzenini bozmak, inancı zedelemek amaçlı milletin önüne p*rno filmlerle çıkarıldı. Ne yazık ki senin gibi cahil toplum bireyleri öteki dünyayı düşüneceğine bu dünyayı düşünmeye devam ediyor.

0|0
    0|0
  • Yok böyle birsey inanma sakin. Tedavi yöntemi icin doktora gidin. Ayrica haram olan birseyin sagliga yarari olurmu hic allah askina mantikli olun biraz.

0|0
    0|0
  • Arkadan. Sokmak icin bunlara inan kizlar dunyanin en salagi saglam bir kizda bile sakincaki

0|0
    0|0
  • Seni biri saglam trollemiş😎

0|0
    0|0
  • Yapta gor 1 hafta altina sicarsin

0|0
    0|0
  • Haramin neresi iyi gelir?

0|0
    0|0
  • ben bile hiç kimseyle cinsel ilişkim olmadığı halde, anal seksin kadına acı verdiğini öğrendim, biliyorum, siz ne anlıyorsunuz bu analdan bunu çözemedim.. hak yolu varken b*k yolu niye?

0|0
    0|0
  • Çok zararlı hemde yırtık büyürse büyük abdesti tutamama gibi durumlar ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • Biz bunu sözlükte şakasına diyorduk sen onu gerçek mi sandın😊

0|0
    0|0
  • Evet var baslayalım hemen:)

0|0
    0|0
  • NE İŞİN VAR ANALLA DİYECEM YANLIŞ ANLAYACAN

0|0
    0|0
  • hee iyi geliyor tabi. hatta yeterince yaparsan anal fissürle uğraşmıyorsun direk kolon kanseriyle uğraşıyorsun.

0|0
    0|0
  • Eger oyleyse savabına yaparim istersen

0|0
    0|0
  • tam tersidir. anal iliski zorlayicidir, daha cok tahribata yol acar :D onden sasma :D

0|0
    0|0
  • Iyidir iyi iyilestiriyim mi seni cici kız

0|0
    0|0
  • Evet cok faydali acisina katlanirsan biseyin kalmaz

0|0
    0|0
  • kuzum gunah gunah rahatsızlıgın olmasa bıle gunah ya arkadas barı sıc... nız yeri rahat bırakın

0|0
    0|0
  • İyi gelse götten miktircenmi?

0|0
    0|0
  • Ayni sorun bende de var bende mi miktirim yani :) saçma birşey? İlaç felan kullanıyor musin

0|0
    0|0
    • Hayir ben aslinda bunun icin sormadim.. Sevgilimi mutlu etmek isterim sonucta. Merhem yazdi doktor

• Yok ne ysnlis anlamadi haber veririm tabi..

• Tesekkur ederim

• Anal seks her yönden zararlı nesi iyi gelcek ya

0|0
    0|0
    • Bir makale de yaziyordur ben de anlamadim. Erkek arkadasim icin sordum ven zaten anal seksi

• Erkek içinde sorunlu

• Sürekli disarda degil benim iceri giriyor zaten anal fissürüm fakat yinede zararli mi bilmek istedim

• Anal fissürunu anal sekslemi tedavi etmeyi düsünüyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...