Hersey okeyy tek bir sorun var?

Arkadaslar sevgilim beni cok begeniyo kendimi ovmek icin degil yanlis anlasilmasin herkes guzel oldugumu soyler bu tamam. Ama artik sevgilimle evlenme asamasina geliyoruz zayifim fizigimide begenir tek sorun goguslerim :( 24 yasindayim ve gercekten cok kucuk bunu kafaya takmaya basladim bu aramizda sorun olusturur mu acaba

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Temiz kızı bulduğuna dua etsin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Adam mecbur idare eder. Seni meme için bırakacak hali yok. Fakat dolgun göğüsu göz bir arar tabi.

0|0
    0|0
    • Ne kadar dogru bilmiyorum ama evlenince buyur diyolar insallah oyle olur

• Çocuk emzirmeden ya da hMile kalmadan büyümez şekerim

Erkekler Ne Diyor 16

• Mutlu ol ilerliyen zamanında eşinde ne kadar şanslı olduğunu anlayacak.. Küçük göğüs her zaman favori.. Çünkü hiç bir zaman sorun yaratmaz..

0|0
    0|0
  • yahu evlenme kararı almış insanlarsınız. adam sorun edecek olsa bu karar alınırmı. sen delimisin

0|0
    0|0
  • Sesli guldum bunun ne onemi varki siz birbirinizi seviyosaniz gerisi teferruat ha kusursa bile cunku goz zevkii bu senin icinde gecerli yetinmesini bilceksin

0|0
    0|0
  • kaç numara

0|0
    0|0
    • 75b destekli tam oluyo

• evet çok küük ama yapacak bir şey yok bence seni seviyorsa buna razı olacak

• Tanıdığım bir plastik cerrahi var yardımcı olabilirim bu konuda ben burun ameliyatı oldum çoğu müşterisi göğüs büyültme küçültme ameliyatı oluyordu

0|0
    0|0
  • En azından sarkmaz yaa iyi açıdan bak

0|0
    0|0
  • Hicbirsey olmaz. Seni yaradan öyle yaratmis. seven öyle sevmis. sende haline sükret takma kafana.

0|0
    0|0
  • Hayi guzelsen sikinti yok bende kucuk goguslu diye sorun etmem mesela guzel olmasi yeterli

0|0
    0|0
  • Evlenmeden önce sor benim hiç sevmediğim göğüs boyutu sen yinede çocuğun ağzını yokla

0|0
    0|0
  • Silikon yaptırırsın çok düşünüyorsan

0|0
    0|0
  • kafana takma sıkıntıyok gözü onu görmez ama sen takviyeli sütyen kullanıp kandırıyosan başka

0|0
    0|0
  • 4üncüyümü bulamadınız

0|0
    0|0
  • küçük derken beden ne foto var mı daha güzel cevaplar verebilirz.!

0|0
    0|0
  • Eee ne olmus kucukse. Sikinti yok

0|0
    0|0
  • şimdiye kadar aranızda cinsel bir yakınlaşma olmadı mı hiç?

0|0
    0|0
  • Belin incecikse, basenlerin falan yoksa yani genel olarak narin ve bicimli vucudun varsa goguslerinin kucuk olduguna dikkat etmeyecek bile :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Seven ona mı bakar aman boşveeer

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ne kadar küçük?

0|0
    0|0