Kızlık zarı bozulmuş mudur?

dün sevgilimle biraz seviştik. cınsel birleşme olmadı. sadece elımı vajinasına koydum okşadım ve bastırdım biraz. sabah uyanınca kılodumda pıhtılı kan var dedi.koyu renkliymiş. sizce bozulmuş mudur?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Zedelenmiştir zede dir o

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• koyu renk gelmez bekaret kanı, açık kırmızı olur. regl falan olmuştur o

0|1
    0|0
  • Ertesi sabaha kadar bakmamış mı ?

0|0
    0|0
    • o zamana kadar gelmemiş. gece uyurken gelmiş.

• İçine girmeden bozulmaz o.. Ancak darbe alır, ya da bacaklarını öyle bir açar ki bir ihtimal olur.

O anda kanama olur ertesi gunde kanama olabılır. İlla koyu renkte olmaz vajen sıvısı ile karışırsa rengi açık olabilir..

• tsk ederm :)

• kendı tecrubeme dayanarak soyluyorum zar (bana goe zar degıl ) parmakla bozulmaz;)) illa ilişkiye gırmen lazım

0|0
    0|0
  • içine sokmadıysan nasıl bozulablrki

0|0
    0|0
    • okşayınca mesela ya da bastırınca . ve ben öyle yaptım .s

• öyle olsa benmde bozulmuştur :/

• kemiğe kadar bastrdm ama .s

• adeti yaklaşmışsa adet olmadan 1-2 gün önce koyu renkli akıntı gelebiliyor diğeri olabilirmi bilmiyorum

0|1
    0|0
    • adet günü 5 gun önceydi ama gecikmiş. yani adet olamıyodu. sızce nedir durum?

• bozulmamıştır yani dimi?

• yahu kardeş biz bunu nerden bilelim jinekoloji dr una gidince bile muayene etmeden önce bakiremisiniz diye soruyorlar görüpte anlaşılıyor mu onu bilmiyorum bir dr a danış istersen

Erkekler Ne Diyor 9

• Arkadaş bozulsun herkesinde kurtulalım artık ya bozuk olmayanda kendi bozsun bune ayine çevirdiler artık basit birşeyi uff bozun lan :D

2|0
    0|0
  • İğrenç.

0|0
    0|0
  • kimi kızların zarı vajinasının tam girişinde ve çok hassas oluyo kimininkide öyle hemen kanamıyo o yüzden bence bir doktordan yardım almalısınız böyle şüpheyle yaşayacağınıza kafanız netleşsin

0|0
    0|0
  • bi sıj çıkar bakalım bozulmuşmu

0|0
    0|0
  • Yemiş senı kızların en buyuk taktıklerı bunlar bence yol ver gıtsın boyle numaracıyla hiç ugasma tabı gercekten bırsey yapmadıgından emınsen

0|0
    0|0
  • kız seni kandırmış, yamanmaya çalışıyor

0|0
    0|0
  • Mecbur kızı alacaksın artık.

0|0
    0|0
  • yok be olum ne bozulması adet kanıdır o dedın ya 5 gun gecıkmıs dıe o gelıodur rahat ol yok bısı :) ne bu sogan zarımı hemen yırtılcak :)

0|0
    0|0
    • seviştikden 1 gun sonra gelmesi tesaduf mü?

• olabılır yanı hormonlar sonucta bunu bılemezsın senınle sevısınce gelır belkı gelmez ya da sen onu aglatınca gelır ya da sen ondan ayrılınca bunu hıc bılemezsın ama rahat ol yanı bişi yok en gec ıkı gun ıcınde adet oldum der sana kız merak etme bu olay o kadar kolay dııl

• git bir baktır yamasınlar orayı

0|0
    0|0
Yükleniyor...