Eşim 2 aydır ereksiyon sorunu yaşıyor. Bu durum nasıl düzelir?

25 yaşında 8 aylık evliyim eşim 2 aydır birliktelik sırasında ereksiyon sorunu yaşıyor. Evlilikte cinsel hayatın önemi çok büyük ve bu durum sürekli devam edecek bu durum mudur doktora gitmiyor? Aldat diyecek olanlar yorum yapmasın lütfen

0|0
5|33

En İyi Erkek Görüşü

• Sigara kullaniyormu

1|0
    0|0
    • Evet kullanıyor

• Teşekkür ederim. Bekliyorum

• bence kimseye güvenme git doktorla sen konus esım cekınıyor de ilac yazdır

En İyi Kız Görüşü

• Uzman değilim ama evli çiftler arasında yaşanan travmalar erkeklerde farklı sorunlara yol açabiliyor. Genel olarak (cinsel ve duygusal) olarak ilişkinin röntgenini çektiğinde son zamanlarda yaşadığınız kötü hatıranız var mı? Ereksiyon sorunları her erkeğin dönem dönem farklı etkilerle yaşayabileceği olaydır. Stres, düzensiz hayat, uyku bozukluğu vb. gibi etkilerin sonuçları kısa sürer. Uzun süreli sorunlarda psikolojik etkiler kadar fiziksel sebepler de etkilidir. Kendisi de rahatsız oluyorsa zaten doktora gidecektir.

Benzer sorunu yaşayan arkadaşım eşini doktora götürmeye ikna ettiğinde film vb. gibi etkilerle ereksiyon yaşadığı ama eşiyle erekte olamadığı ortaya çıktı. Cinsel hayat hikayenizde gelişen senaryolar farklı etkiler gösterebilir. Uzmandan destek almakta fayda var derim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Öncesinde bir sorun yoksa şayet ki sadece 2 aydır olduğunu yazmışsınız, psikolojiktir ve çok rahat tedavi edilir. Bu dönem içerisinde ilişki istemen onu daha da bunalıma sokar iyice öz güvenini kaybedebilir. Zorlayıcı olmamanı tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Dr gitsin

1|0
    0|0
  • Onu Türk doktorlarına emanet et. Çözümü onlarda, fiziksel olmasa da psikolojik olabilir

2|0
    0|0
  • psikolojiktir büyük ihtimalle mutlaka doktora gitmesi gerek yoksa daha kötü olur

1|0
    0|0
  • Doktora gitmeli ilerde cok mutsuz olursunuz yoksa

1|0
    0|0
  • Eşinin üstüne gitme aceleci tavırlarda bulunma bu duruma üzülüyormuş gibi sakın yapma bu çok önemlidir zamanla mutlaka geçecektir uzun sürmez merak etme

1|0
    0|0
  • Ne sıklıkla ilişkiye giriyorsunuz?

0|0
    0|0
    • 2 aydır hiç yani sürekli deniyoruz ama yok. Doktora da gitmiyor

• Ama ilacın prospektusu bu bende okudum yazıyor impotans diye acaba bu konuda bayan doktor yok mudur ben gitsem, bilgi edinebilmek için

• sonuçta ereksiyon ilaçları var onu verir doktor hormonlarına bakıp.

• Eşinin bu konuda olumlu ve mantıklı düşünüp doktora gitmesi kesinlikle gerekiyor. Bence evliligin olmazsa olmazi cinselliktir. Ereksiyon sorunu derken bosalamiyor mu yoksa hic sertlesme olmuyor mu?

1|0
    0|0
  • sıkıntı stresten kaynaklı bir durumdur canım geçer meraklanma

1|0
    0|0
  • ne yardan geçiyon nede serden

1|0
    0|0
  • aldatma tabikide ama bunda seninde hatn var kendni yenile akilli ol yeter

1|1
    0|0
    • Yok zaten ben seviyorum zaten o varken ondan başka bir insan benim hayatımda olamaz ilk ve tek sevdiğim ama bende sorun yok tamamıyla onla alakalı bu durum oda bunu söylüyor zaten halen daha bana karşı heyecanını hissediyorum.
      Ben saçma sapan aldat, ayrıl tarzı yorum yapılmasın diye öyle yazdım

• sorun onda zaten ama hata sende ozelden mesaj at yardimci olayim anlatayim

• Yazmak istiyorsanız burdan yazın

• bu kesinlikle uzman yardımı gerektiriyor eşin bundan utanmamalı muhtemelen bu süre zarfında kullandığı bir şeyler bu rahatsızlığa yol açmış olmalı

0|0
    0|0
  • hemen panik yapmana gerek yok, daha önce bir problem yoksa tamamen psikolojik bir durumdur. Hemen doktora gitmesine de gerek yok, eğer ağır bir travma veya ağır bir stres durumu varsa o zaman psikolojik destek alabilirsiniz. Zaman zaman her erkeğin yaşadığı geçici bir durumdur, zamanla eskiye döner, geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Genelde erkekler böyle bir durum yaşar mi ve 2 ay kadar sürer mi bu durum

• burdan yazdaydiniz daha uygun olurdu yinede teşekkür ederim

• Umarım kısa sürede atlatırsınız bu durumu, geçmiş olsun.

• Gayet tatli dille anlat, yine de yok derse kendisi bilir ne yapabilirsin ki

0|0
    0|0
  • İsteksiz olabilir bu konuda, kafasını tam olay aşamasına veremiyordur, farklı bir şeyler olabilir beynin içinde, odaklanmada zorluk çekiyordur

0|0
    0|0
  • senin bilmediğin bir sıkıntısı olabilir. anlayışlı ol, direk ilişkiye girmeyin ön sevişmeyi uzun tutun. ereksiyon olup içine girdikten sonra mı sorun yaşıyor? hiç mi ereksiyon olamıyor

0|0
    0|0
    • Hiç olamıyor mastürbasyon oluyor ama yinede tam ereksiyon olmuyor benle ilgili bir sorun yok başkasına gozunun ucuyla dahi bakmaz

• psikolojiktir. sonuçta ilk evlendiğinizde oluyordu yani. olmadığı müddetçe eşinin sıkıntısı daha da artacaktır aranızda sıkıntıya da sebep olur. orak seks yapıyor musun eşine?

• evlilikte cinselliğin pek bir önemi yok evlilikten cinsellik bekleyen hayal kırıklığına uğramaya mahkumdur.

0|0
    0|0
  • ereksiyon sorunu derken tam olarak problem ne siz ön sevişme yapıyorsunuz filan hiç mi tık yok yoksa 1. den sonra mı hiç tık yok

0|0
    0|0
    • Hayır hiç sertleşme olmuyor sadece mastürbasyon yapınca oluyor oda ilişki denemesini yaparken olmuyor sanırım kendini baskıda hissediyor.
      Ama normal zamanda mastürbasyon da sertleşme oluyor oda tam sertleşme denilemez kısmen yani

• demek ki ilişkide baskı hissediyor kendini sıkıyor onun içinde sertleşme olmuyor burada sana çok iş düşüyor o zaman. eşini yatakta rahatlatman ve gevşetmen lazım ki gergin olmasın ne kadar rahat olursa yatakta da o kadar iyi olur

• Cinsel birleşim rutininiz ne sıklıkla?

0|0
    0|0
  • Buyuk bir sorun var isterseniz detayli konusabiliriZ bu durumu bende evliyim sordugunuz her soruya cvp verebilirim mesaj atmaniz. Yeterli

0|0
    0|0
    • Rahatsiz ettim iyi aksamalar size umarim bulursunuz çaresini

• Teşekkür ederim

• Amacim yardim etmekti sanirim kotu anladiniz iyi gunler...

• erisyon sorunu yasıyordan kastın ne acaba hiçmi kalkmıyor geçmi kalkıyor yoksa ilişki nın ortasındamı iniyor ne oluyor yanı? doktora gidmiyecek kadar olgun deilse senide kaybetmeye mahküm olur enınde sonunda

0|0
    0|0
  • bir doktor şart

0|0
    0|0
  • film izleyerek yapın ;)

0|0
    0|0
  • Pskolog asistaniyim yardimci olurum

0|0
    0|0
  • Mecbur doktor başka ne bekliyorsunuz. Hiç tık yok mu

0|0
    0|0
  • Bu fizyolojik değil psikolojik bir sorun. Depresif bozukluk mu geçiriyor?

0|0
    0|0
  • sen muzdarıpsın sanırım bu durumdan? erken mı bosalıyor ne oluyor?

0|0
    0|0
    • Yo erken bosalma değil sorun sertleşme olmuyor

• Hayır igrenmek değil ne onun nede benim böyle bir yönteme doğru olmadığını düşünüyorum

• cok ılgınc bır dusuncenız var cok farklı bır zevk demeedı demeyın

• Kesinlikle gitmelisiniz.

1|0
    0|0
  • Kaç yaşında kocan?

1|0
    0|0
    • 32 yaşında

• Ama çok istekli bunu farkediyorum sadece ereksiyon sorunu var

• Evet dediğim gibi, bir süre sevişin sadece, 2-3 haftada bir defa yapın.

• Yapacak bişey yok zamanla geçerse geçer yoksa aynen devam. Seks hayatın biter. Artık ne yaparsın onu bilmem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 4

• Doktora niçin gitmiyor Eşiniz. Bu bir kusur değildir ki. Allahin lutfettigi sağlıklı bedenlerimiz daima aynı sağlığını koruyamayabilir, bize dusen sifasini edinmek tedavi olmak, lütfen ona bunu bu dil ile anlatın...

0|0
    0|0
    • Gitmiyor cekiniyor bende ustelemedim

• Bence 2 aydır olan bir sorunsa geçici bir şeydir. Yani daha öncesinde yokmuş sonuçta. Ama doktora gitmesinde fayda var bence.. o gitmek istemiyorsada sen denesene bir ikna etmeyi

0|0
    0|0
    • Olma olmuyor bende fazla ustememek istemiyorum zaten moreli bozuluyor

• ne değişti 2 aydır hayatında bu önemli?

1|0
    0|0
    • Hiçbir şey değişmedi herşey aynı gizlisi saklisi olan birisi değil. Ya ilaçtan dedi baktim kullandığı ilaçta impotans yazıyor ama 2 hafta oluyor o ilacı birakali kullanali 1 yılı geçiyor. Migren dolayısıyla doktoru reçete etmişti

• mesaj gönderilemiyor açın o kısmı yazamadım size.

• tamam açık Şu an açık yazabilirsiniz

• Esin daha önce ilişki yasamismi

0|0
    0|0
    • Daha önce derken benle olduğu dönemlerde hayır öncesini bilmiyorum. 6 yıldır birlikteyiz 8 aydir evliyiz

• Bekarken ilsikisi olmuş mu

• Bubka ne alakasi var

Yükleniyor...