Her gördüğümle yatmak istiyorum?

Sevdıgım kısı bna bugun boyle bırsey soyledı , benı sevdıgını ama sevse bıle aldattıgını soyledı hosuna gıden bır kız gorunce yatmak ıstedıgını o gozle baktıgını ve bunun bır hastalık gıbı oldugunu soyledı sureklı ısteklı oldugunu da , gercekten boyle bır hastalık var mı ve tedavısı var mı psıkolojık olarak.

0|1
527

En İyi Erkek Görüşü

• ergenlerin çoğu böyle düşünür o nedenle evlenmek isteyen kızlar 30-35 yaşından olgun erkekleri tercih eder çünkü karakter kişilik olgunluk oturmuştur.
    ayrıca aşırı istekli olmayla ilgili bir hastalık var adı satiriasis

0|0
    0|0
    • evet bn de ondn suphelenıyrm

• ben onu yapamam evlenmeden , oyle bırı olursa sevgılı olarak sever mı onu asık olur mu?

• kişiden kişiye değişir tabii yani aşık olması. karakterli düzgün bir adamsa aşık olabilir. bak dostum her insan farklıdır böyle genel düünme genel soru sorma hiçbirzaman. insanlar duygusal varlıklar şaşar beşerler.. kimseyi tam anlamıyla anlayamazsın güvenemezsin de.. ayrıca evlenmeden yaşama tabii en doğrusu bu aferin

En İyi Kız Görüşü

• Sendeki genişlişte konya ovasında yok. Aldatılıyorsun ve buna bir tanım mı arıyorsun cidden. Aklın varsa ayrıl :D

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• Evet bende de var bu hastalik. İtiraf ediyoeum kizlar hepinizle sevismek istiyorum.

0|0
    0|0
  • Kızlarda sırada onu bekliyor video izliyor yattım sanıyor keko

0|1
    0|0
  • Abazalik bu bir yandan da sen bana ver ki baskasiyla hayal etmiyim mesaji vermeye calisiyor olabilir.. sakin ha bakireligini verme gerçekten seviyorsa bekler..

0|0
    0|0
  • senı keklemıs bıraz öyle bıseymı varyaa sacmalık bu sadece ac gozluluk okadar baska bısey degıl senı kullanıyo salla gıtsın bence madem her kızı arzuluyo ozaman senınle ne ısı varmıs

0|0
    0|0
    • benı duzgun bulduğunu sevdıgını ve evlnmk ıstedgını syledı

• nasıl sacmalık yaa bence ınandırcı degıl sende bunu anlamıcak kadar kucuk degılsın tavrını koy bakalım neler degısıyoo benı kaybetmek ıstıyosan devam et bıdaha uyarmıcam de bakalım nedıcek yemın versın bıdaha yapmıcam dıye benı kaybedersın yoksa de dırek ve cıddı olarak asla tavız verme ama

• pekıı :(

• Sapık bildiğin 😀

0|0
    0|0
  • gerçekmi

0|0
    0|0
  • keklemiş seni, her an aldatırım diyo biri çıkarsa

1|0
    0|0
  • Yoj oyle bsiey uyaniklik yapiyo

0|0
    0|0
    • oyle br hastalık var ama..

• oyle olsa teklıf ederdı byle konular bna uzak o yüzden teklıf etmez

• Yavadtan alisyiriyo sende bazka hatunlata giymesinbdiye ayakbuyduracaksin iste

• Tamam harun sakin

0|0
    0|0
  • basitsin işte

0|0
    0|0
  • sevgilin şerefsiz uzak dur ondan. kullanmasın seni. hastalık değil gerçekten şerefsiz bir adam o. ayrıl kurtul arkadaşım :)

0|0
    0|0
  • Merak etme her erkek böyle :)

0|0
    0|0
  • Sapıklık oluyor o

0|0
    0|0
  • Sokak köpegi gibi her çöplüge ne dalıyorsun 😀😂😂

0|0
    0|0
  • evet böyle bir hastalık var! adı, kronik yavşaklık ve ş*refsizlik hastalığı...

0|0
    0|0
  • normal değilsin

0|0
    0|0
  • Ayrl bnce

0|0
    0|0
  • Bu sorun her erkekte var gibi, bütün erkeklere bakacak kadar psikolog yok maalesef)

0|0
    0|0
  • Acık acık gelsene bısey sorcam

0|0
    0|0
  • arkadaşlar bu arkadaş fake ya da travesti bence inanmayın fake bu :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 4

• Belkide senin ağzını arıyordur. Evet böyle bir hastalık var , tedaviside var. Ama gerçekten mi hasta o var?

0|0
    0|0
    • ne acıdan ağzımı aramak? neden ağzımı arasın kı yanı

• Aranızda hiç bu olay olmamışsa başka yollardan bibseni yoklayabilir. Gerçekten hasta olduğuna inanıyosan eğer ki tedavisi var zaten

• aramızda oyle brsy gecmedı ztn geçse den dzgnsn evlılık dusunurum sevıyrm demez.. bılmıyrm onu hıc dusunmedım hastlk var dıye dusundm ayrı sehırlerde olunca da elımden brsy gelmıyr

• Aferin sana hasta seni

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama bence ondan ümidi kes sen

0|0
    0|0
  • Öyle bişey yok pisliğine bahane buluyo bunu da kabul ettiriyor sana. Sen evlenmelik dur onlarla yatsın kalksın sadrazam torunu mu bu? Değersiz görüyor seni ve kusura bakma ama bunu kabul ediyosan acizsin. Aptalca hala görüşmen

0|0
    0|0
    • uzaklık var ayrı sehırlerde okuyrz 6 yıldr tanıyrm ılk sevdgm kışı hep ayrıl barışız Şu an beraber degılız bn denedm unutamıyrm o da aynı sekılde akısına brktm ben

• Unutamazsın kolay kolay ama bu adamla devam etmek yerine bir süre acı çek toparlayıp yoluna bakarsın yine

Yükleniyor...