Penisim de hafif ıslak bir yara oluştu frengi olabilir mi?

Çok korkuyorum penisimin başında ıslak bir yara var ağrısız doktora gösterdim bir ay önce frengi değil demişti
ama iki aydır bu yara var penisimin her sabah sertleşmesi de yaranın iyileşmesini geçiktiri mi?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kolonya sur cok acir ama mikrobunu alir sonra bepanthen ya da madacasol krem var sur gecer bendede olmustu o sekilde iyilestirdim madacasol vazelin kivaminda onu sur etrafina pecete dola 2-3saat dursun ve duzenli dus al temiz tut

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Korunmasız ilişki yaşıyor musun?

0|1
    0|0
  • tahriş etmiş olabilirsin, doktor frengi dememişse bir sıkıntı yoktur, çok oynama, fazla p*rno izleme, tahrik olma, kadına gitmek, evliysen eşinle birlikte olma, krem sür sütünü iş yat. boşver dünyayı yaranı geçirmeye çalış, mast yaparkende fazla yüklenme ve bütün avucunu kullanma 3 parmak tekniğini geliştir ne dert kalır ne tasa geçmiş olsun.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim
      3 parmak nasıl oluyor

• Benim basima gelmisti ancak kremle falan gecmisti zaman icinde. Oyle büyütülcek bisey degil. Sertlestikce kabuk baglamasi engellenir o yuzden cinsel seyler dusunmemeye calis

0|1
    0|0
  • bir çeşit mantar hastalığı olabilir

0|1
    0|0
    • mantar hastalığı ise nasıl anlarım ve tedavisi

• deri ve zührevi hastalıklar bölümüne muayene olabilirsin

• üroloji enfeksiyon hastalıkları intaniye cildiye git cinsel yolla bulaşan hastalıkların taraması testleri ni yaptır

0|0
    0|0
  • belki

0|0
    0|0
Yükleniyor...