Arkadaşlar ciddi bir konu ilk ve son sorum fikir verirmisiniz?

arkadaşlar cinsel deneyimi sıfır biriyim pazar günü nikahım var utanarak söylüyorum bende anormal bir durum var ilk kez olan kızlar özellikle sizlerden cevap istiyorum vajinamda bir sızı var bişey atıyo sanki nasıl söylesem yürürken ani kramp giriyo saniyelik bu dünden beri böyle doktoramı gitsem korkumu stresmi bilgisi olanlar şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
bu saatte vakit ayırıp yardımcı olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum fikirleriniz önemliydi sayenizde biraz sıkıntımı attım 🙏

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk defa boyle birsey duydum. Psikolojik olsa gerek. Esinle konus durumu, sana en cok yardimi dokunacak kisi o olacak sonucta.

1|0
    0|0
    • onunla paylaştım hemen kendine çekti durumu asla korkma benden dolayı kasılıyosan dokunmam bile dedi sağolsun ama bu anlık oluyo bişey düşcek gibi kramp giriyo saniyelik sürüyo geçiyo

• Rica ederim. Simdiden hayirli olsun, bir yastikta kocayin simdiden 😊

• Allah razı olsunnn 🙏

En İyi Kız Görüşü

• Stresten dır canım o korkma. belki usutmus de olabilirsin. ben de de oldu agri usutunce.

1|0
    0|0
    • korkum hastalık çıkması ben cok takıntılıyım bide stres cok herkes bana bakıyo ve aynı şeyi düşünüyomuş gibi geliyo sağol görüş için 😘

• evde bitane kötüye çeken biri olmasa paylaşıcam yatıcak yer yok öyle kalabalık hala fısır fısır herkes🙈 hakkını helal et derdime ortak oldun sağol

• Helal olsun 😊

Erkekler Ne Diyor 14

• stres korku panik , kasılmalar yapıyor bunu aşman lazım yoksa vajinismus olru daha kötüğ seyler yasarsın bitkisel seyler içip sakinleş pasilora şurup iyi gelir.
    cinsellik insanın doğasında olan bir sey yasayacağın doğal bir olay iğne batması kadar basit bir acısı var.

1|0
    0|0
  • doktora git ne olur ne olmaz..

1|0
    0|0
    • anneme söyledim ama çok saçma yerlere çekti ve nikah üstü böyle bir durum utandırdı sanırım en iyisi dr teşekkür ederim

• rica ederim.. heyecandan da olabilir.. yani istekten de olabilir

• heyecan strestir inşallah çok sağolun

• Doktora gideilirsin de nasıl davranman gerektiğini öğrenmen gerekli aslında.

0|0
    0|0
    • negibi öğrenmek gereken şey nedir?

• teşekkür ler

• belli şeylere dikkatedersen hiçbir sorun yaşamazsın.1 saat sonra burdayım.

• stres ve ılk gecenın korkusundan oluyor vajınanda olması sureklı ona gırecek olmasını dusundugun ve canının yanacagını dusundugun ıcındır kafanı baska seylerle meskul et o gece canının yanmasından cok alacagın zevkı dusun emınım gecer

1|0
    0|0
    • aslında düne kadar bişey yoktu yaa bizde adettir kızla biri konuşur o geceden nezamanki konuşuldu ben bunalıma girdim dünden beri var bu ben neyin ne olcagını yaşamasamda biliyorum biri söyleyince kasıldım

• yanı durum soyledıgım gıbı canının yanıp yanmamasıda rsıne baglı on sevısmeyı uzun tutup senı hazırlamalı ıcıne gırmesını sen de ısteyene kadar ozaman acı degıl zevk duyarsın dırek ustune abanırsa sen hazır hıssetmeden vajınan ıslanıp kayganlasmadan elbet canın yanar

• çok sağol herkesin bilgisi benim için önemliydi teşekkür ler☺️

• doktora gitmeyi ihmal etme ama muhtemelen korku ve stresten kaynaklanan bir durumdur

1|0
    0|0
    • yalan yok çok strese girdim ev dolu uykusuzum sanala verdim kendimi sanırım hepsinin karışımı

• bu arada hayırlı olsun allah tamamına erdirsin

• Allah razı olsun inşallah sizinde gönlünüzden geçen nasip olur☺️

• Sevdiğin kişi ise rahat ol zaten hersey kendiliğinden olur ön sevismeyi uzun tutun iyice ıslansin

1|0
    0|0
  • düşündükçe strese giriyorsun kasılmalar ondan bebeğim.. rahat ol kasma kendini.

1|0
    0|0
  • Doktora git

1|0
    0|0
  • Fazla heyecan yaptığın için oluyor

1|0
    0|0
  • Stres ve korku

1|0
    0|0
    • sanırım herkes aynı fikirde

• Şimdiden hayırlı olsun nikahınız. İyi ve sağlıklı günler dilerim 😊

• çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz size kat kat geri dönsün☺️

• heyecan dır

1|0
    0|0
  • Çok sık mst yapıyorsan ondandır. Pıttığın'ı iyi yıkamıyormusun yoksa?

1|0
    0|0
    • yok ayda yılda bir mast yapıyorum ve titizlik konusunda çok hassasım aşırı özen gösteriyorum bu dünden beri ilk kez oldu panikleme sebebim bişey düşcek gibi anlık

• Pıttığını göster derim doktora

• Stres yapıyorsun kendine başka bişi yok

1|0
    0|0
    • çok fazla hemde nikah üstü ev kalabalık herkes sanki gözüme bakıyo bişey desem alay konusu bunaldım

• Nasıl dayandın neden sevgili gibi olmadınız

• nasıl dayandın derken aklımızda seks yoktu onun ve benim yetiştirilme tarzımız bu bizde istediğin zaman nişanlınla görüşme olayı olmaz ki

• Doktora git böyle şeylerde utanılmaz.

1|0
    0|0
    • ben ilk kez olduğu için panikledim saniyelik bir kramp ve oan bişey düşücek gibi dünden beri teşekkür ler yorum için

• Rica ederim Allah mutlu nesut etsin, kocanız sizi her gece severek sarılarak uyutsun inşallah :)

• ama bu nasıl bir Dua 🙏🙈 yaaa çok sağolunn kıpkırmızı oldum Amin inşallahhh darısı isteyenlere inşallah ☺️

Kızlar Ne Diyor 2

• Gulmeden edemedim hkxhxo vardir bir sikintisi ama gastalik oldugunu sanmam.
    Birde doktora vajinam atiyor dersen degisik olur baya. Diceksende bayan bul ya 😆😆 utanmak degilde gulerse o kadar koymayabilir.

2|3
    0|0
    • bunda gülüncek nevar anlamadım başıma ilk defa böyle birşey geliyo gerçektende yanma filan değil saniyelik kramp ve bişey atıyo bişey düşcek gibi hisediyorum özellikle bayanlardan fikir almak istedim sağol yinede

• Hastalik oldugunu sanmiyorum. Hastalik agrili, akintili, yanmali, kasintili gibi olur.
      Yani sikintisi tamamen libidon ve stresin bence.
      O da evlenince gecer 😆
      Yinede doktora gidip vajinam atiyor dersen degisik olur baya 😆

• yok akıntı yanma yok sızlıyo o kramp girdiğinde adım atarken bişey düşcek gibi hissediyorum ama saniyelik geçiyo fakat çokta strese girdim dünden bugüne herkesin gözü üstümde teşekkür ederim

• tamamen sitresten yapıyosun canım benim azıcık rahat ol merak etme herşey yolunda gidecek, içini biraz ferah tutarsan bundanda kurtulursun, aynısını yaşamıştım :)

1|0
    0|0
    • gerçektenmi ayyy genel olarak arkdşlr stres dedi korku dedi peki bu o geceylemi alakalı yani sizde geçtimi düğünden sonra Şu an şiddetli sancım var kasılıyorum artık

• tamam olur gizlilikten cıkarsan hemen atayım

• takip gönderdim sana

Yükleniyor...