Klitoral orgazm hakkında?

nasıl mast. yapabilirim? klitoral orgazma ulaşmak için

kendimden geçiyorum elimi dokunamıyorum maksimum 5 sn o orgazm mı yoksa devam etmelimiyim o an?

1|2
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• bir kere önce şunu düzeltelim. klitoral ve vajinal orgazm diye bir saçmalık ortaya attılar bu gerçek değil. tüm orgazmlar klitoristen olur. ilişki anında da iç dudaklar penis uyarısını bağlı olduğu klitorise iletir orgazm yaşanır. yani vajinaol orgazm dedikleri aslında dolaylı yoldan klitoral orgazmdır.

gelelim senin konuya. sen tam orgazma ramak kala bırakıyorsun. orgazma yaklaşırken klitoris hassaslaşır ve küçülüp içe çekilmeye başlar. bu arada iyice hassaslaşır el değilmez hale gelir. bu orgazmın başlamasına ramak kala andır. sabredip biraz daha devam ederseniz orgazma ulaşırsınız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Klitoral olan kizlar en sanslidi nokta atisi. Ben oralla ardidik orgazm yaptirabiliyorum dilimin ucu noktayi buldugu an. bir an var zaten bosslirken ki. bir iki sn vucudun titremesini bekleyip tekrar baslayinca aninda tekrar orgazma reset atiyo

0|0
    0|0
    • yani yapmam gereken ne

• anladım teşekkürler

• Bisey degil detayli bilgi icin davetimi yapayimda

• En güzel yerinde birakiyosun. Yanlis...
    Devam edersen orgazm olabilirsin. Orgazmin basinda birakiyosun sen

0|0
    0|0
    • ama dokunamıyorum :

• Sen dokunamiyorum diyosun. Simdi bir hayal et bakalim. Kocan icine girdiginde sonuna kadar sokacak. Ve hizli hizli gidip gelicek. Sen bu duyguyu o an daha yogun yasicaksin. Ve ayni sey olucak. Simdi elini cekebiliyosun. O zaman kocana cik icimden askim diyebilicekmisin? Hayir tabiki. Dersin ama tinlamaz. Seni bosaltmak icin daha da derine iner. Anlatabiliyomuyum. Simdiden alis yani. Elini cekmemeyi dene. İnatla dene. Zorla kendini

• Arkadaşlar yardımcı olsunlar sana hepsi çok uzmanlar bu konuda ekibimiz sağlam

1|0
    0|0
  • heyecanlısın

0|0
    0|0
  • devam edmelısın vucudunda tıtreme kasılmalar olur orgazmın bıttıgınde sadece rahatlama hıssı olur bıtmemısse cınsel doyum ( tam anlamıyla bosalma ) olmamıssa hala bunu ıstedıgını hıssedersın

0|0
    0|0
  • memelerinin uçlarını sıkıştır parmaklarınla okşa ve devam et orgazm süresi uzar

0|0
    0|0
  • Vucudunda kasılma oluyordur o yüzden olabilir, zamanla istediğin hale dönüşür

0|0
    0|0
  • Haydar dümenden yardım almalısın

0|0
    0|0
  • Devam et uc havalara

0|0
    0|0
  • sanal dene cok daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Ne hissediyorsun o an?

0|0
    0|0
  • devam et durma haydi

0|0
    0|0
  • yaz bana

0|0
    0|0
  • En güzeli Yalatman

0|0
    0|0
  • Devam et bırakma

0|0
    0|0
  • bunun tek sebebı senın bosalamaman.. yani mast yaparken g noktalarını tam bilememen.. bu yüzden mast yaparken bosalmıyorsun ve sadece sulanıyorsun.. yani zevk suyu gelıyor ama sen bosaldıgını zannedıyosun.. bu kolay cozumu var tabi 20 dklik

0|0
    0|0
  • Devam et

0|0
    0|0
  • Beni kölen yap ben uygularım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...