Aşırı istekli yim?

Arkadaşlar 23 yaşında bir kızım bakireyim Daha önce sevistik lerim oldu pismanim ama bakireligimi gerek ülke görüşünden gerek aile korkusundan gerek gelecekteki eşim gerikafali olur niyetiyle vermedim ama artık hersey dayanılmaz oluyor yapmak istemiyorum masturbasyon la idare edemez oldum evlenmek istiyorum eşimle rahat rahat yapayım diye oda bir anda olicak is değil nasıl biter bu azgnlik günaha da girmek istemiyorum?

2|4
6|57

En İyi Erkek Görüşü

• eşinin geri kafalılığına kadar yazdın ama kendi onurun hayseiyetin şerefin içinde yok.

yahu ne demek bu eşim geri kafalı olur ne demek. geri kafalılık ne oluyor.

bir erkek herkesle vücudunu paylaşmamış brini istemesi neden geri kafalılık oluyor. sen herkesin giydiği külotu giyermisin. herkesin kullandığı kaşığı çatalı havluyu mendili kullanırmısın.

esas geri kafalı olan sensin. bu anlşayış eski çağlardaydı. herkes önüne gelenle yatardı. kişiye özel olma daha sonra kazanılan özelliktir. yani geri kafalı sensin. ilk çağ insanı

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• herşeyi yaparak zina yapmışın ve günaha girmişin zaten ve lütfen erkekler için bakire olayını gerikafalı olarak düşünme bu temiz bir erkeğin en doğal hakkı aşk evliliği yapamıyosan mantık evliliği yap kocanın tek eşi ol tek kadını böylece bu derdinden kurtulursun

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 56

• Bakirelik gidince günaha giriyorsunda birileriyle sevişerekmi günahtan korunuyorsun?

Sevişmekten pişmansın ama kızlığını korumak zorunda kaldığın için dahada çok pişmansın gülünç..

Temiz bir insanı hayatına almak gerikafalılık senin gibi birini hayatına almak modernlikmi oluyor?

Enteresan cidden..

4|1
    0|0
  • İstekli olman doğal. Yapabileceğin bazı şeyler var tabi ki.

0|0
    0|0
  • de yöri get ula
    cinsi bozuk heyvan.

3|0
    0|0
  • Git sexshop a al Takmalari felan vs. Bakiresinya videoya çek , bak ben kendim kendimi Bozuyorum başkası değil diye sonra yardir. He adam sonra başkasıyla yaptinmi derse onu bilemem ama sen kendini biliyosun o yeter.

2|0
    0|0
  • bu bir gerçektir ve ülkemizde bekaret bu şekilde önemldir. istekli olman bakireliğinden ve masturbasyonun seni doyurmaktan daha çok şehvetlendirmesinden çıldırıyorsun. tam birleşmeyi ya da anal seksi istemiyorsun. bu durumda sana oyuncaklar yardımcı olur. içinde hep orgazmdan sonra bir yarım kalmışlık oluyormu

0|0
    0|0
    • Olmazmi ya başımı duvarlara vurasim oluyor ucucak gibi oluyorum o an öl deseler ölürüm biri icin

• Denedim Daha önce ama çok birsey ifade etmedi

• belkide yanlış biriyle denemişsindir. çok ıslanıyormusun sen

• sende her yerine elletmişin. versen ne olacak vermesen ne olacak.

0|0
    0|0
  • Sabırlı ol kardeşim, isteği azaltmanın yolları var www.zehirliok.net sitesindeki makaleler işine yarayabilir mesela

0|0
    0|0
  • Aynı durum benim için de söz konusu. Hemen hergün aklımda zihinimi çok fazla meşgul ediyo. Kendi başıma yaptığım mast. da zevk vermiyo sanalla doymaya çalışıyorum sanki gerçeğine gore daha masummus gibi geliyo ama bağımlılık yapıyo o da.

0|0
    0|0
  • Kafani baska seylerle mesgul et. Aklina geldikce kendini baska seye yönlendir. Mucadele etmelisin bu sekilde. Hobby lerine agirlik ver. Inan bir süre sonra aklina gelmeyecektir eskisi kadar

0|0
    0|0
  • İlla zevkin doruklarına çıkman için ilişkiye girmen gerekmiyor, parnerin biraz seni düşünüyorsa ve tecrübeli ise zevkten inletir zaten seni.

0|0
    0|0
  • Karı yanıyor.
    Dağılalım...

0|0
    0|0
  • Bak bak vermedim diye mutlu olmuyoda yok şundan yok bundan vermedim diyo, işte bu daha kötü ruhu bozulmuş..

0|0
    0|0
  • Sen zaten günahkar olmuşun bırakta artık gunahkarligindan arınmaya bak azgın ligin durgunlastiricana

1|0
    0|0
  • Oruc tut gecer

0|0
    0|0
  • şu azgınlardan biriyle evlenemedik valla :D

0|0
    0|0
  • Kendini ne kadar doldurursan o kadar azarsin mastürbasyondan uzak dur bir ara kafanı dağıtacak başka şeyler bul yolu acarsan devamı gelir sabret bence

0|0
    0|0
  • Boy kilo kac?

0|0
    0|0
  • bir atasözü var ya ne uzerine oturuyon nede üstünden iniyon .. bişeye karar ver yani ya oyna ya buyana

0|0
    0|0
  • Ay yazık günaha girmek istememiş cunku sevişmek günah degil sanıyo hem evlencegi adama gerinkafalı diyo namuslu kadınlarla evlenenleri geri kafalı sanıyo aynaya baktıgında kendini namus timsali sanıyordur bu yazık

0|0
    0|0
  • Aynı benim gibisin bende artık Dayanamıcam günah diye hep geri durdum ama artık gözüm döndü kuduran sanki 24 saat aralıksız her gün Can'ım istıyor çıldırmsk üzereyım

0|0
    0|0
  • yalat bence :D

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olur inşallah.

0|0
    0|0
  • bişiler sürt oraya

0|0
    0|0
  • Sevişiyor günaha girmiyor daha kötüsü kendini bakire sanıyor hey kezbanyus where are u fm?

0|0
    0|0
  • titresimli penis al

0|0
    0|0
  • Ne yapmak istiyorsan onu yap kendini engelleme

0|0
    0|0
  • Dayanamazsın sen fazla o yüzden yap

0|0
    0|0
  • aynen evlnmessen bu ateş sönecege benzemıyor.

0|0
    0|0
  • Yastık yorgan ne varsa topla sürt 😃

0|0
    0|0
  • seviş oral yap anal yap illa vajinal yapmak zorunda değilsin.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 5

• Kağanı başka işlere yok birini bul seviş

0|0
    0|0
  • harbi aynı be durumumuz tek fark ben sevistikten sonra pisman olmuyorum kendime güvenim geliyor:D bosver yapma sevis oyle hallet durumunu farklı kisilerle yap anlık olsun :)

0|0
    0|0
  • Bende neden istek yok kanka😃

0|0
    0|0
  • Namaz kıl imana gelırsın o zaman:D

1|2
    0|0
  • anal dene :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...