Arkadaşlar bir kız var okulda bakıp duruyor, devamını da okuyup yorumlar mısınız?

Ben lezbiyen falan değilim ama artık dikkatimi çekmeye başladı bu kız. Sürekli bakıyor, bir de böyle uzun uzun sanki takılmış kalmış gibi öyle olunca bende bakıyorum istemeden. Sonra ne oluyoruz diyorum kendi kendime. Dedim belki arkadaş olmak istiyor bir ara ortak arkadaş grubunda geldi adımı sordu tanıştık, sınıfımı öğrenmişti o gün sonra sınıfta gördüm şaşırdım. İki gün önce bir sınıf kapısında karşılaştık yine, selam vermedi ama öyle dik dik baktı. Çok da güzel kız lezbiyense yazık, peşinden koşanı çoktur. Sizce ben mi yanlış anlıyorum arkadaş mı olmak istiyor ne yapmaya çalışıyor? Tanıştık neden konuşmuyor da bakıyor? Öyle olunca bende konuşamıyorum, saçma.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen o şekildedir diye düşünmen hata belki bir arkadaşıyla seninle ilgili dedikodu yapmışlardır ya da senden hoşlanan birilerini tanıyordur vsv vs olabilir öyledir diye düşünmek hata olur .

1|0
    0|0
    • bu da bir ihtimal olabilir. düşünmek istemiyorum zaten

• ne bakıyosun denir mi hiç ya? serseri miyim ben.. konuşmuyor bu bakıp uzaklaşıyor ama ben konuşcam bir dur bakalım o zaman anlarız

• Sorarsın ya niye sık sık bana bakıyorsun dersin ne bakıyorsun dersin demedimki çok güzelsin felan derse hm sen lezbiyenmisin dersin belli olur yani. Yinede günahını almak yalnış tabi öyledir demek doğru olmaz.

Erkekler Ne Diyor 7

• Merhaba; insanların duygularını ve düşüncelerini anlamak için konuşmamız en doğru iletişimdir. Eğer sen şüphe içinden çıkıp rahat bir nefes almak istiyorsan konuşman en doğrusu olacaktır. Belki seni başka bir yerden tanıyordur ya da birine benzetiyor olabilir.

Sevgi ile Kal.

0|0
    0|0
    • zaten bunu düşündüm en kısa zamanda konuşcam

• hacı belki açılamıyordur,yada kötü düşünceleri olabilri ya da ajandır hiç biri değil se eve davet et orda sana açılır dikkat edinde açılımınız fazla olmasın

beraber birde film zile bakalım sonuç dediğin gibimi

link

0|0
    0|0
  • Hoslandigi çocuk senden hoslaniyodur acaba onda ne buldu diye

0|0
    0|0
  • Ne güzel. Lezse daha iyi senin için

0|0
    0|0
  • o kız biraz lezbiyen

0|0
    0|0
    • öyle de düşünmek istemiyorum ama bu bir ihtimal gibi geldi bana da

• nasıl gelinebilir. birinin sana durmadan baktığını görünce refleksle bakmaz mısın sende mesela bu normal bişey

• tabiki öyle ama o zaman gidip sormalısın manitası senden hoslanıo olablr falan bişeydir

• belki seni kıskanıyordur..

0|0
    0|0
    • kıskanan kız öyle bakmaz ya erkek gibi bakıyor ama yanlış düşünmek de istemiyorum yakın arkadaşı benim de yakın arkadaşım çok yana yana geliriz. rahatsız olurum

• erkek gibi bakıyorsa o zaman kendine mukayet ol derim..

• güzelsen kıskanıyodur belki :P

0|0
    0|0
    • ben orta seviye bir kızım ama o güzel yani beni kıskanmasını düşünemiyorum bile

• merak etmiyorum ben rahatsız oluyorum ama arkadaş olmayı bende düşünüyorum belki o zaman öyle bakmaz merakı geçer.

• belkide.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kadınlar birbirine sık sık bakar. Saçına bakar, ne giymiş ona bakar.

Yani senide kıskanmış olabilir.

Bu onun lezbiyen olduğunu göstermez.

1|0
    0|0
    • saçıma kıyafetime baksın tabii ama gözümün içine bakmaz rahatsız edici bir şey. düşün yani bunu bir sence normal mi

Yükleniyor...