Anal seks neden günahtır?

ilki ve en çok söyleneni, anüse zarar vermesinden dolayıdır.
ve ordan çıkıp diğerine girildiğinde rahmin mikrop kapmasından olabilir.

ama çok önemli bir şey daha vardır yasak olmasını sağlayan bana göre.

o da, bir kadınla anal seks yapmaya alışmış ve bundan zevk alan bir adamın

bir erkekle de yapmasında bir sakınca görmeme ihtimali, yani gay liğe uzanan

bir yol olması durumudur.

çünkü düşünülürse, afedersiniz ama, g. t aynı g. ttür, bir farkı yoktur!

ten ve temas olayını sorun etmeyen biri için, bir müddet sonra diğeri de

sorun olmayacaktır.

Güncellemeler:
up

0|1
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Her iki cihanda en büyük günahlardan biri çok günah olduğu söyleniyor zaten İslam da sağlığa zararlı olan herşey haramdır ancak bunun sağlığını geçin insan kendi annesine tecavüz etmiş kadar günaha girmiş oluyor. Töbe töbe yapmayın arkadaşım gül bahçesi şeftali yuvası dururken

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Neden haramdır. Çunki o organın amacı başkadır 1 dediğiniz gibi oradan mikrop ve enfeksiyon kapma durumu yuksek 2 ve dini açıdan bu şekilde ilişkiye girenler tıpkı hayvanların ilişkiye girilmesibe benzetilir biz yaratılmış en şerefli mahluk olarak helal yoldan yani vajinadan ilişkiye girebilirz aksi taktirde akıl sahibi kişiler olarak hayvanlardan ustunluğumuz bu ilişkiye girdiğimiz taktirdw hayvandan da aşağa duşuyoruz. Çunki aklı kullanmıyoruz.. dinde hatam olan herşey dikkat edin sağlığa zararlı ve ya senin huzurunu sağlayan şeyler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkeklerin anal seks merakı nereden geliyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bu zaten eşekle yatanların ayırt etmeyeceği bir konu. sen de demişsin ya ten temasını önemsemeyen. eşekle yatan adam herkesle yatar.

dedikleinin hepsi doğru. hiç bir eklenecek yan yok

0|1
    0|0
  • Kadınlarınız, sizin için bir tarladır. O halde tarlanıza dilediğiniz gibi varın ve kendiniz için ileriye hazırlık yapın. Allah'tan korkun ve bilin ki siz mutlaka O'nun huzuruna varacaksınız. Ey Muhammed, müminleri müjdele! ( Bakara suresi 223. Ayet )

0|1
    0|0
  • Biri hak yolu diğeri bok yolu 😀

0|1
    0|0
  • Okurken hayattan soğudum ya kusucam

0|1
    0|0
  • soru ve cevabı içinde doğrusun... bence bunu bence yazmalıydın :)

0|1
    0|0
  • aynen kadınlarla anal yapan bırı mutlaka ama mutlaka hemcınsıylede yapar lut kavmı ornektır

0|1
    0|0
  • cok dogru kardesim, ellerine saglik cok guzel yazmisin :D

0|1
    0|0
  • Benım için sorun değil ben pasifim benden15 büyük bir erkekle seks yaptım çok iyiydi

0|0
    0|0
  • Yaw he he

0|0
    0|0
Yükleniyor...