Nisanlimla ilisiiye girdik kizligim bozuldu?

Ilerde bu durum cocugumun olmamasi icin sebepmi? Bide ella hapi normalde 1 senwde 2 kez kullanilmaliymis ben 1 senede 3 kwz kullandum. Cok kotu ya dysundukce kotu oluyorum

0|1
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• kaç yaşındasın Allah ını seversen... kızlığım bozuldu çocuğum olur mu nedir

1|0
    0|0
    • Cok kanadi ama 3 4 gun surdu adettwn fazla kan geldi 21 yasindayim

• zorlamışsınızdır ondan.. bilmeden yapmayın

Erkekler Ne Diyor 19

• yahu hem nişanlısınız hem sabretmiyorsunuz. yani şimdi nişanlın vazgeçtim dese sen ne yapacaksın.

0|0
    0|0
  • nasıl çelişki bu ya bir sende 3kere kullanıp nasıl bakire kalabilirsin ki ella hapı hormonlarını bozaar içme 1.5 sene

0|0
    0|0
  • Doktoruna danıs. O hapla ilgili duyduklarin cok sacma. Ama kulaktan dlma bilgiyle kendi kafana göre de hap alma. Adet periyodigini bozuyorsun..

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • korkmana gerek yok çocuğun olur elbette ama düğünü neden beklemediniz neyse dua ette çocuk nişanı atmasın sen en iyisi annene anlat kadınlar evlenme işini babalarınızın haberi olmadan erken yapsınlar

0|0
    0|0
  • çocuğun hayatta olmaz evlenince bzosan olurdu nişanlı ile yapınca olmaz çocuk , MOcuk

0|0
    0|0
  • ne olurdu imam nikahını bekseydiniz, ölürmüydünüz? yoksa cinsel organlarınız mı kururdu?

0|0
    0|0
  • ella doğum kontrol hapı değildir acil durumlar için ertesi gün hapıdır ella yerine yasmin gibi doğum kontrol hapı kullanmalısın düzenli.

0|0
    0|0
  • Yaş kaç?

0|0
    0|0
  • vazmı gecti

0|0
    0|0
  • Haydaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Bunlar iman zayifligundan

1|0
    0|0
  • Hekime danış emin olmak için

0|0
    0|0
  • Ne alaka nisanlin yani

0|0
    0|0
  • çocuğun olmuycak hacı herkesle düşüp kalkabilirsin artk rahatsn

0|0
    0|0
  • Ne bu kurban mi kesti ne yaptin 4 gun kan mi olur abaza nasil davrandi artik mala

0|0
    0|0
  • Nişanlın almaz seni olmazsa 😀

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz, Nişanlın kaç yaşında?

0|0
    0|0
  • Bu seni paso mikmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kızlıkla çocuk ne alaka kızlık bozulduktan sonra çocuk olur zaten allahım bu oksijen israflarını gör

1|1
    0|0
    • Cok kanamasan bisey olmusmudur diye soruyorum bos laf yapma

• Allahın gerizekalısı hiç mi bir bok bilmiyon zaten kızlık dediğin odur ilişkiden 1 haftaya kadar da kan gelir bari bilmiyorum öğretin de çok bilmiş gibi konuşmayın

• Burdan ne bilek biz doktora git çok korkuyosan

0|0
    0|0
  • Bu sorular bir gün beni öldürecek çok safsınız

0|0
    0|0
  • iyi b*k yedin. bak hele ella hapıda bilir. cahillik nasıl bişey?

1|0
    0|0
  • hayir öyle birsey yok. Ertesi gunu haplarinin kullanma siniri yok. Tabi surekli bir korunma sekli olarak kullanilmamali. Ertesi gun hapi adet duzenini bozuyor.. Ama bir kac ay sonra duzene giriyor yine. nisanlinla iliskiye giriceksen, dogum kontrol hapi kullanirsan daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Neyi kullandın

0|0
    0|0
  • Nasıl kızlığını bozdun. Çok üzüldüm gerçekten. Geçmiş olsun. bir daha çocuğun olamaz :(((((
    Lütffen dalfa geçtiğini söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...