Sünnetli Erkek cinsel orgazmdan mahkum kalıyor mu?

Şu anda “Ben sünnetli bir erkek olarak cinsel yaşamımdan memnunum diyorsanız, yüzde 20 hazzın keyfini sürüyorsunuz ve bunun çok iyi olduğunu düşünüyorsunuz.(Sünnetle birlikte erkeğin cinsel hazzı yüzde 80 azalır.) SÜNNET TEDAVİ AMAÇLI BİR OPERASYON DEĞİLDİR..
Erkek genital bütünlüğü her iki cinse de büyük tatmin vermektedir.
Sünnet için birçok mazaret var ama geçerli tek bir tıbbi kanıt yoktur.
Sünnet yapan doktorların çoğu sünnet derisinin fonksiyonlarını bilmiyor, sadece sünnet etmeyi biliyor. SÜNNET İNSAN HAKLARINA AYKIRI BİR AMELİYAT.
Sünnet penis hassasiyetini yüzde seksen oranında azaltır.
Dünya erkek nüfusunun sadece %10′ u sünnetlidir (sakatlanmıştır.)
Sünnetle ilgili kültürel ve dinsel inançlara sahip erkekler ya da doyumu, sertleşme ve partner sayısı kapasitesiyle eş gören erkekler doyumsuzluklarının farkına bile varmıyorlar..
Sünnet, cinsel ilişkinin sağlayabileceği zevki azaltmak amacıyla tasarlanmıştır.
İnsanların cinselliğini kontrol edebilirsen, onları her boyutta kontrol edebilirsin.
sağlıklı, çalışan üstderisinden (sünnet derisinden) mahrum bırakılan penis sakatlanmış ve duyarsızlaştırılmıştır.
Kültürel, dini, duygusal, işlevsel, ve cinsiyet kökenli pek çok etken erkekleri bu zarar hakkında konuşmaktan alıkoymaktadır.
“Sünnetli erkek, değişmiş penis işlevi ve duyarlılığı nedeniyle, hiçbir zaman Tanrı tarafından kendisine verilen jenital zevke ulaşamaz. Kadın da, hiçbir zaman eşinin tam cevabını yaşayıp tanıklık edemez.
Eğer çocuklarımıza saygı gösteriyorsak, en azından 18 yaşına kadar “bütün” olarak kalmalarına izin vermeliyiz. Penislerini kesip kesmemeye kendileri karar verebileceklerdir. Eğer hoşlarına gidecekse kulaklarını bile kesebilirler.
Gördüğünüz gibi yıllarca kandırıldık, cinsel tatminimiz azalsın, körelsin diye küçük yaşta sünnete mahkum bırakıldık. Neden türk kadınlarının çoğu orgazm yaşıyamıyor hiç düşündünüz mü?

Güncellemeler:
sünnet sırasında üstderiyi penise bağlayan doku yırtılarak koparıp atıldığı için, sertleşmiş penis uzunluğunun 2.5 cm kadarı da kaybolur. bu paylaşılan zar, üst deri ve glansı, penis gelişirken sıkıca birbirine bağlar. onu koparmak glansa zarar verir; ham, enfeksiyona, sürtünmelere ve tahrişe açık hale getirir. bu durum penisin büzülüp ufalmasına neden olur
Görüşleriniz

1|0
412

En İyi Kız Görüşü

• kulaktan dolma bitaraftan uydurma şeyleri okuyup okuyup gelıyorsunuz. yok zevki azaltıyormuş yok şu yok bu
    sunnetın tek kotu yanı vardır buda sünnetli erkeklerin sünnetsizlere göre %38-66 arası daha az HIV (AIDS virüsü) kaptığı tespit edilmiştir bukadar. Ayrıca Normalde sünnet, tıbbi olarak bazı hastalıkların tedavisi olarak uygulanmaktadır. Balanit Kserotika Obliterans (erkek penisi ve bölgesindeki deride meydana gelen bir hastalık), fimoz (penisin ereksiyon sonrası tamamen deri içerisine çekilememe hastalığı), balanit (penis iltihabı), postit (ön deri iltihabı) ve bazı idrar yolu iltihapları bu hastalıklara örnek olarak gösterilebilir. Yani bu ve benzeri hastalıklar ortaya çıktığında, tedavi olarak kimi zaman penis ucundaki derinin kesilmesi gerekebilmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken, bu hastalıkların oluşması sonrasında bu derinin alınmasıdır. Bu tıpkı kangren olmuş bir kolun kesilmesine benzer. Bu hastalıkları önlemek amacıyla sünnet olunması, ileride kangren olabilir diye kol kesmeye benzemektedir. hadi kolay gelsın

1|1
    0|0
    • Benim penisin başı gözükmüyor ereksiyon da bile benim sorunum ne abla

• @bursa_real Lütfen internette binlerce makale var size laf anlatamam. Tıpı ırakta okumuş hanım ablamız sünneti bu kadar övdüğüne göre. Burası avrupa ülkesi hatırlatayım burada objektif yorumlar yapılır gerçekci olunur. Dine göre yorum yapma makaleleri tespitleri deneyleri oku

• Avrupa ulkesi dedi ya ahahahahahaha :D
      Konu kapanmistir yorum yapmayiniz iyi aksamlar 😅

En İyi Erkek Görüşü

• peki sen neden rus kadınlarının türklere hayran olduğunu düşündünmü ,, ben inşaat sektöründe çalışıyorum 4 yıl kazakistan 2 yıl rusyada yaşadım çok şükür mutlu olmayan birini görmedim ha birkaç akşam evet yorgunluktan 1seferle bitirdik ama bu normal bence ,, güzel cümle kurmuşsun ama uygulamayamı inanayım senin hayali fikrinemi ,, penis baş kısmından uyarılır dış derisi boş ne uyduruyorsun ,, senin asıl bahsettiğin 4 türlü olan kız sünnetidir , firavun sünneti meşhurdur evet cinsel isdeklerin körelmesi için yapılır sıcak ülkelerde cokcadır. vede çok gereklidirde..

0|0
    0|0
    • Kardeşim penis derisi yapısı itibariyle kaygan ve nemlidir yoğun sinir olduğu için git gel yaparak boşalmadaki zevki sürekli yaşarlar. Ama biz sünnetli olduğumuz için penis ucumuz normal deri haline gelmiştir. O zevki anca boşalırken yaşıyabiliyoruz

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben %80 değil %30 azaltıyor diye duymuştum discovery channel'da

0|0
    1|0
  • Her kelimesi doğru.
    Sünnet vahşettir, beden bütünlüğüne saldırıdır, özel bir durum ve hasta izni olmadan yapılınca insan haklarına da aykırı olan bu uygulama suyun olmadığı bir yerde tembel çöl bedevilerinin bir temizlik metodudur.

Artık su ve sabunun olduğu bir çağda sünnetsizliğin hastalığa neden olduğunu iddia etmek komik bir safsatadır. Aynı düz mantıkla gidersek temizlemeye üşendiğimiz hastalık üretmeye yatkın her organımızı kestirmemiz gerekir. Her bir parçamızın bir işlevi olan vücudumuzda sünnet açık ve net sakatlamaktır. Her iki cinste hazzı azalttığı gibi cinsel sorunların en çok islam ülkelerinde görülmesi de iddiayı doğrulamaktadır.

Linkteki yazıyı herkes okumalı.
    tr-tr.facebook.com/.../238880366142193

Gözünüzü açın, arap özentisi olmayın, beden bütünlüğü özeldir dokunmayın.

1|0
    1|0
  • Allah yanlış mı yaratıyor ki kesiyorlar. Çok saçma ama herkes bu Saçmalığı yapıyor

0|1
    1|0
    • kıllarını, saçını ve tırnaklarınıda kesme bence

• GİZLİ kullacı diğer gizli kullanıcıya yaptığım yorum senin içinde geçerli kusura bakma

• @bursa_real O kadar cahilsin ki, sürekli algıda kaldığın için beynin körelmiş yanlışı bile doğru sanıyosun. O kadar deneyler tespitler senin bir düşüncenle çöpemi atılacak. Uyan artık sünnetin tek bir yararı var hijyenin kolay olması ve daha az hastalık bulaşması

Erkekler Ne Diyor 11

• %20 lik haz bukadsrsa demek %100 olsa aksama kadar cukumuz acik gezecegiz. Iyi bir denemeydi ama komple sacma bir yazi olmuş.

0|1
    0|0
    • Kanıtlanmış bir yazı araştırabilirsin. Kadın sünnetinin cinsel haz üzerindeki etkilerini biliyorsun sanırım buda aynı şekil

• Uzgunum arkadasim yazinda mantikli gelen tek nokta kadin sunneti cunku gercekten fiziksel olarak sinirleri olduruyor onun haricinde diger kisimlar cok alakali degil yinede aman bacagim guzelme aman sevgilim haliya bosaldi hamile kalirmiyim sorularina gore cok daha bilimsel bir yaklaşim o acodan taktir ettim

• Sen arastirmissin, arastirdigin kaynagin bilimsel kaniti sunsana?

• burada atma bol keseden... heray onlarca sünnet yapıyoruz... en ufak tıp bilgin bile yok... ordan burdan yazılarla insanları yanlış bilgilendirme... sünnet daha sağlıklı bir cinsellik için gereklidir...

1|1
    0|0
    • Arkadaşım zevkinin ne kadar azaldığını biliyormusun bilmiyorsun, örneğin apandist kanserine yakalanacam diye apandistini doğar doğmaz kesiyormusun. Gelişen yüzyılda temizlik çok kolaydır. O cinsel zevki doruklara taşıyacak yoğun sinirli dokun alınmış tabiki bilemezsin.

• en ufak bir anatomi bilgin dahi yok senin... senin bildiğini sandığın şeyin aslını ben öğrencilere anlatıyorum... cinsellikte esas zevk veren sinir dokusu glans peniste yeralır... şimdi sen onuda bilmezsin... önce bir tıp fakültesi kazan... sonra uzmanlığını yap o dalda... sonra doçent ol... belki o zaman anlarsın... sünnet artık tüm dünyada öneriliyor... mesele din meselesi değil sadece... insanları yanlış yönlendirme olurmu...

• ahahaha bizzat 20 den büyük yaşta sünnet olanlara soruyorlar keşke olmasak aldığımız haz azaldı diye. Bence öğretmen değil üfürükçü olmalısın

• O zaman çoğu p*rno yıldızı neden sünnet oluyor?
    Johhny cins bile sünnetli

1|1
    0|0
    • O da aile kurbanı kardeşim, sünnet derisinden kremler bile yapılıyor ve milyarlarca para geliyor bu işten

• Sünnet gerekli olsaydı yarattığını iddia ettiğiniz varlık sizi neden sünnetsiz yaratmadı peki?

0|0
    0|0
  • Kardeş sünnet derisinde biriken sidik ilerde o sünnetli diye lanet ettiğin ç*künün kopmasına bile neden olabilir anladın?

0|0
    0|0
    • Kardeşim dünya nüfusunun 1.7 milyarı sünnetli olduğunu varsayarsak 3 milyona yakın erkeğinde sağlık durumuna bakarsak sorun yok gibi. Ek olarak müslüman ülkelerdeki kadın sünnetinin de sebebini bir araştır derim fark yok. müslümanım ama araştırmak gerekir

• sünnet olalı yıllar oldu, ortada bir problem yok.

0|0
    0|0
  • Biliyorum dostum kafami seveyim kesme olmayaydim varya ama cocugum olunca ettrmicem onu dedigi cok sogru sadece bisalma aninda zevk alyoruz geri kalan 30 20 dk bosuna ya

0|0
    0|0
  • veledim olursa sünnet ettirmeyelim ozaman

0|0
    0|0
  • Laa git ya ataisti.

0|0
    0|0
    • Ateist değilim kardeşim lakin araştırmadığımız için bu haldeyiz. Bir şeyi sorgusuz yapmamak lazım

• Sende görülür anca o.

Etme cahille muhatbet kusturusun silme cam kiriği ile gotunu cizdirisin. Demisler atalarımız sana laf anlatilmaz sen kotulemeye devam et salak

• Ne demeliyim sana bende sünnetliyim bende müslümanım lakin okumak hak vermek gerekir. Hiç düşündün mü amerikada, ingilterede avrupada ki insanlar sünnetsiz nasıl yaşıyor. Bunca evreni sorunsuz yaratan ALLAH neden bir küçük insan parçasını hatalı yaratsın. Tırnak, sakal filan dersen onlar düzenli kesilir ama sünnet 1 kere olur kardeşim

• Keisnlikle sacma, uydurma, amaci baska olan bir hikaye.
    Zevk hissinin arasindaki farki kim, kac kisi üzerinde, hangi bilimsel dayanaga göre ölcmüs belirlemis?
    Dünyanin en azgin erkekleri sünnetlilerden cikiyor, zevk almiyorlarda bukadar nasil aziyorlar...

0|0
    0|0
    • Ha, unutmadan, sünnetsizler sizin hikayenizin tam tersine, o fazla, sinir olmayan derinin engel olmasi yüzünden daha az zevk almasi daha mantikli, bakin avrupali sünnetli erkeklere yaridan fazlasi penisleri calsimadigi icin ibnelikle idare ediyor..

• Sunnet kadar sacma bir olay olamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...