Sünnetli Erkek cinsel orgazmdan mahkum kalıyor mu?

Şu anda “Ben sünnetli bir erkek olarak cinsel yaşamımdan memnunum diyorsanız, yüzde 20 hazzın keyfini sürüyorsunuz ve bunun çok iyi olduğunu düşünüyorsunuz.(Sünnetle birlikte erkeğin cinsel hazzı yüzde 80 azalır.) SÜNNET TEDAVİ AMAÇLI BİR OPERASYON DEĞİLDİR..
Erkek genital bütünlüğü her iki cinse de büyük tatmin vermektedir.
Sünnet için birçok mazaret var ama geçerli tek bir tıbbi kanıt yoktur.
Sünnet yapan doktorların çoğu sünnet derisinin fonksiyonlarını bilmiyor, sadece sünnet etmeyi biliyor. SÜNNET İNSAN HAKLARINA AYKIRI BİR AMELİYAT.
Sünnet penis hassasiyetini yüzde seksen oranında azaltır.
Dünya erkek nüfusunun sadece %10′ u sünnetlidir (sakatlanmıştır.)
Sünnetle ilgili kültürel ve dinsel inançlara sahip erkekler ya da doyumu, sertleşme ve partner sayısı kapasitesiyle eş gören erkekler doyumsuzluklarının farkına bile varmıyorlar..
Sünnet, cinsel ilişkinin sağlayabileceği zevki azaltmak amacıyla tasarlanmıştır.
İnsanların cinselliğini kontrol edebilirsen, onları her boyutta kontrol edebilirsin.
sağlıklı, çalışan üstderisinden (sünnet derisinden) mahrum bırakılan penis sakatlanmış ve duyarsızlaştırılmıştır.
Kültürel, dini, duygusal, işlevsel, ve cinsiyet kökenli pek çok etken erkekleri bu zarar hakkında konuşmaktan alıkoymaktadır.
“Sünnetli erkek, değişmiş penis işlevi ve duyarlılığı nedeniyle, hiçbir zaman Tanrı tarafından kendisine verilen jenital zevke ulaşamaz. Kadın da, hiçbir zaman eşinin tam cevabını yaşayıp tanıklık edemez.
Eğer çocuklarımıza saygı gösteriyorsak, en azından 18 yaşına kadar “bütün” olarak kalmalarına izin vermeliyiz. Penislerini kesip kesmemeye kendileri karar verebileceklerdir. Eğer hoşlarına gidecekse kulaklarını bile kesebilirler.
Gördüğünüz gibi yıllarca kandırıldık, cinsel tatminimiz azalsın, körelsin diye küçük yaşta sünnete mahkum bırakıldık. Neden türk kadınlarının çoğu orgazm yaşıyamıyor hiç düşündünüz mü?

Güncellemeler:
sünnet sırasında üstderiyi penise bağlayan doku yırtılarak koparıp atıldığı için, sertleşmiş penis uzunluğunun 2.5 cm kadarı da kaybolur. bu paylaşılan zar, üst deri ve glansı, penis gelişirken sıkıca birbirine bağlar. onu koparmak glansa zarar verir; ham, enfeksiyona, sürtünmelere ve tahrişe açık hale getirir. bu durum penisin büzülüp ufalmasına neden olur
Görüşleriniz

1|0
412

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor...