Taclze uğramaktan bıktım artık dayanamıyorum?

Türkiye nasıl bir halde böyle! İnanamıyorum.
Liseye gidiyorum şu ana kadar üç kez tacize uğradım en sonuncusu dündü!
Dün öyle bir haldeydim ki intihar bile edecektim, artık namusumu korumak için herkesten uzak durmaya oramı buramı elimle korumaya çalışmaktan bıktım! Gayet de usturuplu giyinen biriyim halbuki, açıyorsun sonra kapatamıyorsun diyen olmasın!
Acaba bacağımı biraz yamuk tutarsam yanımdakine yaklaşır da dokunur mu yok kolumla göğsümü kapamasam yakınlaşır mı diye düşünmekten paranoyak hale geldim! Dayanamıyorum artık.. Gerçekten psikolojim alt üstü hale geldi sosyal ilişkilerim dibe vurdu..

0|1
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• Sen nerede yaşıyorsun ya :/

1|0
    0|0
    • Batının en dibinde diyebiliriz

• Yoo çoğu kadın uğruyor böyle şeylere hele İstanbul'da neler yoktur sen erkeksin diye bilmiyorsun

• Ne diyim üzüldüm yani çok şerefsiz vsr

En İyi Kız Görüşü

• boks ogrenıp hepsını dovmelısın

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Sanırım bulunduğun ortamda da bir sorun olsa gerek. Millet Alanya'da, Bodrum'da , Kemer'de memelerini açıp güneşleniyor, dönüp bakan bile olmuyor...

0|0
    0|0
  • türkiye dediğin zaman 70 milyona haaret var ve hiç kimse usturuplu davranırken bunlar yaşamıyor. demek ki sende sorun var

0|0
    0|0
    • Hiçkimse yaşamıyor? Emin misin bir daha düşün derim bu ülkenin belkide en büyük problemi tacizler ve tecavüzler!

• bilahare yapanı gözüne kestirip sert bir tokat atıp pis sapık dimeye cesaretin ne zaman olursa o zaman kurtulursun, sus pus sessiz kalınca herkesi avlıyorlar, buda onlara kolay geliyor, devir sesi çıkanın kazandığı devirdir. susanlar ezilir. anladıysan ne mutlu

1|0
    0|0
  • maalesef durum içler acısı

0|0
    0|0
  • Sakin ol. Abazalikta bir numarayiz ülke olarak. Yakinda hindistani bile geceriz.
    Stress yapma. Sen kendini bildigin ve korudugun sürece kimse sana birsey yapamaz. Herzaman dik dur!

0|0
    0|0
  • Tacizden kastın tam olarak nedir? Tecavüz değil umarım.

0|0
    0|0
  • Ben psikolojik destek alman lazım iyi değilsin.

0|0
    0|0
  • bir psikologtan yardım alsan iyi olabilir.

0|0
    0|0
  • Memlekette insan kalmadıkı be güzel kardeş. Bakma burda herkesin insanlık dersi verdiğine

0|0
    0|0
  • maalesef öyle insanlar var uzak durmaya çalış otobüs kalabalıksa binme öyle bişey yaşarsan da ağzına etmeden otobüsten inme. tekme at tokat at ki rezil olsun şerefsiz

0|0
    0|0
  • İlginc hakkari de falan yasiosun sanîrîrîm

0|0
    0|0
  • kişilksiz insanlardan

0|0
    0|0
  • Canını çok sıkmışsın sen, kötü zaman derler ya, yanlıs insanlara denk gelmişsin tabi :/ bir süre kalabalık yabancı ortamlara girme istersen, sakin yerlere git.

0|0
    0|0
  • Bu ülkede kız olmak zaten en zor şey

0|0
    0|0
  • bol giyin, diz altı etek giy, okulda bakımsız ol vs..

0|0
    0|0
    • Zaten kapalıym ben.

• Ben gayet uygun giyiniyorum pardüseliyim ama bir fayda ettiği yok kafalar değişmeden

• biber gazı al ozaman sana yanaşana sık ne diyeyim, anlattığına göre elinden geleni yapıyrsun, insan olmayana anlayacağı dilden konuşmak gerek, yalnız unutma biber gazı kullanmak suç ama seni buna zorluyrlar anladığım kadarıyla.

• Neler geldi ki başınıza bu denli

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • biber gazı alıyosun taciz edene sıkıyosun ;)

0|0
    0|0
  • nerde yaşıyon bana yakınsan gel yanımda dolan. kimmis o sapıklar yanımdayken sana bulaşsınlar

0|0
    0|0
  • Dusunme bukadar fazla kalabalık ortamlara gırme rahatlat kendını

0|0
    0|0
  • Nasil taciz ya nerde

0|0
    0|0
  • burdaki pembe üylerin sapik, azgin sorularini okuyan abazalar sokakta seni onlar gibi saldiriyor, olay bukadar basit... Sitenin ahlak yapisinin faydalari.

0|0
    0|0
  • Yasadigin yeri degistir

0|0
    0|0
    • Kafalar değişmediği sürece bir fark yapar mı sence

• Kafalar sehir ve semtlere degisiyor iste. luks semtte oturanla kenar mahallede oturan insanlar ayni mi

• okul çevreısnde tacız eıdyolarsa polıse bıldrebırısnınzın

0|0
    0|0
  • Sen nerede yaşıyorsun ya

0|0
    0|0
    • Batının alasındayım medeniyet beşiği derler bir de Batı'ya.

Kızlar Ne Diyor 3

• Dikkat ceken bir yuzun varsa olagan bir durum malesef

0|0
    0|0
  • izmirde yaşa gitte

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayz😕

0|0
    0|0
Yükleniyor...