Detaya bakar mısnız ?

merhabalar birşey sormak istiyorum lütfen dalga geçmeyin kafa takılıp duruyor. Doktora git demeyin gidemem korkuyorum. Bikaç ay önce seviglim vardı sinemaya gittik öpüşmeye başladık , halde altımda tayt çamaşır affedersiniz pedde vardı adet günümde değildim. Ben istemediğim halde çamaşır üzerinden özel bölgemi eliyle sıkıştırıp bastırdı canım yandı gibi oldu idedim o da birsey olmaz dedi ama elini çektim ben soğuk davranmaya çalıştı bana ama umrumda değildi istemediğim birseydi sonuçta. Sonra orda wc ye gittim birsey yoktu. Eve gelince kanamam oldu baya streslendiğim için 1 günlük adet olmuş olabilir miyim yoksa... ? Kimseyle cinsel birlikliteliğim olmadı. Bana güzelce cevap verebilir misiniz. Şimdi hoşlandığım biri var fakat bu durum yüzünden fazla yakınlık gösteremiyorum. Öğrenirde ters birsey olduysa ben kabullenmezse diye korkuyorum. Bu arada lütfen dalga geçmeyin ben zedelenme olmuş olabileceğini düşünüyorum sonuçta parmağı veya baska birsey temas etmedi.

Güncellemeler:
Ciddi yorumlara ihtiyacım var çünkü gerçekten kafam karışık gibi.
Cevap veren herkese teşekkür ederim kafam rahatladi

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarı kizdan kiza drgiskenlik gosterir zedelenme olmuș olabilir veya tamamen yırtılmıșta olabilir ha sevdigine gelince bunu soylemek zorunda degilsin cunku bir sey olmamis soylencek bir durum yok merak etme kizlik zari yirtilinca normal olarak bir sey olmaz ama cinsel iliskiye girersen o zaman olur iste kizlik zari bakirelik degildir yirtildiginda normal olarak hala bakiresin cinsel iliskiye girersen bakire olmuyorsun artik zar yirtilsin yirtilmasin farketmez

0|0
    0|0
    • Ben hiçbir sekilde ilişkiye girme taraftarı değilim çünkü ilerde evlenirsem eğer o kişiyle olsun isterim.

• Sevgiliyle bazı şeylerin dozunda yaşanması taraftarıyım sadece ama bu kadar ilri gidilmesi hoşuma gitmedi ve çok üzüldüm.

• Neyse bosver olan olmus takma kafaya bir daha dikkatli olursun

Erkekler Ne Diyor 20

• her haltı karıştırırken korkmayıp doktordan korkana söylüyecek söz yok.

senin soru sormana da gerek yok. zaten en korkulacak anlara kendin karar vermişsin. en basit şeyi de bize sorma kendin karar ver

0|0
    0|0
    • Ben böyle olabileceğini gerçekten tahmin etmemiştim ve ona güvenerek gitmiştim nese kendinize göre haklısınız tartışma yaratacak biri değilim ve tanımadığınız için böyle düşünmeniz normal.

• Teninize dokunma bile olmamış bastırarak okşadığı için zarınız zedelenmiştir bununda ciddi bişeyi yok ciddi olan şey sinema evde vs müsait zamanlarda sevgili die hitap ettiğiniz kişilere kullandırmayın derim sizinde canınız sevişmek ister fakat evlilik harici aşkın içine seks girdiği andan itibaren o aşk yavaş yavaş biter ayrılır üzülen kullanılan taraf bayan olur.
    Sorunuz içinde tekrar söyliyim ciddi bişe yok sadece zedelenmedir

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim zaten ayrıldık bu olayin uzerine istemiyorumda beni asiri uzdu

• Rica ederim

• Doktora git diyeceğiz korkunun ecele faydası yok diyeceğiz illaa net cevap almak istiyorsan etk yol bu diyeceğiz.

0|0
    0|0
  • Bişey olmamıştır.

0|0
    0|0
    • Zedelenme olmuş olabilir mi baya adet olur gibi geldiydi ertesi günde yoktu.

• Sanmıyorum. Zarla alakalı endişen olmasın ama.

• Çok teşekkür ederim gerçekten korktum o yüzden şimdi hoşlandığım çocuğa da yaklasamıyorum hatta özel bir nedenden kadın doğuma gitmem gerekiyor gidemiyorum birsey olduysa diye.

• Birsey olmaz rahat ol. Bakirelik zari öyle disardan sıkmayla ellemeyle bozulacak birsey degil. Stress yapma kendine.

0|0
    0|0
    • Tesekkür ederim zaten bu olayın üzerine 2 kere adet oldum aksi birseyde olamaz sanırım

• Olmaz rahat ol.

• Ay cok tsk ederim gerçekten ferahladim

• Hayır arkadaşım bu şekilde birşey olamaz

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim ben bir ped dolusu gelince korktum yarim saat sonrada yoktu da

• onemli degl

• Anlammi önemli degil

• Ya kızlık öyle biraz bsstirmayla bozulan birsey değil için rahat olsun

0|0
    0|0
  • birşey girmediyse zedelenmiştir

0|0
    0|0
    • Girme çıkma yokta Zedelenme olmuş olabilir mi baya adet olur gibi geldiydi ertesi günde yoktu.

• teşekkürler :)

• rica ederim :)

• çok uzun bakamadım k. bakma

0|0
    0|0
  • Ordamisin

0|0
    0|0
  • içine birsey girmeden yırtılması çok zor hatta imkansız

0|0
    0|0
    • Zedelenme olmuş olabilir mi baya adet olur gibi geldiydi ertesi günde yoktu. böyle birsey olur mu

• peki o zaman iyi geceler hanımefendi :)

• tesekkür ederim.

• Zedelenmedir o rahat ol

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim

• İstersen bir çok konularda da yardımcı olabilirim

• Tesekkur ederim (: ozelden yazarim

• Bısey olmamıs takma kafanı

0|0
    0|0
  • Zedelenmistir korkma

0|0
    0|0
  • Adet olmuşsun

0|0
    0|0
  • muhtemel zedelenme eliyle bastırıtken canın yandı mı

0|0
    0|0
    • Evet yandi bende cek elini diye bagirdim

• Hayir

• ok :)

• Bence bir sorun yok psikolojik ve baskidan dolayi gelen birsey senin vicdanin rahat olsun ilk gece yasadin sorun cikarsa gonul rahstligiyla git hastaneye ben sosylogum ilk zaten psikolojik birsey oldugu icin bizimle gorusup oyle muayene eder doktor yani sorun asla cikmaz kendine guven

0|0
    0|0
    • Tesekkür ederim bakire olduğuma inanıyorum kendimi ama bazen aklıma takılıyor bu olay

• Sen bilirsin ama olsun yani yemem korkma

• Yok ben sadece soracagımı sordum :)

• Hala bakiresindir rahat ol

0|0
    0|0
    • İnşallah ilerde sevdiğim insan problem çıkarmaz çıkartırsa doktora bile gitmeye razıyım ben. Ama kimseyle temasım olmadı olmazda.

• Yok ya zarın sapasağlamdır rahat ol

• teşekür ederim kafam rahatladı.

• milletin derdine bak. kızım senin babanın ben bahtına tüküreyim.

0|1
    0|0
    • Benim nasıl korktuğumu biliyor musun babama laf etme

• anladım :). fazla korkma bişey olmamıstır rahat tut içini

• çok tesekkür

• Kızlık zariniz yirtilsa çok az bir kan gelir bastirmayla yirtilmaz içine bişey girmediyse

0|0
    0|0
    • Zedelenme olmuş olabilir mi baya adet olur gibi geldiydi ertesi günde yoktu. Ve ben çok kötü stres yaptım kasıldım yani o gün o yüzdende böyle birsey olmuş olabilir mi ben biraz hasas bir bayanım sinir stres yasadığımda da böyle oluyordu böyle olmuş olabilimi r bu yüzden hiçbir doktora gidemiyorum korku geldi içime.

• Hım ben öyle seyleri yapmaktan dahi korkan biriyim. Ama kafam rahatladı bakiresin dedi herkes demek ki öyleyim hala :)

• 👍👍👍

Kızlar Ne Diyor 2

• Kötü bir durum

1|0
    0|0
    • Sorma simdiki hoslandigim kisiye adim atamiyorum bakiyorum sadece

• Özelden yazsana sen bana çıkıyorum gizliden

• canımm anlattığın şeyle zarın alakası yok yani içine 2.3 cm bişey girmesi lazım zarın yırtılması için zedelenmiştir korkma ama basit ilişkilere kendini koru bak o gitti başkası geldi anladın olayı

0|0
    0|0
    • Tesekkür ederim canım ben asla cinsel ilişki taraftarı değilim. Benim çok korkularım var sana birsey daha sorabilir miyim ben?

• (: ehehehe sen uyu bakalim 😊

• Ehehe sen uyu bakalim 😊

Yükleniyor...