Genital siğil hakkında?

genital siğili olup bunu tedavi ettiren var mı? internette 3 gündür resmen beynimi yedim ve moral de çökük haliyle. Bugün doktorla görüştüm ve koter tedavisi uygulayacakmış ve biraz ağrılı sancılıymış (15-20 gün pansuman) kyrioterapi (dondurma) den daha etkili vs. diyor.. boyutları sivilce ucu diyebilirim.

bu yoldan geçenlerin yorumlarını okumak isterim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimki ilginçtir ama yinede söyliyim benim genital bölge dahil kolumda ve parmaklarım da vardı ancak dua ezberlediğim zaman fiil suresini sayısız kere tekrar tekrar okudum sonrasında ne zaman nasıl geçti bilmiyorum bir gün tv de bir program var dı sanırım Yaşar Nuri Öztürk idi siil için 11 kere fiil suresini okuyup yarım soğanı sürdükten sonra soğanı gömün diyordu ben zaten bundan bir haber fiil suresini ezberlerken defalarca kez okuduğum için sonrasında vücudumun her yerindeki siiller geçti

0|0
    0|0
    • doktorun kesin bir çözümünün olmadığını söylemesi benim canımı acayip sıktı ve resmen mala bağlamış durumdayım

• İnan bana kendimi bildim bileli hep vardı vücudumda hatta burnumda bile çıkmıştı ama Allahın takdiri işte hepsi geçti ve kesinlikle fiil suresinde buldum bence şifayı

Erkekler Ne Diyor 1

• cidilye git cen

0|0
    0|0
    • gittim koter tedavisi yapıldı, yakıldı bugün. bakalım süreçte neler olcak

• biliyorum bulaşıcı olduğunu, bir daha çıkmaması bulaştırmayacağın anlamına da gelmiyormuş ama:) işin sıkıntılı olan yeri bu canımı sağlam sıktı

• patner bulaşablir

Yükleniyor...