Aklınıza gelen +18 fıkralar var mı?

Bu fıkra değil ama çok komik bir yazı.Fıkraları sizden bekliyoruz :))

Prezervatif'i bilinen adlarının dışında halkın anlayabileceği en açık şekliyle nasıl ifade edebilirsiniz

Düş ürünü bile olsa çok zekice ve müthiş bir mizah yeteneği yansıması... Bilişim sektörünün kıdemli yöneticilerinden Sevgili Ali Güven hafta sonunu boş geçirmemiş. Yine bana gönderecek bir şeyler bulmuş... Aslında Ekşi Sözlük'te yerini almış... Arama motorlarına yerleşmiş... Bir 'tevatür' olarak dolanıyor etrafta...

İlan mı, haber mi, basın bülteni mi pek belli değil. Ancak metin şöyle:

'Prezervatifin Türkçesi...

T.C. Sağlık Bakanlığı nezdinde, AIDS ile mücadele Dernekleri halkı bilinçlendirmek adına bazı etkinlikler düzenlemiş ve bu kapsamda bir önceki sene halka bedava kondom dağıtmışlardı.

Bu yıl da para ödüllü bir yarışma düzenlemişler.

Yarışmanın sorusu şu:

'Prezervatif'i bilinen adlarının dışında halkın anlayabileceği en açık şekliyle nasıl ifade edebilirsiniz?'

Ödül, Yozgat-Sorgun'dan yazan Cevat Uştu'ya verildi.

Cevap: 'Kuşakabin'...

İsim ve mekan büyük olasılıkla uydurma... Ancak gerçek olsaymış da olurmuş... Ben son yıllarda bu kadar yaratıcı bir ikna kampanyasına ve PR çalışmasına rastlamadım... Keşke devlet bu kadar hoşgörülü ve espriye açık olsa... Kuşakabin kullanımı 10 misli artmazsa ne olayım...

Akşam

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• adamin birisi karim beni aldatiyor mu diye suphelenmis köpegine demis ki sen iyi dikkatli ol eve giren cikana ben telfnla ariycam bana haber ver demis :) eve kadinin metresi gelmis daha eve girigirmez adam kadini soyuyo kucakliyo basliyorlar sevismeye telfn caliyo adam soruyo kopegine evde kac kisi var haw haw demis nezmn oldu geleli demis haaaaaw haw demis napiyorlar demis heh heh heh demis.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• kadının biri kocasının işleri gereği tatile yalnız gitmek zorunda kalmış.. kocasıda her fırsatta arayıp merakta koymamasını istemiş..kadın aramış ''hayatım otobüse bindim yanımda doktor biri var o da aynı yere gidiyomuş'' adam ''tamam hayatım'' deyip kapatmış.. kadın yine aramış '' hayatım mola verdik doktor rica etti birlikte birşeyler atıştırıyoruz'' kocası huylanmaya başlamış..gene aramış '' aşkım otele geldik doktorla odalarımız yanyana'' adam kızmaya başlamış.. belli bir zaman sonra yine aramış '' kocacığım şu an havuz kenarında güneşleniyorum doktorda yanımda çok esprili biri vakit güzel geçiyo'' adam sonunda patlamış karısıyla şu diyalog geçmiş' üzerinde ne var? kadın;bikini var... adam ''üstünü çıkar'' .. kadın'' ama hayatım'' adam; sana çıkar dedim.. kadında çıkarmış.. ''altındakini de çıkar'' kadın ne kadar itiraz etse de mecubur çıkarmış ve çırılçıplak kalmış.. adam devam etmiş; ''şimdi güneşe dön ve bacaklarını aç''.. kadın bunları niye yaptığını sormuş.. adam da demiş ki ''güneş giren yere doktor girmez'' :))))))))

0|2
    0|0
  • üç çocuklu bir aile varmış. kadın öğle yemeği için sofrayı hazırlıyomuş o an adamın canı fena halde seks istemiş karısına demişki; ''hayatım yemek yerken üzerine numaradan yoğurt dök temizlemek için mutfağa git bende sana yardım etme bahanesiyle arkandan gelir 2 dakikada işimizi görürüz'' kadında ''tamam hayatım'' deyip denileni yapmış adamda arkasından girmiş mutfağa... anne ve babalarının uzun süre mutfaktan dönmemelerinden şüphelenen çocuklardan en büyüğü yerinden kalkmış ve usulca mutfak kapısını aralamış ve aynı şekilde kapatıp yerine oturmuş ve kardeşlerine demiş ki; arkadaşlar sakın üzerinize yoğurt dökmeyin babam yoğurt dökeni s.kiyooooo :)))))

0|1
    0|0
Yükleniyor...