Ayak Fetişizmi nedir, bir tür rahatsızlık mıdır? Rahatsızlıksa nasıl bir rahatsızlıktır?

Benim cevremde çoğu insan ayak fetişcisi. Bu bir rahatsızlık mıdır?

• Rahatsızlık değil
    25% (20)57% (43)41% (63)Oy Ver
  • Cinsel rahatsızlık
    30% (24)20% (15)25% (39)Oy Ver
  • Psikolojik rahatsızlık
    45% (35)23% (17)34% (52)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• keşke herkes ayak fetişi olsaydı :D en azından bukadar tecavüzolmazdı :) ama o bir rahatsızlık arkadaşlar. burda bunu savunmayanlarda olacak ama öyle değil. Zateen bu değişik toplumda hepimizisinir hastası ettiler. herkeste bir kusur var zaten.

1|0
    0|0
    • Evet bende düz saç hastasıyım mesela gerçek halim dalgalı ama dalgalı kalınca kendimi çok huzursuz hissediyorum düz olcak illa :D sende ne kusur var peki :D

• Ee yanı herkesin var kusuru kimse mükemmel olamazki :D

• tabi yha :) ama yine de psikopatlara fazla yaklaşma. sen uysal olanlarla muhabbet et :D ama onlarda çok hafif be yha.

En İyi Kız Görüşü

• uff ayağa ilgi mi duyulur ya bu nasil bir zevk anlayisidir😃

1|0
    0|0
    • Aynen psikolojik sorunlular bence

• soran sana dedim?

• siz herhalde o ayakları kendi labada ya benzeyen yamru yumru ayaklarınızla karıştırdınız... sizin tüm kişisel bakımınıza harcadığınızdan daha fazla parayı ayaklarına harcayan kadınlar var... hem bilmiyorsunuz hem car car konuşuyorsunuz

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayır ben ayak fetişistiyim ve bu kesinlikle bir rahatsızlık değil cinsel arzudur. şahsen topuklu ayakkabı ve ten rengi çorap giydiysen beni çok kolay mutlu edebilirisn o şekilde bakma

0|0
    0|0
  • Sanattır ehe:/

0|0
    0|0
  • siz herhalde o ayakları kendi labada ya benzeyen yamru yumru ayaklarınızla karıştırdınız... sizin tüm kişisel bakımınıza harcadığınızdan daha fazla parayı ayaklarına harcayan kadınlar var... hem bilmiyorsunuz hem car car konuşuyorsunuz

0|0
    0|0
  • Ben normal olduklarını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • zevk anlayıslarına saygım war

0|0
    0|0
  • rahatsızlık olmaması gerekiyor

0|0
    0|0
  • Rahatsızlık değil güzel bir şey

0|0
    0|0
  • sapkınlık şerefsizlik

0|0
    0|0
  • Abartılı olursa bir hastalık bence ama mesela benim için sevdigim kadinin her yeri özel ve her yerine ilgi gösteririm ve bu konuda midesiz biriyim her noktayı yalamanin bir sıkıntı olmaz benim için...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ankat yapacağına internetten araştırabilirdin psikoljik rahatsızlık

0|0
    0|0
  • Ayak yalama falnms igrencc bncee

0|0
    0|0
  • yalasın kopek hahahahah

0|0
    0|0