Penis nasıl kalınlaşır arkadaşlar?

Arkadaşlar doğal yöntemlerle (beslenme vb) gibi yöntemlerle nasıl kalınlaşır uzamasını istemiyorum sadece kalınlaşsın istiyorum Bilenler Yazabilirmi lütfen🙏

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• niye istiyorsun kalinlasmasini

0|1
    0|0
    • E ince buluyorum ondan

• Güldürdün ya😂Teşekkürler😂

• rica ederim efenim ;)

En İyi Erkek Görüşü

• Bolca kabak yersen kalınlaşır ( ama çiğ olarak )

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ameliyatla filn heraldii adcvnv

0|1
    0|0
    • Doğal yollarıda vardır ya :) İnşallah vardır yani😂

Erkekler Ne Diyor 5

• Bak sana kesin yorum yapıyorum dolayısıylada herkese yapıyorum bu yorumu bu konu kapansın artık.;) Penis kalınlaştırma diye birşey yoktur ama para tuzakçıları değişik yöntemler olduğunu söyleyip intenet aracılıpıyla insanları gayet tabiiki gençleri kandırma yoluna gidiyorlar:Bu aralar bunlara bazı adı doktor olan şarlatanlarda eklendi yağ enjekte ediyorlar falan gibi. Asla böyle bir şey yok. FAKAT iki şekilde penis kalınlaşır 1. si 35 yaşından sonra özellikle kırklı yaşlarda bir miktar fark edersin bunu. 2. si de bir arı kovanı bulup kovanın deliğinden içeri sok penisini girerken ince olduğu için rahatça girer, fakat çıkarken kovanı kırman gerekebilir. 2. si şaka tabii ama durum bu :)

0|3
    0|0
    • Zaten bende doktor falan demedim evde varsa yiyeceklerle falan onları sölermisiniz dedim 😄Yinede Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler :)

• Arkadaşım ergenlik bitinceye kadar uzar da kalınlaşır da. Bu doğrudan doğruya hormonlar ve genetik altyapı ile alakalı. Bu açıdan yapabileceğin bir şey yok. Ergenlik bittiğinde ise yapabileceğin hiç mi hiç bir şey yok.

Bu arada piyasadaki penis büyüten/kalınlaştıran diye tanıtımı yapılan vakumlu aparatlar var. Sakın kullanayım deme, böyle bir etkisi olmayıp bir de kısa sürede kalıcı olacak iktidarsız kalma riski var.

0|1
    0|0
    • Teşekkürler 😄

• Rica ederim arkadaşım. Bu arada hakikaten çok çok sıradışı bir boyutu yoksa önemli olan kullanmayı bilip bilmediğindir. Bu konuda iyi olursan kafana takmanı gerektirecek bir şey yok. ;)

• Aslında bende o görüştetim işlevi önemli die düşünüyorum ama kafas taktım bu aralar ;)

• Pompa dene, olmazsa bitkisel bir karışım onercem

0|2
    0|0
  • Kilo alirsan olur arkadasim

0|1
    0|0
    • Kiloyla alakası olmadığını sanıyordum

• Egzersizi var internete yaz bloglarda detaylıca yazar

0|1
    0|0
Yükleniyor...