Sevgilimi baştan çıkarmam lazım ama nasıl ?

• Sevgilimle henüz öpüşmedik bile, 2 aydır çıkıyoruz, ama benden önce 4 yıllık bir ilişkisi olmuş ve bitmiş.Bakire olduğunu da sanmıyorum, ondan hoşlanıyorum ve çıkma amacım yatağa atmak değildi başlarken.Ama sonradan sonraya çok istemeye başladım onu.Rahat bir kız, kasıntı değil, eğlenceli.Birkaç hafta sonra evde ikimiz 1 gece 2 gün yalnız kalacaz, ama daha önce hiç denemedim, nasıl baştan çıkarabilirim onu? Konuya ilk adımı çaktırmadan nasıl atacam, sonra ilerletecem orasını bilmiyorum.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Onun kadar mert olduğunu hissettiğinde istediğini yapacaktır. Böyle saman altından iş yürüttüğünü anlarsa kafan kırılır söylemedi deme :)

1|0
    0|0
    • ondan mı bekle diyosun :D

• Sevgili senin , kafa senin, sevgi senin , istek senin , alkol senin ...Benim söylediğim sadece tarzında hata olduğu, geri tepebileceği , bu kadar... Cinsellik dünyadaki insanların %70-80'inin ortak kararlı bir " en sakınılanı " paylaşmak. Birinde coştuğunda sevgili diye diğerinden alınacak birşey değil. Asıl amacın bu olmasa da beklentin ve gidişatın bu, karı da senin zararı da. Fikir sordun aykırı cevaba da saygın olmalıydı.. Neyse karar da kız da senin, unutma onun da karar yeteneği var derim

• alkol dedim diye takıldın sen galiba, içirip kendinde değilken filan işimi görebileceğimi düşündün... ama orda anlatmak istediğim şey bu değildi, alkolün rahatlatıcı stresi engelleyici daha rahat hareket ettirebilme özelliğiydi, öbür türlü değil, ben nasıl hareket edeceğimde problem olduğunu söylemiştim başlıkta ona ithafen söyledim onu da.Anladım söylediklerinde haklısın öyle bakıldığı zaman o anlam cıkıyor.Eğer yorumuna olumlusuyla olumsuzuyla saygım olmasaydı dikkate alıp cevap yazmazdım.

Kızlar Ne Diyor 2

• bakire olabilir neden olmasın ki

0|0
    0|0
    • Tabiki olabilir, ama olmamaya daha yakın gibi duruyor, yani ben öyle hissediyorum.

• Kullanıyor olabilir ama tahmin etmiyorum, kullanıyorsa da farkında değildir, hissettiği boşluğu doldurmaya calısıyodur.Bilmiyorum ya.

• herşey olabilir

• Buraya yazdıklarını ona da söyle. :D

0|0
    0|0
    • Benim yanımda küfür edebiliyor şu en fenalarını bile, ilk ettiğinde tepkimi süzer gibi hani hafiften utanarak ediyodu şimdi tek ben varken daha rahat ediyor.

Erkekler Ne Diyor 4

• ilişkisi biteli ne kadar olmuş ki ?

0|0
    0|0
  • ona yaklaş, biraz eğil ve kulağına sihirli şeyi söyle; kredi kartı şifreni.

1|1
    0|0
  • arkadan hafifce sarıl ve boynuna bir buse kondur... :) mutfakta olabilir bu mesela o mutfakta bir şeylerle uğraşırken :)

0|0
    0|0
    • Bunu bende düşünmüştüm resmen içimden geçeni yazmışsın :) boyu da benden kısa üstten sarılırım boynuna yavaşça öperim, sonra duraksarım önünü döner bide elimi arkaya atıp belinden hafif kavrayıp dudağının yanından öperim buraya kadar süper :D

• olm bırakın bu olayı ne gururu la bence korkuyosun gurur filan hikaye bende zamanında öyleydim, hayatında hepsi ilk adım atamamanın korkaklığı, nası yapıcam nası edicem, reddederse naparım, elalem ne der vsvs.. eğer daha hayatında kimseye adım atamadıysan ilk adım şöyle olmalı bence, hiçbişe düşünme, kalbin küt küt atarken git ve yap, saçmala, sonra pişman ol ama rahatla.Hiçbişeyin korktuğun gibi olmadığını gör.Sonraki adımda çok daha iyi ve rahat olacağından emin olabilirsin.

• tamam deneyece bakalım ...

• Akışına bırak, su yolunu bulur demişler.

1|0
    0|0
Yükleniyor...