Çocuk İstiyorum. Sizce Nasıl hamile Bırakırım. İşin teknik ve taktikleri nelerdir? Sağlık sorunumuz yok?

Hamile kalmayı daha kolaylaştırıcı, daha izlenmesi gereken metodlar neler?

1|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Yumurtlama tarihini hesaplayacaksınız o günler yapacaksınız yastık koymak falan boş biz 2 yıl korunmadık yastık koymayı bırak ayaklarımı tavana dikip sabaha kadar öyle yattım doktor hiçbi sorun yok dedi ikimizde de. Artık umudu kestim normal yollardan olamıcağını düşünüyodum ne yastık koydum ne bekledim ilişki biter ben duşa girer oldum bu düşünceden yaklaşık 3 ay sonra falan hamile olduğumu öğrendim çok şükür. Stres yapmasın eşin onun yanında bu tarz şeyleri fazla dillendirme çünkü kadının kafası ne kadar rahat olursa hamile kalması o kadar kolaylaşıyo ve bunu herkes diyo sorun yoksa ve hamile kalamıyosa en büyük etken stres ya kalamazsam korkusudur. Dediğim gibi yumurtama tarihine dikkat edin sadece Rabbim inşallah hayırlı bir evlat nasip eder

0|1
    0|0
    • Haklısınız. Hep konuşuyoruz çocuğumuz olsa diye , hatta yastık olayları ya da geç yıkanma gibi şeyler yapıyoruz. Aslında akışına bırakmak en güzeli.

• Onu rahatlamak senin elinde çocuk için değil kendimiz için girelim ilişkiye de

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar zamandır evlisiniz, bu güne dek korunuyormuydunuzda olmadı. Şayet öyleyse devam et tutar o spermlerde ya da eşinin tüplerinde bir sorun yoksa. Eğer deniyosunuzda tutmuyorsa bir yöntem sana Eşinin adet bitiminden sonraki 12 13 14. günler sağlıklı bir yumurtanın döl yatapına dğşme zamanıdır bu bastırmakla itelemekle olmaz o günlerde yoğun çalışma gerekli illaki o spermler orıya varıyor her ne büyüklükte olursa olsun senin alet. Fakat bu günler gelmeden önce 3-4 gün ilişkide bulunmazsanız ve sende beslenmene dikkat edersen fırlattınmı rahim duvarını bile delersin :) şaka bir yana bazı durumlarda güçsüz spermler sayıları normal olsalarda yumurta kabuğunu delmekte aorlanıyor. bu durumlarda spermlerini güçlendirmek için özellikle dut pekmezi öneririm. bye

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kadın adet olduktan 14 gün sonrada yaparsanız olna ihtimali çok yükselir

0|1
    0|0
  • Karşı tarafta istiyosa 3 günde bir yapacaksınız ve boşalma anında poponun altına yastık koyacaksınız bir gün sonra yıkanacak. He bide nar sperm kalitesini yükseltiyomuş

0|1
    0|0
    • Bir gün sonra hayatta yıkanmaz. En fazla 1 saat bekletebiliyorum

• Ama o spermlerin yumurtaya tutunması gerek

• Deruna en derunaa

0|1
    0|0
    • Valla en derine gitsin diye tepiniyorum amma onunda bir boyu var

• Hemen duşa falan girmesun poposunun altına yastık koyup uyusun öyle yazmışlar

Erkekler Ne Diyor 6

• Belirli periyodik zaamanlar var. O zamanlarda hamilelik riski cok fazla. O günleri tercih etmelisin. Doktora danışın.

0|1
    0|0
  • İçine giriosun boşalıosun çıkıosun. bu kadar. Bunuda yapamıosan zaten olucak çocugada bakamassın.

0|4
    0|0
  • " Partnerim pantolonumun üstünden sürttürdü, hamile kalırmıyım?" diye soru soran arkadaşlar bu sorunun yanıtlarını tekrar tekrar okusun.

1|3
    0|0
  • iki günde bir ilişkiye girin. erkeğin sperm haznesi dolu oluyor o zaman. birde misyoner pozisyonu hamile bırakmak için en uygun olanı.

0|1
    0|0
  • İyi beslen ve İçini doldur eşinin

0|1
    0|0
  • en etkili yöntem eşin sırt üstü yatarken ilişkide olmalısın, ve boşaldıktan sonra eşin ayaklarını havaya kaldırıp ve poposunun altına yastık koyup 15-20 dakika beklemelidir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...