Ormana yuruyuse gıderken araba ile yol kenarında bekleyen kadınlar hayat kadınıymıs_?

bu işler bu kadar rahat acık mı yapılıyor ahlak polısı falan mudahale etmıyor mu? resmen fıyat yazmıslar kartona elınde tutuyorlardı? ne gunlere kaldık bu pis kullanılmıs kısılerle bırlıkte olan var mıdır?

0|1
2|17

En İyi Kız Görüşü

• Onlarla olan çok vardır çok itici.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Olmam ben.

1|0
    0|0
  • Öyle bir şey yapmam yapan erkek arkadaşımı da görmezden gelirim arkadaşlığımı bitiririm. Öyle bir şey yakınlaştığım kadınla olur benim için.

1|0
    0|0
  • Trodur onlar

1|0
    0|0
  • Artık zina yasak olmadığı için iyice arttı

1|0
    0|0
  • Napsın erkekler.. kızlar yüz vermioki 😀😀😀

1|0
    0|0
  • fahişelik dünyanın en eski mesleğidir.. tabii ki de rahat olacaklar.

0|0
    0|0
  • Bizim şehrin ortasindada var. belli bir yer var bekliyorlar felan sonra arabaya binip vınnnn

0|0
    0|0
    • hastalık pislık kaynagı gıbı

• evlenmeden bulasmıyor mu kı

• Bulasiyor da demek istediğim adamlar bunun bilincinde olduklarından. öpüşmüyor prezervatif takip önlem aliyor. ama kocasi? Güvendiği için aklindan bile geçmediği için ilişkiye düz giriyor karisi helali ya güyaa sonra bulas8yor bunu demek istiyorum

• Yok yaw onlar ormani korumak icin Greenpeace den gelmislerdir.

0|0
    0|0
  • Serbest etti akp bunları haberiniz yok mu? Evet oyu atanlara sor onlar daha iyi bilirler bunu

0|0
    0|0
  • İran mı burası ahlak polisi olsun

0|0
    0|0
  • Fiyatı kart ona mı yazmışlar. Bu biraz ekleme gibi geldi. Hiç bir yerde böyle birşeye rastlamadım.

0|0
    0|0
  • "Bir milleti savaş olmaksızın yıkmak isterseniz, çıplaklığı ve zinayı genç nesilde yayın.. "

0|0
    0|0
  • zina bana ters

1|0
    0|0
  • Akp Zinayı suç olmaktan çıkardı haberin yok mu daha yıllardır serbest zina...

0|0
    0|0
    • eskiden çiçek sulayan buyuklerımız vardı sımdı öldu mu :P

• Kaç paraydı

0|0
    0|0
  • Büssürü ihtiyacımı bedavaya karşılayabileceğim kız varken onlara para veren maldır.

0|0
    0|0
  • Sevgili varken onları ne yapıyım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kac tl yazdiklarini bir ben mi merak ediorum acaba

0|0
    0|0
Yükleniyor...