Kapat

Geciktirici sprey sizce napayim bunu?

arkadaslar rhino geciktirici sprey aldım. toplamda 65 lira para verdim.
dün denedim birincisinde o kadar etkili olmadı yani oldu ama ortalama 5 dakika uzatabildi ancak ikincide epey zorladım.

sanırım işe yaramıyor diye düsünüyorum yani en üst seviyeye çıktığımda yine hemen boşaldım. ayrica ikincide ereksiyon problemi de yaşadım bir süre.

sizce napmalıyım internet üzerinden aldım geri iade felan dsüündüm de

not: ben tek denemistim sevgilim gel yanımda birlikte deneyelim bir de belki işe yarar iade etme dior, bir de evdeyim ailemin yaninda zar zor aldim zaten iade etmek icin ugrasayım mı bir de kredi kartına felan para da geç yatarmiş. bılmıyom bazen de dusunuyorum bir alkol alıyoruz 50 lira gidiyor. bu kadarcıktan bişi olmaz bazen de diyorum 65 lira az para değil

kısacası epey takıntı yapmış durumdayım :/

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 15 20 dakika önceden sıkacaksınki etki etsin ya da aldığın ilaç işe yaramıyo yoksa yarım saat gibi etkisi olurdu

0|1
    0|0
    • 20 dakika önceden sıkıyorum zaten.
      siz normalde kaç dakikada bosalıyorsunuz? kullandığınız zaman kaç dakikada bosalıosunuz?
      bir de hangi marka kullandınız?

• peki tesekkürler

• Rica ederim e. i. g için bende teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Doktora sor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sonuçta nette satılanlara güvenme pek.

0|0
    0|0
    • hepsıburadadan almistim yorumlara felan bakip da ama

• bazı markalar var çok iyi olan. zaten yüksek fiyat vermişsin sen de.

• aynen de ne bileyim aldık bir kere

• Düzenli ilişkin olmadıkça işe yaramaz

0|0
    0|0
    • peki ne alakası var ki? iade etmeyeyim o zaman sevgilim beraber deneyelim felan diyor napayim sence kardeş ya kafam cok karıştı bir de en pahalısından aldık kalitelidir diyerek :/

• Düzenli ilişkiden kastım sürekli birliktelik yaşamak

• anladım peki bunu ne yapayım iade ile felan uğraşmak istemiyorum ama verdigim para bana koyuyor

• Iade et kardeşim yazik parana

0|0
    0|0
    • sinirlendim faturayı felan yırttım attım gizli almaya calismistim zaten.
      simdi bir de iade felan ugrasirsam evdekiler anlayabilir diye
      önemli değil para yine kazanilir ama anlamadim yorumlarda hep iyi diyordu insanlar hepsiburadada belki firmanın kendisi diceksiniz ama baska sitelere de bakmistim anlamadim bende neden böyle oldu.

• Aynen ama yorumları insanlar neden öyle yazmişlar onu anlamadım :) bende mi problem var acep :)

• Bazen kendileri yorum yaziyor

Yükleniyor...