Arkadaşlar çok zor durumdayım nolur yadırgamadan bilgisi olan yardım etsin bana lütfen?

Arkadaşlar evli biriyle birlikteliğim var 21 yaşındayım ve bu insanın 9 yıldır çocuğu olmuyor sorun kendisindeymiş fakat ben bu Ada'ma aşığım herşeyiyle kabul ettim onu yuvasına saygım var be ben şu an bu Ada'mdan 5 haftalık hamileyim bugun öğrendm onu aradim söyledim hala şoktaym zaten şüphe etmedi Bnden ama oda Şokta yarın arayacağım üzme kndni herşey olacağına varır dedi sizce bu Nasl mümkün olabilir asamın spermleri ölü ya bn ztn onun dsnda kmseyle olmdm o benim ilkim ne olacak şimdi

0|0
13|37

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle onun emin olmasi icin bir test yaptiracaksin. Kafasi netlessin. Sonra oturup bu durumun cozumunu tartisacaksiniz.
    Bu sakayida izle https://youtu.be/-9wuxNjup-Q

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Önce sakin ol. Hamile olduğunu nasıl öğrendin? Kan testi en doğru sonucu verir. Çok güvenilir, özel bir laboratuvarda bu testi yaptır ki kayıtlara geçmesin.
    Evli erkeğe aşık olmanla ilgili yorumları da gözardı et ve çaresini beraber düşünün. Aldırmak için çok kısıtlı bir süren var ve çok gençsin. Duygularını bir tarafa bırakıp mantığınla hareket etmen gerekiyor. Aileni düşün, tepkileri ve kendini düşün. O bebeğin günahı yok ama hayatı boyunca insanların farklı bakışları ile büyüyecek. Farklı bir şehre gidip hayatını sıfırdan kurma şansın yoksa hiç bu potaya girme derim. Allah yardımcın olsun. Unutma, insanların ne dediği ne düşündüğü seni ilgilendirmez.
    Kınayanların da kendi başına veya en yakınlarındaki kızların, kardeşlerinin başına gelse böyle rahat konuşamazlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Onun yuvasına saygiliyim ama adama aşığım. İyiymiş.

2|1
    0|0
  • Seni anlamaya calisiyorum, fakat adamin esinin durumunu dusununce anlamaktan vazgeçiyorum
    Sen kendini onun esinin yerine koy, sen olsan seni anlayip yadirgamazmiydin onu düşün

Ama bir yandanda sizin gunahiniz olan gunazsiz bir bebek var
    Bu isin icinden cikmak zor..

1|0
    0|0
  • Aileye saygısı olan biri böyleyse saygısı olmayan nasıl oluyor merak ettim. Sana saygım yok bu kesin.

3|0
    0|0
  • Durup dururken hamile kalınmıyor bildiğim kadarıyla birlikte olman gerekiyor.

1|0
    0|0
  • yuvasına saygın olmasa ne olacak acabaaaa :D

2|1
    0|0
  • Senin neyini yadırgamayalım lan.

Hastag yapalım mı birde #yuvayasaygılıyımadamaaşığım.

1|0
    0|0
  • Allah bağışlasın mı desem sövsem mi bilemedim hakkınızda hayrlısı ama sen o kadın oldun bir kadının gözünde birde onu düşün. Hem eşinin senden bir çocuğu olup ondan olmaması var hemde onu aldatıyor olması.

0|0
    0|0
  • inanmayacak..
    en iyi ihtimalle de aldıracak çocuğu.

0|0
    0|0
  • Yorum yok. Sen gel evli adamla beraber ol yuva dağıt sonra derdini gel anlat burada. Sizin gibiler yüzünden kızların adı çıkıyor...

0|0
    0|0
  • Sizi o evli adamla birlikte agaca baglayıp cırılcıplak dom dom kursunu ile. hadi sen toysun ys o serefsiz.

0|0
    0|0
  • Neyini yadirgamayacaz ben anlamiyorum ki evli adamdan çocuk yapmanı mi? Aaa nolacak canım o dogsun bir tane daha yap hatta böyle devam ettir. O kadincigazin ahi da ömür boyu çıksın senden

0|0
    0|0
  • darisi annenle babanin ögrenmesine.

1|0
    0|0
  • Poku yedin

0|0
    0|0
  • Yuvaya saygı? Birde çocuğu olmuyor Hmm kandırmış seni

0|0
    0|0
  • Demekki birlikte olduğun kişinin eşinde problem varmış. Odan çocuğu olmuyormuş

0|0
    0|0
  • adamin dubloru hamile birakmis olmasın seni

0|0
    0|0
  • Sen ebedi cehennemliksin yuva yikmissin Allah ıslah etsin..

0|0
    0|0
  • Ne mi olacak kuması olursun :)

0|0
    0|0
  • Ölüyü diriltir dedikleri bu olsa gerek

0|0
    0|0
  • Bravo sana

0|0
    0|0
  • Çocuk olmamasının sebebi Ada'mın kendisi olduğuna emin misiniz.. Olmazsa dna testi yaptirin

0|0
    0|0
  • Dublörü girmiştir adamın yerine

0|0
    0|0
  • çocuğu aldırman için son 3 haftan var. iyi değerlendir.

0|0
    0|0
  • Ayıkla pirincin taşını simdi

0|0
    0|0
  • İlginççç

0|0
    0|0
  • Bence dogurma yuva yıkarsın mutlu olamazsın

0|0
    0|0
  • sana yalan söylemıstırr

0|0
    0|0
  • Olu haberın cıkar bız bekarlar dururken off offf cakısın cakısın gelın

0|0
    0|0
  • Başkasıyla oldun mu hiç?

0|0
    0|0
  • resmen canımsın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 12

• Adamın yuvasına saygın var öyle mi. Tebrik ederim. Annemde senin gibi biri yüzünden yıllarca üzüldü. Nefret yaratıklarsınız.

3|5
    0|0
  • yuvasına saygın varmıs bellı bellı. cocukla sınanıyorsun basına felaket gelmesse otur sukret sen.

0|0
    0|0
  • İnanmazsa test yapar gerçek ortaya çıkar takma kafana

0|0
    0|0
  • Bu nasıl mümkün olur

0|1
    0|0
  • yuvasına saygın mı var?

0|2
    0|0
  • Allah bebeğini sana bağışlasın, fakat şöyle bir soru sormak istiyorum yuvasına saygım var diyorsun, evli bir adamdan hamile kalıyorsun, bu neyin saygısı?

0|0
    0|0
  • Keşke evli biriyle olmasaydı

0|0
    0|0
  • mucize bebek

0|0
    0|0
  • Ne güzel bir saygı bu böyle
    Önünde saygıyla eğileyim senin
    Bu yaptığın kelimelerle izah edilemeyecek kadar çirkin hayasızca
    İğrençsiniz bunları okudukça hepinizden midem bulanıyor
    Nasıl devam eder bu ilişki düşünüyor musun
    Kendini adamı karısını bebeği
    Mutlu huzurlu keşke diyemeyeceğin gelecek görüyor musun

0|0
    0|0
  • evli olduğu kadın inşallah öğrenir de o adama tekmeyi basar, iki ahlaksız birlikte yaşarsınız daha sonra da

0|2
    0|0
  • çok zor, korkutucu ve huzursuzluk verici bir durum. bir çok olasılık var, aklıma ilk gelen seninle birlikte olabilmek için böyle bir yalan söylediği fakat onun çocuğu olmadığını söylüyorsun. belki eşiyle bir çocuk istemediler. dikkatli olmalısın. çocuğu istememe veya seni çocukla yalnız başına bırakma olasılığı var. lütfen hamlelerini akıllıca yap.

0|0
    0|0
  • İlginç dua ette adam seni yüz üstü birakmasin bir de kürtaj parası bulmak için uğraşma

0|0
    0|0
Yükleniyor...