28 yaşına kadar cinsellik yaşamamış erkek evlenince nolur :)

erkek arkadaşım 28 yaşında Allah korkusu olan biri zinayla falan işi olmamış hiç evleneceğiz çok az kaldı benim arkadaşlarımda çok yüklenir vs gibi şeyler söylüyor evlenince. e şimdi bunun tepkisi nolur yatakta ne yapar gerçekten abartır mı bide çok dikkat ederim incitmem vs diyor kendisi :)

sizce nolur beni neler bekliyor acaba bide bunun yaşla tam olarak ne ilgisi var 18 yaşında biriyle 28 yaşında birinin cinselliğe olan isteği farklı mıdır ?

0|0
5|37

En İyi Erkek Görüşü

• Bunca zaman Allah korkusu ile zinadan uzak durmuş biri gerdek gecesi kılar 2 rekat namazını seni üzmeden incitmeden kırmadan yapar üstüne düşen görevi. Ve emin ol herseyin ilkini sende yaşayacağı için gözü hiçbir zaman dışarı düşmeyecektir. Allahın sevgili kuluymuşsun :)

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Hiç korkulacak bir durum yok,kedi gibi olur,kumrular gibi sevişirsiniz,ilk zamanlar biraz sıklıkla olurda sert olmaz,birbirinizi anlarsınız,başkalarının dediğine kulak asma,

1|0
    0|0
  • biraz utangaç olur bence :) insanlar tam aksine hayvan gibi saldıracağını sanar :) ama ben sanmam :) kendimden biliyorum :)

1|0
    0|0
  • kuurmuştur o zevkten uçurur seni başta erken boşalır ama cinselligi olmaıgı için zamana bırak üzelir bunu bil başta valla iyi kapmışın çocugu sanırım sene onun ilki olucan ah işte bize böyle şöyler lazım ya :)

1|0
    0|0
  • hic bısı olmaz gerdekte cok kıbar olur daha sonraları sertelsır 1 ay ıcınde gıderek zaten sende sertlesırsın olur bıter multu olursunuz yanı :)

1|0
    0|0
  • 5-6 ay belin alçıda gezersin(gezemezsin) sonra kemik yanlış kaynadı derler platin takarlar 1 sene de onla uğraşırsın ama bir buçuk iki yıl sonunda mutlu bir evliliğin olabilir.

0|1
    1|0
  • erkeği bilmemde o kadın komalık olur

0|1
    1|0
  • s...kikmeye 28 de başlar biey olmaz şekil A .) ben :)

0|2
    1|0
  • ondan hayır gelmez...çocuk yapma dışında sex hayatınız SIFIR olur...

0|1
    1|1
  • Bir bayan arkadaşım doğulu bir bayan arkadaşının şu sözlerini aktarmıştı cinsel sohbet esnasında."Gerdek gecesi eşim göbek deliğinden denedi ve bana bakire değilsin dedi"

Doğru mu yalan mı bilemiyorum. Teyit etme imkanım olmadı.

Bunu neden anlattım . İçimden hep erkek tecrübeli olmalı derim.

0|0
    0|0
    • nerden anlamış ki :) ilginç

• Kan göremediği için kendince anlamış gibi görünmüştür. Bilemiyorum. Söylentiyi aktardım :/

• senı basına tac yapar coka ma cok sever senı emın ol buna

1|0
    0|0
  • Karakterine kalmış, hiç belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Valla hiç belli olmaz ne olacağı belini kıra bilir. İlk Gece seni pert edebilir. Kıcı nı dönüp yatada bilir :D

0|0
    0|0
  • Erken boşalma sorunu olur büyük ihtimal ve sonunda aldatan bir hanıma sahip olur :(88

0|1
    0|0
  • Erken boşalır ve sadece 3 dakika sürer bu söylediklerimi unutma

Not:Eğer geciktirici kullanmaz ve ilişki öncesi masturbasyon yapmazsa(ki evlilik arefesinde son dakikalarda zaman bulucağını düşünmüyorum)

0|0
    0|0
  • milli olur

0|0
    0|0
  • 28 yılın patlaması olur.

0|0
    0|0
  • benim 32 oldu daha tık yok. evlenirsem balayını yatakta geçircem :) bu arada 10 günlük bir balayı istiyorum :)))

0|0
    0|0
  • eğer hiç cinsellik yaşamamışsa ilk gece sana yanaşmaz yaz bunu :)

0|0
    0|0
  • 28 yılın birikmiş patlaması olur bence :)

0|1
    0|0
  • yatağa başından çırılçıplak girmeniz gerekir, yoksa üstünüz başınız batar.. erken boşalır garibim..

0|0
    1|0
  • Evlenince matkap olur. :D :D :D :D :D

0|0
    0|1
  • ilk 1 ay zorlanırsın:D

0|0
    0|0
  • işin zor

hele bir de düğün gününe az kalmışsa

0|0
    0|0
  • azar delirir saldırır :D

0|0
    0|0
  • ilk yıl yataktan çıkmaz diye düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • yaş geçtikçe artıyormu ki bence tam aksi azalır

0|0
    0|0
  • asırı azgın olur ya da asırı pasif kalır

0|0
    0|0
  • Karakterine ve arzularına bağlı.. Sen nasıl olmasını istiyorsun?

0|0
    0|0
    • kibar olmasını beni zevklerinden daha çok düşünmesini ;)

• bencede :)

• Karanlık bir odada, birbirinizi görmeden. Kim başlatacak o bile mechul :)

• Sen denedin galiba daha önce..Sen nasıl davrancaksın peki ?

0|0
    0|0
    • ben bakireyim nasıl davranacağım normal yani olay bende değil onda bitiyor

• Sıkıntı yapma bence ilk gece fazla kasmaz seni yavas yavas baslar

• bende aynı sebepten dolayı 28 ime kadar beklemiştim ama bir hatun fena bozdu beni dayanamamıştım. İlk gecemde sabah hava aydınlanmıştı ama biz hala sevişiyorduk :)

Nazik olur incitmez seni merak etme. Peki seninde mi tecrüben yok?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 5

• ıncıtmez senı merak etme

1|1
    0|0
    • yani kaç kişi o yaşakadar yaşıyorki

• :D zaten temız bır erkek anlattıgına gore bugune kasar bıseyde yapmamış ınancları yuzuunden onun ıcın karısını ıncıtmez guzel davranır

• 27 yasindaki bakir oldugunu iddaa eden sevgilim. ( gercek mi bilemem tabe. ) Bir ay yataktan cikartmadi. Yemek bile yiyemiyorduk. İkimiz de kilo vermistik baya baya. Kibar oluyor basta. Ama yani ikinci de insan evladi gibi davranmiyor. Baska biri gayet saskin ne yapacagini bilmez haldeydi. 27 yasindaki yalan mi bilemem. Digeri kesin dogruydu :D.

0|1
    0|0
  • Yok narin davranır heyecandan ne yapacağınıda bilemez daha

0|0
    0|0
  • damacana ne güne duruyormuş la.

0|1
    0|1
  • link

Herşey olabilir.

1|1
    0|0
    • hahhahh bu haberi ona okutmuştum hayvan çok yazmıştı :)

Yükleniyor...