Evleneceğim ama kızlık zarımı diktirsem bile anlar lütfen yardım edin ne yapmalıyım?

9 ayrı kişiyle 18 kere seks yaptım. Şimdi de çok sevdiğim birisi var kaybetmek istemiyorum evlilik hayalleri kuruyoruz ama zarımı diktirsem bile anlar ne yapmalıyım anlamaması için ameliyatla falan düzeliyor mu bu lütfen yardım edin hem ön hem arka için ayrıca memelerimde de biraz sarkma var :(

0|0
1263

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• masallah hespınıde saymıssın. oncelıkle bence evlenecegın adama seffaf ol yalan soyleme enınde sonunda yalan bırgun ortaya cıkar ve ortaya cıkarsa senın ıcın daha kotu olur uzulursun hemde rezıl olursun. yanı soyle dusun evlendınız cocuklarınız oldu ve kocan bunu bı sekıl ogrendı tıpınden tavrından yalan soyledıgını anlar ıkı cocukla bu devırde bosanmıs bır bayan olarak yasamak ıstemıyorsan anlat. zaten eger senı gercekten sevıyorsa problem etmeyecektır. yanı 9 ayrı kısıyle 18 kere yaptım deme de bırını sevıyordum bır kac kere yaptık de dogruyu soyle ama her zaman her dogru soylenmez bunu da unutma allah yardım etsın :( ama soylede bır sey varkı ne kadar bır ılıskınız var o da onemlı tabı. ıstersen ozelden yaz ben sana yardımcı olurum bu konuda

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 62

• Bu kadarına da Yuh diyorum gerçekten. . .
    1 değil 2 de değil 3 hiç değil tami tamina 4 kavanoz bal hic değil , evet seyirciler 5 kavanoz bal 100 TL :) .
    Konumuza gelelim , yazik ya arka diyorsun ön diyorsun diktirmek felan sana daraltmakta lazım dünya para , hayatin boyunca yaşa Zevkini pislik üstüne pislik yap sonra at birine kapağı. bakire olmayani anlarim gercektwnde sen onsanliktan cikmissin

0|0
    0|0
  • Prof olmuşsun be. Çaresi yok cidden aklı varsada sarhoş olmaz benden söylemesi. En iyisi gerçeği söyle kabul edecekse seni böyle kabul etsin. Allah seni bizlerden uzak eylesin. Kadın cinayeti olmaz inşallah. Olursa ama indirim yapmadanda onur duyarız. Ülkemden evlenmemekle haklıyım ruslar bile senden fazla yapsada gizlemez dürüst olur söyler. Rus kadar dürüst olamıyorsanız çok ama çok yazık cidden.

0|1
    0|0
    • Pişmanmışmış. Pişman felan değilsin olsan bile ALLAH ile senin arandadır. Yalan söyleyip, kul hakkına giremezsin. Unutmaki, kul hakkı şehitlerde bile af edilmiyorsa, sen hiç umutlanma. Diktirsen, kanın renginden anlaşılır, memelere hiç çözüm yok ve ana ise çatlaklardan anlaşılır ben anlarım yani çünkü eğitimini aldım. Bakirim, ama aptal değilim.

• 18 kereden birşey olmaz, 20 sınır ucuz kurtulmuşun.

1|1
    0|0
  • Aga sana bisi diyim mi..
    Acik sozlu olsan belki dusunurum.
    Fakat yalan varsa isin icinde. tekmeyi yersin garanti

0|0
    0|0
  • direk söyle 1 dakika bile düşünme seni sevicekse eğer bu şekilde geçmişinle beraber sevmek zorunda yok sevmiyosa kendisi bilir kimse senden daha önemli değil yalnız olmak yanlış bir gönülde olmaktan iyidir...

0|0
    0|0
  • ohoooo hiiç girme diktirme işlere sen direk sevgiline söyle bence açık açık ama hepsini sayıları indirmeden ilişkide saklı gizli olmamalı. Düşün evlendin diyelim hiçbirşey söylemeden sonra o seks yaptığın adamlardan biri denk gelse anlatsa böyle böyle yapmıştık senin karınla diye sonra HAYDİİİİ yani sevgiline anlat herşeyi , diktirsen bile kaçamıyorsun yaptıklarından

0|0
    0|0
  • Ölebilirsin bence. Mısır kraliçesi Kleopatra'yı geçmişsin sen.

0|1
    0|0
  • Dikiş tutmaz sabri 😄https://galeri7. uludagsozluk. com/224/diki%C5%9F-tutmaz-sabri_310105. jpg

0|1
    0|0
  • Sen Rent a Car arabasi olmuşsun geri dönüş yok artık ağır hasar kayıtlısın :d

1|1
    0|0
  • Al karsina konus bence bir iki kisiyi soyle ama 9 kisinin ustunden gectigi birini kimse istemez kabul eder umarim oyle birisimi bekareti takan birimi

0|0
    0|0
  • Hata yaptın desek değil bence anlat...

0|0
    0|0
  • bunları evleneceğin adama söyle.

0|0
    0|0
  • İşlemez tıp sana çözüm bulamaz

0|1
    0|0
  • Hey masallah abla doğru soyluyon ne kadar diktirsen de yerine gelmez o jssjd

0|0
    0|0
  • herşeyi açıkça söyle evlilik uzun bir yol

0|0
    0|0
  • Seni seven zarsiz sevsin

0|0
    0|0
  • çift dikiş attt

0|0
    0|0
  • Yürü git tren hangarina dönmüş giren çıkan belli değil diktirsem diyor ne olacak diktirsen önce beyin naklı ol

0|0
    0|0
  • şunu 11 kişiye tamamla. takımdan herkes gol atmış olsun.

0|0
    0|0
  • Kimseyi kandirma. seni seven öyle kabul etmeli..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    42

Kızlar Ne Diyor 11

• Bence açık açık söyle gerçekleri başka ilişkilerim oldu de. Onu kandırma sonra hep vicdan azabı çekebilirsin. Eğer seni bir kan damlası için de terket mek istersede o adamdan kurtulduğun için dua et o seni değil o kan damlalarını seviyormus.

0|1
    0|0
  • Sen motor olmuşsun kanks. Dikiş tutmaz sende dağılmış valla kaporta

0|1
    0|0
  • bacım 0lmussun sen o annenin suratina nadil bskiyon

0|0
    0|0
  • Bisver iste ne guzel hayatin varmis evlenip napcan ayrica ne onemi var ondan oncekilerden ona ne

1|0
    0|0
  • Ruhun bozuk senin.

0|1
    0|0
  • İlk gece için daraltıcı krem al canım sür bir güzel şahsen ben çok ucuz kurtuldum kör kütük zom sarhoştu elimi kestim biraz damlattım çarşafa kurtuldum böyle bişey yapabilirsin :) bol boll daya içkiyi içkisinede ilaç at uyku ilacı sabah uyanınca sarhoştun felan dersin benim gibi

0|0
    0|0
  • Yaptırırsın ama pahalıya mal olur

0|0
    0|0
  • Allah yardımc8n olsun bence olur düzelir Dr a git arastir öğren...

0|0
    0|0
  • Yazık cidden yazık senin gibilerine

0|0
    0|0
  • Göğüslerde sarkma ne alaka konuyla?

0|0
    0|0
    • Ya göğüs diyosun kız bütün alt takımı dağıtmış iyi bir usta soruyo

• 18 kere seksten göğüs mü sarkar ya saçmalığa bak 18 senedir evli kadınlarınki sarkmıyo. Resmen troll soru.

• Böyleleri bile es buluyor. sen büyüksün Allahim..

0|1
    0|0
    • Onu kaybetmek istemiyorum lutfen yardim et pismanim ben

• Tamam kizin ustune gitme pismanim diyo zaten.

• Karşına al konuş severse senindir giderse de boşver. Ama hayatın en başındasın bundan sonra kendine çeki düzen ver

Yükleniyor...