İlk defa cinsel bir sorum var?

İstede tanınan bir guruyum aslında gizli olarak sormama gerek yoktu fakat ben yinede gizli olmak istedim...

Şimdi benim sorunum "Cinsel Dürtü" yani Azgınlık... Bunu mastürbasyonla hafifletiyorum fakat süreli Mast yapmak bir yerde bayıyor çünkü banyo yapma gibi bir zorunluluk var ve sağlığım söz konusu.

İki kapı var ya sürekli Mastürbasyon ya da sizden bir çözüm istiyorum...

Ne yapmalıyım...

2|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Kes at

0|0
    0|0
    • hahha ciddiye alınsam şaşardım jsjjs

En İyi Erkek Görüşü

• Zihnini bedenini mesgul edecek seylerle ilgilen. Bunlar hep bosluktan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• çalışıyorsan ve paran varsa bir telefon ile eskort tutabilir geceyi onunla geçirebilir. veyahut sevgili edinebilir, veyahut fuckbudy bulabilirin. bunlarn hiçbiri olmaz diyorsan el ile talimlere devam. ya doğru düzgün bir adım atacaksın, ya da elinle olan ilişkini bozmayacaksın. veya bunlarda olmaz diyorsan cam4. com flamecams. com gibi canlı webcam şovları yapan hatunlara parayı basıp özel şovlar yaptırıp yine elinle olan illişkini devam ettireceksin. yani ölye veya böyle bir şekilde senin bu cinsel yönünnü bastırman gerek. çözümler bol, ama sen istemekdikten sonra biz ne desek boş, o yüzden, birazda çözümü kendin araman gerek, ben sana bir sürü sıraladım. hiçbirine olmaz diyorsan boşuna yaşıyrosun demektir. boşuna yaşyan biriside saksıda duran çicektir. çiçekler güneşten beslenir, güneş olmazsa solar. seninikide o hesap, elinde imkan varsa ve sen bunu değerlendiremiyorsan dikkat ''para'' o zaman sen güneşini kaybeden bir çiceksin demektir. güneşini bulman dileğiyle.

0|0
    0|0
  • kesip at kurtul :)

0|0
    0|0
  • benim gibi azalt

0|0
    0|0
  • neden banyo yapma zorunlulugun var dini olarakmı?

0|0
    0|0
  • Şişme kadın al o zmn ne biliyim baska yolu yok

0|0
    0|0
  • Tertip evlencen veya sevgili bulcan başka yolu yok bunun

0|0
    0|0
  • sap al ıc senı keser bıraz

0|0
    0|0
Yükleniyor...