Vajinam için doktora gitmedim?

Vajimamda et rengi birşeyler çıkmaya başladı bende netten araştırdım siğil deniyormuş ama tam siğil gibi değil çay ağacı yağı iyi geliyor yazıyordu o yağı aldım bende sizce doğru mu yaptım çok korkuyorum özel bölge oldugu için

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi Teşhisini Kendin Koyma Hpv ye Benzeyen Bir kaç oluşum mevcut. Ağda Vb yerlerden Bu virüsu vucuduna lma ihtimalın çok az böyle bır ıhtımal var fakat çok az.
    Bir Randevu alıyorsun Cildiye Bölümünden Kadın Doğumdan Alma Cildiyeden AL konunun Uzmanı O dur. Devlet hastanesine gıtmenı onerırım Doktor dan rica et Bıyopsı yapılsın Özel hastanede Bu işlem Pahalı olabılıyor. Çıkan biyopsı sonucu Lezyonun Hangi grupta oldugu ya da Hpv olup olmadıgını Sana Açıklıycak. Hewr ıhtımale Karşı cinselliğe ara vermelısın böyle bır durum mevcut ise Kolay bulaşabılen bir vurustur. Tedavisi Elektro koter Lazer Kriyoterapi Lezyonlar Kucuk ıse Krem ile Yapılır Ve sakın Internetten araştırma Aklını kaybedersin Onlar Lezyonların Son evreleri

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Doktor kontrolü olmadan internetten okuduğunuz bilgilerle hareket etmeniz sağlığınızı kaybetmenize, kısır kalmanıza hatta cillte yüksek tahribata ve kalıcı hasarlara neden olabilir. Doktorunuza danışmadan asla ama asla ilaç, yağ, krem vb. ürünleri kullanmamalısınız.

0|0
    0|0
  • sen hangi yüzyıldan bu güne ışınlandın bilmiyorum ama sağlık konusu hassas olduğu için bizim bu yüz yılda doktora gider sorarlar. hurafelere bakmazlar

0|0
    0|0
    • Hurafe değil bu yani kanıtlanmış dediler o yüzden aldım doktora gitmeyi sevmiuorum gerçekten

• arkadaşım internette her satılan ürüne kanıtlanmış diyorlar. neden inanıyorsunuz. ayrıca rahatsızlığın tam olarak ne olduğunu bilmiyorsun. aynı görüntü de onlarca değişik hastalık olabilir. doktorculuk oynamayın. yanlış bir uygulama seni daha kötü hale getirebilir

• Cinsel hayatın var mı?

0|0
    0|0
  • Canım geçmiş olsun Dr git

0|0
    0|0
  • Oradan buradsn okuduğunla hareket etme bence

0|0
    0|0
    • Zararı olur mu sence mantıken sadece bir yag denesem mi dedim

• Seninde kafanı allak bullak ettim :D Deneyeyim bir bakayım olmazsa merak edersen sana da yazarım :P

• İyi yazarsın ne olduğunu

• Etkili bir tehşiş için hekim kontrolu gerekli

0|0
    0|0
  • çay yağı kremi herderde deva. doktora gideceğine onu dene. kurtulamazsan doktora git.

0|0
    0|0
  • Bir doktora git bende doğal bitkileri kullanırım ama vajina bu çok önemli:)

0|0
    0|0
  • İyi geliyorsa şayet sakıncası yok

0|0
    0|0
  • doktora git tüm cinsel hayatın mahvolmasın

0|0
    0|0
  • Doktora git siğil ise vay haline

0|0
    0|0
  • Başkasından bulaşma ihtimali yüksek 😄

0|0
    0|0
  • Cinsel hayatın var mı z.

0|0
    0|0
    • Sevgilimle sürtünme yaşadık sanırım o bulaştırdı

• Ayrılalımız 2 yıl oluyor ondan başka kmseyle olmadım 2 sene önce vardı bende agdadandır diye üstüne düşmedim nette gezerken buldum siğil olgnu yag kullansam ne olabilir doktorada gitmek istemiyorum

• Bence git doktora utanma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...