Bakire değilim ama ben de sevilmek istiyorum

Açık yüreklilikle anlatıcam. Ergenlik diyebileceğim dönemde 2 3 yıl içerisinde 3 farklı insanla beraber oldum. Ailevi sorunlarım vardı kendime zarar veriyordum alkol ve sigaraya başlamıştım kardeşimi kaybetmiştim bunların hepsini üstüste yaşadım en sonunda yıllardır sevdiğim adam da beni terkedince 2 haftadır tanıdığm birine alkollüyken bekaretimi verdim. Bu olaydan 1 sene sonra aynı hatayı başkasında tekrarladım..

Ancak Şu an büyüdüm olgunlaştım ve geçmişimdeki bu leke beni rahatsız ediyor. Herkes kötü dönemlerinde hata yapabilir bende bir kızın başına gelebilecek en kötü hatayı yaptım. Şimdiki aklım olsa asla yapmazdım. Cinselliği yaşadım, pek isteyerek değil, yaşamak istemedim, ama oldu, hoşuma gitmedi, bir daha da yaşamak istemem, benim tek istediğim saf temiz ve masum duygularla birine ait olmak...

Sizce ben sevilmeyi hakediyormuyum? Bu leke benim karakterimi özümü ve benliğimi etkiliyor, ben kaşar değilim, o..u değilim sadece mutluluğu yanlış şeylerde bulmaya çalışan, ve ailesine en çok ihtiyaç duyduğu anda tek başına bırakılmış normal bir insanım.

Güncellemeler:
Tek bir hata bir insanın tüm hayatına mal olabilir mi... 2. bir şansı haketmez mi bir insan? Geçmişimi silip atmak istiyorum.

0|0
21|27

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes kendince zor dönem yaşar ve bu zor dönemler bana göre zordur sana göre abartıyorumdur, hani nasıl anlatsam nasıl desem insanın başına gelmeden pek anlayamıyor arkadaşım. Bende kendimce hatalar yaptım bana göre zordu o yaşadıklarım sana göre basit ya da bir basşkasına göre basit gelebilir. senin durumunda öyle bazen öyle bir ruh halin oluyor ki bir şeyin yanlış olduğunu bilsen bile o yanlışı yapıyorsun. kendini boşlukta hissediyorsun, yaşama sevincini yitiriyorsun, ölücek olsan bile bunu umursamıyorsun hatta ölsemde bitse şu hayat dediğin oluyor. Yapmışsın bir hata ve bence bu sitede nasmus nasmus diye bir tarafını parçalayanların yarısı belki daha fazlası birileryle birlkte olmuştur iyi veya kötü deneyimleri olmuştur. kimin ne dediğine fazla takılı kalma. sen kendine inan ilk önce. Yüce rabbim kul hakkı dışında herşeyi affedebiliyor bir başka insan ne derse desin. Erkekleri ele al mesela hepsi namuslu kız istiyor bilmem ne. Lan hayvan oğlu hayvan kendin ne kadar namuslusun ki öyle bir şey istiyorsun. ya da kızları ele alalım. seni eleştiirenlerin kaç tanesi dört dörtlük insan? Kendini üzme bence. Sen sadece hayırlı bir eş iste rabbimden eminim en güzelini bulursun. :)

2|0
    0|0
    • Evet anlayışın ve güzel yorumların için çok teşekkürler...

• Tabiki kul hakkı yemek çok daha büyük bir günah ama bekaret de önemsiz değil özellikle türk toplumu için benimde en çok değer verdiğim şeydi keşke geçmişimden arınıp devam edebilsem. Fikirlerin için sağol gerçekten.

• Herkesin geçmişinde pişmanlık duyduğu bir takım olaylar vardır ve bunlardan kurtulmanın bir yolu yok. Bende bazen geçmişimi tekrar baştan yazabilsem diyorum. Ama olmuyor. Neyseki hayat 2. şansı tanıyor insanlara bunu unutma o 2. şans geldiğinde mutlaka iyi değerlendir.

Erkekler Ne Diyor 26

• hak ediyorsun. kim haketmiyorsun derse o kişi şerefsizdir. sen hatalarının bilincindesin. bu çok önemli birşey. bizde erkekler olarak defalarca cinsellik yaşadık. o yüzden tertemiz bir kız ile evlenmek istemeye hakkımız yok.

4|0
    0|0
    • dürüstlüğün için teşekkür ederim.. Önemli olan eylemler değil de niyettir değil mi? Benim niyetim hiçbi zaman kötü olmadı. Amacım cinsellik yaşayıp haz almak değildi, onlar beni sevsin istedim...

• Sağol...

• sende sağol :)

• Sevilmek herkesin hakkı seninde hakkın ama zor şeyler yaşamışsın demiycem kendine zor şeyler yaşatmışsın Şöyle düşün çok sevdiğin birisine seni herkesden çok sevdim diyemiceksin sensin olamam diyemiceksin hayatımın aşkısın diyemiceksin neden mi söylediğin zaman neden böyle oldu o zaman diye bir cevap alıcaksın böyle konulara karşı çok doluyum herkes istediğini yapar onu anlarım ama pişmanım diyen insanları cidden öldüresim geliyor yaptıysan pişman olma arkasında dur bir daha yapmıycak de yeter pişmanım demek bana göre yüzsüzlüğün son noktası Bu arada en kötü dönemlerimde bile hata yapmadım nedenini merak ediyomusun çünkü hiç birşeyin arkasında saklanıpta çözümü başka şeylerde aramadım ;)

2|0
    0|0
    • Sen güçlüymüşsün demekki. Ben güçsüzdüm.

• Anlayışın için sağol bundan sonra dikkat et kendini kullandırtma kimseye hiç yoktan ilerki zamanlarda kendin için güzel şeyler yap ;)

• :) çok sağol...

• valla bizde zor günler yaşıyoruz ama kendimizi s..miyoruz:) ufak hatalar insanın ömrünü etkiler, ki bence ufak değil. sonuçta bir kadının en önemli öğesi namusur. bir anlık öfkelendim sinirlendim, yok kötü durumdaydım bunları bahane edip en değerli şeyini teslim edebiliyorsun, karşındaki insan sana ne kadar güvenebilir ki? yaptığın çok çok büyük bir yanlış fakat gel gelelim asıl konuya; seni sevecek saf ve temiz duygularla birlikte olabileceğin kişiler bulursun, sıkıntı etme, sabretmen yeterli..

2|1
    1|1
    • Haklısın ufak bişey değil bu. Benimde hayatımda en çok değer verdiğim şeylerden biridir namus işte böyle bir hatayı kendime yakıştıramamamın sebebi de bu...

• yok asla unutmam kendime inancım tam , teşekkürler düşüncelerini paylaştığın için...

• rica ederim, herşey gönlünce olsun;)

• Valla kendini kimlerle paylaştıysan kendini onlarla devam et yola , ya da .

Laf olsun diye aynen bu şekilde yeni insanlar deneyebilirsin. Bunlar tabiki seninle laf olsun diye birlikte olucak , öncekiler gibi , artık formatını belirlemişsin.

Ben öyle biri değilim demekle kastın nedir ? Alkolu bulurken, sigarayı bulurken , vicudunu okadar engele karşı üç farklı kişiye , mekanı ve zamanı uydurarak paylaşırken nasıl biriydin peki ?

Başına kötü şeyler gelmesi bahane değil , senin dışında herkes toz pembe dünyadamı yaşıyor ?

Sen alkol alıp milleti denemeye devam et, kinder surpriz yumurta, bakarsın biri iyi çıkar ?

0|1
    0|0
  • seni anlayan da çıkar merak etme . bekaretin filan bunla ilgisi yok

buraya bağlama olayı ha karşına güvenilmez biri mi çıktı ozaman

sadece kafanı kullan .

istenileni yapma süründür. seviştiğin anda büyüsü bozulur elde edilmiş olursun

2|0
    0|0
    • Ya ben hiçbi zaman cinselliğe meraklı biri olmadım. Karşıma çıkan insanlara o kadar muhtaçtım ki onların bu isteklerine boyun eğmek zorunda hissettim kendimi. Çünkü yalnzdım mutlu olmaya sevilmeye ihtiyacım vardı.

• ve hiç kimsenin ihtiyacını kaşılamayacaksın selpakmısın yok sa insan mısın? .

sana zarar veriyolar sa bakma gözünn yaşına acımada zindan et hayatı çek git.

çünkü onu hakediyorlar.

• Bu zamana kadar hep başkalarını düşündüm, hep kendimden verdim ve olan bana oldu. Tavsiyelerin için teşekkür ederim...

• Merhaba Güzel İnsan, Evet dediğin gibi herkes hata yapar, hata yapmak insanın doğasında var olan bir öğrenim biçimidir. Öncelikle şunu dile getirmek isterim: Özün Temiz oldukça ve sadakat ile bir ilişki içine girmek niyetini kendini kabullendirirsen bu daha iyi olur. o...u diye nitelendirdiğin insanlar da sevmeyi ve sevilmeyi hak eder önemli olan yanlışın farkına varmaktır. Ruh fahişe ya da kaşar değildir. Asıl düşünceler o şekildedir. Güzellikler seninle olsun.

1|0
    0|0
  • Bunu böyle yazman ne kadar açık yürekli olduğunu gösteriyor zaten. Yaşadıklarını bir suç veya pişmanlık nedeni olarak görmen bile gereksiz. Kadınların cinsellik deneyimlerini ahlak, namus gibi kavramlarla değerlendirmemesi lazım. Alnında leke falan yok, sevilmeyi de sevmeyi de fazlasıyla hak ediyorsun.

2|0
    0|0
    • :) çok teşekkürler...gerçekten..

• Benim eski bir danışanım vardı, buna benzer bir hikaye yüzünden yıkanamıyordu. Yani kendini öyle değersizleştiriyor. Aşabilmen mümkün. (Hikayeyi tıbbi anlamda kullanırız, yanlış anlamayasın)

• anladım.İnşallah..çünkü kendime inanıyorum aslında.

• herseyı gectım takıldıgım şey

Sizce ben sevilmeyi hakediyormuyum?bunu kımseye sorma kendıne bıle. sen kendını yargılıyorsun kımın ne dusundugu önemlı degıl aslında senı geçmısınle degıl gelecegınle sevecek bırı elbet cıkar cıkmazsada bu geçmıste yasadıkların ıcın degıl olmuşa geçmişe çare yok önce sen kendını sev degr ver gerısı gelır

1|0
    0|1
    • :) çok teşekkür ederim...haklsın.

• bu düşüncelerden kurtul bakirelikle sevginin alakası yok seni seven seninde sevebileceğin biri çıkacaktır pozitif ol güçlü ol dürüst ol geçmişi sil yeni bir sayfa aç herkesin hayatında çok hatalar oluyor seni seven insan önceki hatalarını sorun yapmaz dürüst ve içten olmadığında sorun olur

1|0
    0|0
  • Tek sorun bakire olmayışın mı..? Bu mu yani..?

1|0
    0|1
    • Evet tek sorun bu...:(

• Senin bi' sorunun yok, seni bunun için sevmeyecek insanlarda sorun var...

• Teşekkür ederim çok sağol...

• Her insan hata yapar be...

Geçmişi silip yeni ve tertemiz bir sayfa açmak lazım. Sıkma canını fazla. Bakire değilim diyosunda evleneceğin adam bakir mi olacak sanki?

3|0
    0|0
  • seni öyle kabullenecek biri çıkacaktır. çok takıyorsan ameliyat ol

2|0
    0|0
    • Aslında düşünüyorum. Çünkü bir hata tüm hayatıma mal olmamalı! Fakat karşımdaki insanı enayi yerine koymuş, kandrmış olmak da istemem...

• düşkün olmak da kötü birşey değil ki :/

• değil belki ama işte cinselliğe meraklı biri olmadığım halde bu hatayı yapmış olmak bana koyuyor amacım o insanların beni sevmesiydi beni bırakmasınlar diye razı olmuştum yani.

• Hak ediyorsun tabi. Doğru kişiyi aramalısın.

2|0
    0|0
  • hakedıp etmedıgını buraya sorunca mı anlıyacaksın arkadasım.mesala ben hakedıyorusun dıyınce sen hakedecek mısın ya da ben haketmıyorsun deyınce sen haketmeycek mısın..bana sorarsan haketmıyorsun herkes bazı zorlu sureclerden gecıyor ıllakı bu zorlu sureclerde hata mı yapmalı ınsan.diyelım kı yaptın ama bu kadar da olmaz kı bır degıl ıkı degıl uc kısıyle.ınsallah ıstedıgını bulursun ama her ınsan hakettıgı hayatı yasar. senın serzenısının sebebı butun erkeklerın senın durumunu ogrenınce bır sex aracı olarak gormesı ve sadece bunun ıcın yakınlasmaya baslaması.bu yuzden burda paylasma gereksınımı duydun bundan yuzde yuz emınım.sımdı bu yuzden pısman oluyorsun onu da anlıyorum ama erkeklere zaten o ımajı basta sen verıyorsun bekaretını kaybetmen senın ıcın ılk eksı her erkege guvenmen senın ıkıncı eksın.simdi otur ve ılıskılerını sorgula acaba nerde yanlıslar yapıyorum dıye.ıyı aksamlar

0|0
    2|1
    • Buraya içimi dökmek için yazdım sonuçta iyi kötü bir yorumda bulunmanız derdime deva olmanız benim için önemli kimseye anlatamadığmdan ötürü burda paylaşıyorum... Benim derdim erkeklerin beni cinsel obje olarak görmeleri değil, haketmediğime inandığım bir geçmişe sahip olmam. Çünkü ben kendimi bildim bileli böyle şeylere meraklı biri olmadım. O masumiyete o saf ve temiz duygulara sahiptim, hala da sahip olduğuma inanıyorum çünkü allah herkesi farklı şekillerde sınıyor beni de bu şekilde sınadı...

• soyluyeceklerımı yukarda soyledım zaten.umarım istedıgın mutlulugu yakalarsın...ıyı aksamlar

• teşekkürler, iyi akşamlar

• allah katında güzel olan her bayan sevilmeyi hakeder bence geçmişi unut benim görüşüm

1|0
    0|0

• Sefkatimi verebilirim:)

1|0
    0|0
  • Önce geçmişi kafandan sil at gerisi gelir..

1|0
    0|0
  • Alkol kötülüklerin anasıdır diye boşuna dememişler...

1|0
    0|0
    • Evet çok haklısın...

• En tehlikeli yaşlarda yapılan hatalar tehlikeli oluyor.. Herşey gönlünce olması dileklerimle...

• Aynen öyle...Çok teşekkürler sizin içinde aynı şekilde...

• Öyle birşey için seni sevmeyecek insan sevmesin zaten.

1|0
    0|1
    • keşke herkes böyle düşünebilse ama bunu kimseye anlatamıyorumki.

• Anlatmak zorunda degılsın zaten. Bırak akışına ıstedıgın bırısı zaten cıkacaktır karşına

• :) inşallah.. teşekkür ederim.

• BENİMDE DURUMUM SANA BENZER BİLİYOMUSUN. HATAMDAN DOLAYI ACABA ARTIK MUTLULUK BANA İMKANSIZ GİBİ GELİYOR :(

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır:-D

0|0
    1|0
  • Ben de bakir değilim ama sevilmek istiyorum.

0|0
    1|0
  • Hayat bana vurdu diyorsun. E hadi hayırlısı.

0|0
    0|0
  • neden olmasın sende diğer bütün insanlar gibi mutluluğu hak ediyorsun. hata yapmış olabilirsin ve hatanı fark edip tevbe etmişsin anlaşılan. bunda sonrası hayatını diğer açılardan düzene koyduktan sonra sabırlı olup beklemek Allah karşına birini çıkaracaktır. ama sen de bekleyeceksin yapacak bile yok

0|0
    0|0
  • Cok uzun yazmisin. Bu kadar cok konusan bir hatunu sevmem. =(

1|0
    5|1
    • Mümkün olduğunca özetlemeye çalştım.

• Çok sağol cevabın için, teşekkür ederim gerçekten...

• Herkese " : ) tesekkurler tesekkurler" demissin. Samimi gelmedi abla, bilesin.

• adam adam öldürüyor oda tek bir hata yapıyor ve hayatının büyük bölümü hapishanede tecrit altında geçiyor tek bir hata bütün hayata maal olur tabii

aslında burada sizin boşluktaki anınızdan yararlanıpta siz ile ilişkiye giren kişilerin

sizin hakkınızı yemiş ve bu vebal ile yaşayıpta sizi umursamaması ve onların vicdan yapması gerekir.

hiçbir seven erkek sevdiği kıza evlenmeden cinsellik yaşatmaz

eğerki cahilliğinden böyle bişeyi yaparsa gereğinide yapmak zorundadır

sizin yaşamış olduğunuz olaylardan ders çıkarmış olmanız da güzel birşeydir

bence sizin hkkınızı yemişler ve o hak artık ahrete kalmış

1|0
    0|1
    • Hiç böyle bakmamıştm. O insanları suçlamamıştım bile bunu ben kendime yaşattım çünkü. Teşekkürler yorumun için

• bence iki kişi arasındaki ilişkide suç'un ve günahın büyüğü erkektedir

onu içindirki erkekte bekaret gizlidir

yabancı kadınların oyluk yerlerine bakanların gözleri ateş ile doldurulup cehenneme atılalcaktır

ayet erkeklere diyor çünkü günahın büyüğü erkektedir

• teşekkürler...

Kızlar Ne Diyor 21

• Burada cinsellikte her türlü soruyu büyük bir iştahla cevaplayan mahluklar sanki kendileri çok namuslularmış gibi gelip seni yargılayacaklar hayatım.Sen eğer pişmansan,tövbe ettiysen,Allahla aranda kalsın bunlar.Unut.Allaha havale et,hem günahını hem sevabını.Burada senin hayat hikayeni göz önünde bulundurmadan seni yargılayacak,aşağılayacak insanlara izin verme.Sevilmeyi hakediyorsun,sevgiyi isteyen herkes hakeder.Ama özveri lazım,adamak lazım,güven lazım.Umarım sorunlarını aşar,doğru kişiyi bulursun.

6|0
    1|0
  • Bak madem bu lekeler seni rahatsiz ediyor o zaman yeni bir sayfa ac gulum.. yeni bir yere tasin mesela ya da once bir ise gir ve para biriktir yani bir hayatin olsun... sen bu temiz kalbinle yureginle oturup temiz dam gibi parani kazanirsan.. Allah karsina daima seni oldugun gibi kabul edicek biri cikar.. canim benim ya valla okudum cok temiz yurekli birine benziyosun. Yasadiklarin seni uzmesin..

2|0
    0|0
  • umarım seni gerçekten sevecek bir erkekle tanışırsın.. sevilmeyi hak ediyorsun.ne bakireler var ki senin tırnağın etmez.

3|1
    0|0
  • Gel gel, ne olursan ol yine gel.

2|0
    0|0
    • Ahh ah..keşke.:(

• Bence oldukça olgun birisin.İnşallah istediğin gibi biri çıkar karşına. Elbette sevilmeyi hak ediyosun.

• inşallah, çok teşekkür ederim gerçekten...

• bekaretin önemli birşey olduğunu düşünmüyorum ben. Fesat olma, yalan söyleme, sevdiğinin arkasından iş çevirme en namuslu insansın.

3|0
    0|0
  • burda sana olumsuz konuşan insanların namus anlayışı sadece tende kalmıştır o yüzden umursama kendileri asla yapmamışlar gibi...

2|0
    0|1
    • Herkesin görüşüne saygı duyuyorum...Teşekkür ederim yorumun için:)

• hak edersin niye etmeyesinde bunu isteyerek yaptıgını kabul et bazı sorunları bahane etme ailevi gibi alkolu falan.. bunları herkes yaşıyor ama herkes beraketini vermiyor.

3|1
    0|0
    • Onlar bahane değil tbiki sadece kötü bir dönemden geçtiğim esnada yaptım bu hatayı, sigara içmek alkol almak bedenime zarar vermek gibi, bekaretimi kaybetmek de bunlar gibiydi işte. Sadece kendimi rahatlatmak istiyorum eğer kötü bir kız olsaydım bunu hala yapıyor hatta zevk alıyor olurdum diye düşünüyorum sizin görüşlerinize ihtiyaç duydum işte...

• elbette hakkın var sevılmeye ınsallah bundan sonra hayatın guzel olur ve ıyı ınsan cıkar karsına. ınsanlar hata yapabılır muhım olan bıdaha tekrarlamamak.

2|0
    0|0
    • Haklısın..çok teşekkür ederim...

• düşüncesizce hareket etmişsin fakat seni gerçekten seven herşeyinle sevendir üstelik artık aklın başında umarım kendin gibi aklın başında birisini bulursun

1|0
    0|0
  • Kendine haksızlık etme...hak ediyormuyum ne demek? Her insan sevmeyi sevilmeyi mutluluğu hak ediyor.yeterki seni hak edeni bul

1|1
    0|0
  • Bekaretin için sevmesinler zaten, sen olduğun için sevmişler kırçiçeem. Olgunsun, olgunla olmalısın...

1|1
    0|1
  • b'ye kadar okudum. neden mi? çünkü sen eğer bakire olsaydın, bakire olmayanları dışlayıp, ötekileştirecek bir kız olurdun. genelledim ama öyle.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• şöyle yani. 'bakire değilim ama bende sevilmek istiyorum' diye bir başlık açmışsın. bakire olmadığın için pişman olduğunu söylemişsin. keşke bir sihirli çubuk olsa da beni tekrardan bakire yapsa' mottosu eminim tek dileğin olmuştur bu zamana kadar.

kısacası bakire olmamak utanılacak, hor görülecek bir durum değildir. sen gor görüldüğünü zannediyorsun çünkü sende bu düşüncedesin. aş bunları. önce düşüncelerinden arın, sonra da toplum baskısını skleme.

• :)anladım. evet hayatta tek dileğim o bundan emin olabilirsin.çünkü kendimi ister istemez kirlenmiş gibi görüyorum bu beni rahatsız ediyor, içimde okadar saf ve temiz duygular besliyorum ki karşıma çıkıcak insanı kandırmış gibi olmaktan korkuyorum.. tşekkürler yorumun için gerçekten çok sağol:)

• İki damla kan ile insanlık ölçüleydi iyiydi. Bence fazlasıyla saçma.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler, ama kimse böyle düşünmezki

• BANANE elalemin ne düşündüğünden. Sen kendini yemeyi bırak. Kalıtelı ınsan olmaya bak. Kendini geliştir. Kimseye de laf bırakma.

• :) çok teşekkürler haklısın...

• silip atamzsn hayatını :S

1|0
    0|0
  • biri şunu sevsin mk.

1|0
    1|0
  • bence hak etmiyorsun kendini sevmeyen bir insanı sevemem .

1|1
    4|0
    • Kendimi seviyorum, sadece bu lekeyle yaşamaktan dolayı mutsuzum bunu aşabilmek önüme bakabilmek istiyorum.

• tamam.

0|0
    0|0
  • Benim senden daha çok hatam oldu. Hatta bakire olmadığım için hata yaptım düşünmeden evlenme teklifi eden biriyle evlendim. evliliğim boyunca çok mutsuz oldum. Sakın namussuzum namusumu kurtarayım diye evliliği düşünme hayatının bir numaralı hatasını yaparsın! kendine gel. erkekte kadında eşit sorun erkeklerde zar olmaması mı ? sen kendinden gocunma dik dur. kafana göre birini bul geri kafalılardan uzak dur. herşey gönlünce olsun!

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hakediyorsun insanın öyle dönemleri geliyor ki asla yapmam dediğin şeyleri yapıveriyorsun önemli olan hatalarının bilincinde olup bir daha tekrarlamamak.Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil ve bu şekilde düşünüyor olman bile senin ne kadar olgun biri olduğunu gösterir, umarım seni çok sevecek biri çıkar karşına ve şunu unutma kimse senden, senin mutluluğundan, psikolojinden önemli değil kimsenin seni yargılamaya da hakkı yok hayatına laf eden insan önce bir dönüp kendine baksın.Senin yapman gereken tek şey artık tertemiz bir sayfa açıp geçmişi geride bırakmak :)

1|0
    0|0
    • :) sağol çok teşekkür ederim!... inşallah..

• lütfen bekareti ailevi sorunlara vs vermeyin.ben 10 yaşımda babamı kaybettim.18imde annemi.16 ımda akıl hastanesinde eziyet gördüm.abim ve annem hiçbirşekilde yardım etmedi.kendimi bildim bileli abimden dayak yedim.paramzı yoktu düzgün giyinemezdim arkadaşlarımı kaybettim.hiçkimsemin kalmadığı zamnlarda ne adamlar çıktı karşıma o boşlukta ilk bakışta vuruldum gene kendimi kullandırtmadım.ama benden daha rahatları senden daha kötü durumdalrdı.seni yadırgamıyorum ama en azından duygumuzu bu şekilde sömürme...umarım bundan sonraki hayatında mutluluğu bulursun.sen değiştiğine inanıyrsan kalbin güzel olduktan sonra bence seni beğenen çok olur.beğenmeyenleri de boşver takma kafana.

2|2
    0|0
    • Haklısın bunlar bahane değil zaten. Sadece fazla serbest bıraktılar beni sahip çıkmadılar yanımda olmadılar bu yüzden kızgınım !.. Kalbim güzel duygularla dolu, ben hiçbi zaman kirlenmedim hatalarıma rağmen dersimi aldım ve bir daha aklımdan geçirmedim bile keşke bunların bir çaresi olsa...

• Evet tabiki hakediyorsun.

3|0
    0|0
Yükleniyor...