Genital bölge estetiği acı verir mi?

Arkadaşlar ben normal doğum düşünüyorum normal doğum sonrasında müdahale edilirken estetik gorunumu biraz daha hoş yanı toparlanmış şekilde istiyorum.. Ama acı verir mi bu bana?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yapıldıktan sonra bir süre ilişki içinde bulunamıyorsunuz, bunu düşünmeniz gerekli

1|0
    0|0
    • Bu zaten eşim ve kendim için düşündüğüm bir konu.. Yaptirmazsam omur boyu aklımda kalacak kendimi iyi hissetmicem. ama yaptirirsam estetik geçici bu sure iliski içinde bulunmayz.

• Tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 9

• Daraltiyorlar bile, estetikte yaparlar. Her ameliyatin mutlak sikintisi olur ama bu seni daha nutlu edecekse yaptir derim

1|0
    0|0
  • Bence gerek yok

1|0
    0|0
    • Neden? doğum sonrası geniş bakımsız sarkmış bir vajina ile mi daha iyi olur

• Vajinan sarkmaz. Sen temiz tutmak yeter erkeğin her türlü sever

• Teşekkürler

• Vermez

1|0
    0|0
  • Normal dogum yapacaksın onun acisini degilde estetik acisini dusunuyorsun oyle miv?

1|0
    0|0
  • oradan çıkan çocuğun kafası da pin pon topu kadar değil zaten... doğumdan daha az acı verir? :)

1|0
    0|0
  • Hayır benim bir ara takıldığım kadının 3 tane çocuğu vardı ve 18 ilk bir vajinaya sahipti işçiliği de mükemmeldi yalan o saf bulup kandırmışlar seni

0|0
    0|0
    • Şimdi öncelikle ne yalan :)) ne de ben safim :)) normal doğumda yirtilmalar oluyor dikisler atılıyor sarkmalar oluyor.. Bence sen safsin biraz

• Yani öyle birşey yok diyorum abisi senin hayatın boyunca gördüğün kız kadar benim cinsellik yaşadığım kız var bana güvenebilirsin

• Aman ne büyük marifet.. Yorum için teşekkürler çok güvendim.

• normal doğum da olsa sonradan estetiğe gerek yokki

0|0
    0|0
    • Tesekkurler.

• Teşekkürler sağ ol

• Rica ederim :)

• eşin mutluysa hiç bulaşma

1|0
    0|0
  • Tekrar dikiyorlar

1|0
    0|0