Sevgili Konuları Ve Cinsellik

Burada herkez sevgilisiyle yaşadıgını eşiyle aileysiyle kendini tatmin için değişik sorular içinde sevgilim söyle yaptı böyle yaptı siz sevginizi böyle mi gösteriyorsunuz sonrada sorunun devamında birbirimizi çok seviyoruz diyorsunuz hayırda sevmekle bu konuların aşkın hiç bir alakası yok kimse sevgiyi aşkı küçük duruma getirdi bu yüzden sevgilisini veya yaşadığını buraya yaşıyor sonrada gerçek aşkı aramaya çalışıyorsunuz böyle yaparak sadece kendinizi avutursunuz gerçek sevgiyi bulmayı deneyin diyorum ÖNCEDEN SADECE GECELERİ DÜŞÜNMEK VARDI AŞKI ŞİMDİ İSE YALAN Olmuş hepsi buradaki çoğu aşk boş geliyor bana görüşleriniz?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevgi seks değil yorumlarından nefret ediyorum.Evet sevgi seks değil ama onu oluşturan önemli etmenlerden birisi.Cinsel açıdan birbirimizi tatmin edemediğimiz bir kız arkadaşla imkansız

0|0
    0|0
    • kardeşim herşeyin bir zamanı var zamansız gelen para bir işe yaramaz herşey zamanla sevgi sabretmektir bunlar doğal şeyler ama bunu bu kadar anlatmak doğal olmayan

• bu konuda anlaşabileceğimizi düşünmüyorum

• peki kardeşim yaşadıkça gör o zaman

• çok kişi beyninin ve kalbinin değil, cinsel organının istediklerini yapıyolar.

inşallah çok geç olmadan hatayı anlarlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...