Kişi kendi kendisini hadım edebilir mi?

Tecavüz suçlularına sanırım hormonsal ilaçlar verilip cinsel güdüleri yok edilebiliyor diye biliyorum. Peki kendi cinsel güdülerini kendi tercihiyle yok etmek isteyen biri ne yapmalıdır? Bu ülkede böyle bir uygulama var mı? İsteyen kullanabiliyor mu?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hadim olma durumu testislerin islevini kaybetmesiyle meydana gelir. Hadim yontemleride bu esasa gore yapilir yani testisler calisamaz hale getirilir. Osmanlidaki harem agalari bu ozelligi tasirdi. Osmanli bunu direkt kendi uygulamasada baska milletten bu sekilde hadimlar saraya sunulurdu. Testisler zarar gormeden bu us cok zordur. Tantra yonteminde bile mutlaka bir sure sonra bosalma gerceklestirilir. Bunu beyin gucuyle yapmak imkansiz. Biyolojik olarak dogustan boyle bir durum varsa o baska tabi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• O yapılması önerilen bir şey ama yapılmıyor diye biliyorum. Tabii ki de yok eder isteyen cinsel hayatını. Af buyur kesip atabilir kısa yoldan, yok etmek istiyorsa. Normal bir insan bunu istemez ama. İnternette var öyle bir sürü resim video falan ama hepsi psikolojik sorunları olan insanlar.

0|0
    0|0
    • Hadım etmek derken hormonsal ilaçları kullanmaktan bahsediyorum.

• Yapar da, normal bir insan niye etsin onu anlamadım..

• Eder

0|0
    0|0
  • cinsel güç azaltıcı birşey yok ben de araştırdım bulamadım. Sadece anti depresan haplar iyi geliyor ama onlarda başka rahatsızlıklara yol açar

0|0
    0|0
  • Tecavuzcuysen bana edeblrsin

0|0
    0|0
    • Ya gerçekten soruma cevap vermiycekseniz yorum yazmayın ya.

• Farkındayım ki sende tecavüz duygusu var al beni diyom

• Hayırdır :)

0|0
    0|0
  • genelde cinsiyet deyiştırme de uygulanıyor pasıf oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...