Gaylik hakkındaki düşünceleriniz?

merhabalar özellikle bayan arkadasların gayler hakkındaki düşüncesini öğrenebilir miyim?Gay arkadaşınızvar mı?varsa neler yapıyorsunuz filan paylasmak istedikleriniz?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Biseksuel olmama ragmen ortamlarini pek sevmiyorum. Tam bilmedigimden dolayi da olabilir ama bir kac kez gittim ve pek hoslanmadim burada. Iyileri de vardir muhakkak ama cogu birbirini bile sevmiyor. Turkiyede durum boyle ama daha once Isvecte tanistigim cocuklar ve ortamlari kesinlikle oyle degildi. Medeni ve seksomanyakligin varolmadigi daha tekduze ama durust bir ortamdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• onları dışlamıyorum fakat çok yakın olmakta istemiyorum...tamam seçimi öyel olabilir veya illa onunla arkadaş olabilmem için kadınlardan hoşlanması gerekmiyor...fakat nası onun gay olması kendi iradesiyse benimde onunla arkadaş olabilmem belli bir muhabbetin içine girmem kendi irademin içinde oluyor.

0|0
    2|0
  • her koyun kendi bacagindan asiliyor diyorum yanii gay veya lezbiyen sadece Allah'a hesap verecej burze birsey demek dusmez

1|0
    0|0
  • elalemın uckurunun muhasebesınımı tutucaz yaa gay top bızene onlarda ınsan bızım gıbı ne dusunelım adamın cınsel tercıhı konusunda kımseye laf dusmezz

1|0
    0|0
  • bi düşüncem yok ama eşcinsel arkadaşım var senden benden bir farkı yok

1|0
    0|0
  • Kuaforum gay. Isini cok iyi yapiyor ve cikip gidiyorum gerisi beni baglamaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...