Kadinlari sunnet etmek?

Acikcasi ben bunu anormal buluyorumbu konuda ne dusunuyosunz neden boyle bir sey yapilir

0|4
7|30

En İyi Erkek Görüşü

• Afrikada ve orta doğu ülkelerinde yaygınlaşan ve milyonlarca bayanın katledilmesiyle sonuçlanan ve hala devam eden bir uygulama vajinanın klitoris bölgesini zedeleyerek veya o bölgeyi keserek yapılan bir uygulama inançlarına göre bekaretliğe önem vermeleri ve en uzun şekilde korumalarını sağlamaları için yapılır kadının zevk alma duyusunu keserek veya zedeleyerek sexden soğutma yöntemi allah akıl fikir versin ne diyim kadınlara eziyet katlediliyo onca kadın 😕😕😕ayrıca hiçbir tıbbı önlem olmadan kan kaybından ölenler dahi oluyor 😕😕😕

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden mi? Kadin cinsel iliskiden zevk almasin diye. Kadini cocuk doguran bir makineye cevirmek icin. Kadin sunneti ve erkek sunneti ayni degil. Kadin sunneti, kadinin cinsel iliskiden zevk almasinin onunu tamamen kesiyor. Cocuk dogurma makinesine ceviriyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Zaten anormal bir durum.

0|0
    0|0
  • İşin aslı, kadının sünnet olması tamamıyla yöreseldir. Yani sıcak memleketlerde olan kadınların ferc (vajina) girişinin üstündeki hurma çekirdeği, ya da horoz ibiği gibi olan çıkıntının (klitoris) normalinden daha uzun olduğu için kadınlar sünnet oluyorlar. Bizim ülkemizde kadının sünnet olması bilinen bir şey değildir. İslam dinin de vardır ama zorunlu değildir çok dikkatli sünnet edilmesi gerekir fazla kesilirse cinsel açıdan zevk almaz ama az kesilirse temizliktir

0|0
    0|0
  • Bencede etsinler sünnet sizi

0|1
    0|0
  • kadınların aldatmasını engellemek ilişkiyi zevk için değil üreme için yapmasını sağlamak amacıyla yapılıyor

0|0
    0|0
  • Benim anlayamadığım bir kadını neresinden ve nasıl sünnet ederler. Daha öncede duymuştum kızlardaki sünnet olayını, özellikle mısırda bütün kızlar sünnet ediliyormuş. Ama anlayamadığım bu işlem nasıl oluyor. Erkeğinki belli, baş kısmındaki deriyi alıyorlar ama kadında nasıl olur bu?

0|0
    0|0
  • Afrikada kadınları sadece doğum yapsın cinsel birliktelik sırasında zevk almasınlar diye klitrotislerini kesiyorlar

0|0
    0|0
  • Gereksiz

0|0
    0|0
  • Sünnetli bir kadınla konuşmuştum.
    Bunun bir kaç sebebi varmış.
    Kadının zevk almasını engellemek için
    Bazı medeniyetlerde vajina yapısı çirkin olduğu için
    Erkeğin daha çok zevk alabilmesi için yapılıyomuş.

0|0
    0|0
  • zevk almasın ve böylece eşine sadık kalsın diye yapılan birşey o. saçma birşey yani.

0|0
    0|0
  • İğrenç ötesi bişi bu bunu yapanlarında penislerini kökünden kescen sende zevk ama dicen bakalım nasıl oluyo

0|0
    0|0
  • Kadınlar zaten sünnet olmaz ki ne sacmaliyorsun

0|0
    0|0
  • o ney lan ilk kez duyuyorum

0|0
    0|0
  • Tanzanyada sünnetli bir kızla beraber olmuştum
    Orgazm oldu ama acayip bir görüntü
    Düğme yok ortada :)))

0|0
    0|0
  • Yeni icat mı buda.

0|0
    0|0
  • Daha az zevk alsınlar diyeymis galiba cani serefsizler..

0|0
    0|0
  • Bunu normal bulanmı var :D

0|0
    0|0
  • Kadinlari daha ne kadar asagilayacak a q yobazları

0|0
    0|0
  • Neresini kestircekler :)

0|0
    0|0
  • İlk defa duydum
    kadınlarda sünnet olabilme imaknı varı ya veyada nereyi kesecek :D

0|0
    0|0
  • zevk alamasın kocasına sadık kalsın diye kanka bazı yerlerde devam ediyor

0|0
    0|0
  • tibben nasilmis

0|0
    0|0
  • Anormal ve gereksiz

0|0
    0|0
  • açıklamasını bılmedıgın ıcın saçma buluyosun

0|0
    0|0
  • Serefsizlik, işkence cektiriyorlar köle yapmak için

0|0
    0|0
  • Sünnet şart ünlüler bile estetik yaptırıyorlar vajinalarına sünnetle aynı mantık buruşmuş sarkmış bir vajinadan kurtuluyorlar

0|0
    0|0
  • Offf saçmalama ne sünneti

0|0
    0|0
  • Afrika gibi sıcak iklimi olan yerlerde dudakların sarkması sonucu yapılan işlem. Klitorise herhangi bir işlem yok. Zevk almasın diye değil aksine klitorisi kapatan sarkan dudakların alınarak plastik cerrahi operasyonu.

0|0
    0|0
  • kadında bulunan klitoris erkekte penisin karşılığıdır. Özellikle sıcak bölgelerde yaşayan kadınların cilitoriste sarkmalar olur bunun için ameliyatla fazlalık alınır halk arasında buna her nekadar sünnet densede bir nevi bakımdır

0|1
    0|0
    • tabi suretle bunu kadının zevkini kırmak içn yapan müslümanım diye geçinen insanlarda var!!!

• cehaletten başka bişey değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kadınları koreltmek için ilişkiye girip te zevk almasın diye zorla yapılan müdahale hakedene yapılmalı ama

0|0
    0|0
  • ben nerde yaşıyorum yaa cidden var mı öyle bişey ayyyyy tiken tiken oldumm 🙈

0|0
    0|0
  • Sanki Türkiye de var da derdi sana düştü

0|0
    0|0
  • Kadinlarin ilişkiden zevk almamalari için yapiliyor , sagliksiz bir operasyon

0|0
    0|0
  • Kadınlar sunnet etmek mi ilk defa duydum

0|0
    0|0
  • Kadın erkeğin kölesi olsun zevk almasa da olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...