Hoşlandığım çocuk gay olursa...

Bundan 2 sene önce bir çocuktan hoşlanıyordum. O zaman üniversite telaşları aynı dershanedeydik. İnsanlarla muhabbeti olmayan içine kapanık biriydi ve bu davranışları beni çok etkiliyordu. Sonra bir gün onun da bana baktığını fark ettim. Derslerde gülüşmeye başladık gördüğü yerde selam vermeye başladı. Onun da benden hoşlandığı düşüncesine kendimi fazlasıyla inandırmıştım. Face'den ekledi kabul ettim falan. Kantine indiğinde mutlaka bana bir şeyler almadan gelmezdi kahve içer sohbet ederdik. Ben duygularımdan emin olduğum zaman bu konuyu arkadaşıma açmaya karar verdim. Arkadaşım doğru bir insan olmadığını söyledi benim için neden diye sorduğumda senin düşündüğün gibi biri değil bütün ilçe çalkalanıyor bilmiyor musun o gay dedi. İlk başlar inanmak istemedim nasıl olur falan diye, çünkü bana olan bakışlarından her şeyinden çok emindim ilgi duyduğuna. Sonrasında emin oldum tabiki, bir sürü erkek arkadaşına tanık oldum. Bir sürü anı ve hikayesini öğrendim arkadaşlarından. Dikkatli incelediğimde de konuşması yürümesi her şeyi belli ediyormuş aslında gözümü böylesine körelttiğim için kendime kızdım bile. Aradan 2 sene geçti ve onu yeni erkek arkadaşıyla gördüm artık çekinmiyor bile el ele göz göze takılıyorlardı. Benim anlayamadığım şu, madem gaysin be adam neden benimle böylesine ilgilendin. Ve en son karşılaştığımızda ki 2 senedir karşılaşmıyorduk. Beni görünce kötü oldu bakışlarını çevirdi. Sizce bunun sebebi nedir ?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• İlginç hikaye. Hadi sen yine iyisin. Gay olan anlaşılırda lezbiyen olan pek anlaşılmaz. Bizim işimiz daha zor.

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Biseksüeldir belki o sebeple olması mümkün yani.

Kararsız bir durumdadir o zamanlar,sana yaklaşmayı denemiştir,sonra erkeklerle daha mutlu oldugunu fark etmiştir.

1|0
    0|0
  • kanka olmak istedi sanırım..hahah

1|0
    0|0
  • belliki o zaman gay kimliğini tam kabul etmemişti daha kafası karışıktı acaba dedi kendi kendine sonra anladıki i*nelik ruhunda var devam dedi

1|0
    0|0
  • erkek arkadaslarından hoslanmıstır

2|1
    1|0
  • Gayi gaylikten kurtaracaktın az daha zorlasan bu yazıdan anladığım bu..

Bütün ilçe çalkalanıyora çok güldüm..

1|0
    0|0
  • Her kiz bir gaya asik olmus neredeyse. üzücü yasadiklarin ama sen de acilmakta biraz acele etmissin acilmadan once piyasa arastirmasi sart

1|0
    0|0
  • gaylıktan terfıye etmeyı dusundu belkı senle :)) ılcede nasıl olmus bunu anlamadım cıvı kalmadı anasını satım.

1|0
    0|0
  • öle erkek adamın ben taaaaa neysee bizi bozar bu muhabbet

1|0
    0|0
  • sevdiğim kız bana abi deyince nin değişik bir versiyonu olmuş seninki...

1|0
    0|0
  • gay bana geceler :))) (not ama sadece geceler) :)))

1|0
    0|0
  • yıldızlarda gay ar durmaz yerinde

0|0
    0|0
  • Gayların 4 duvar aradında ne yaptığı seni ilgilendirirmi

0|0
    1|0
    • Eğer bu hoşlandığım çocuksa ve bana ilgi gösterip hoşlandığını belli edip kandırıyorsa tabiki

• Kadınla aldatmasını tercih ederdin ya ni...sende kız arkadası olarak kaöl

• Gay olsun . Seni seviyorsa sorun olmamalı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...