ÇOK ZOR DURUMDAYIM. LÜTFEN BÜYÜKLERİM YARDIM ETSİN?

Bugün kız arkadaşımla ilişkiye girdik. İçine boşalmadım boşalırken hemen çıkardım. Ama kız arkadaşım bana biraz içine boşaldığımı hissettiğini söyledi. Sonra korktum bende ya çocuk olursa falan diye?
Kendiside bana babam eczacı bir sıkıntı çıkmaz. Zaten microgynon ilacını kullanıyorum dedi. LÜTFEN YARDIM EDİN BİŞEY OLUR MU?

1|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Microgynon kullanıyorsa sorun yok. Hergün düzenli olarak kullanıyorsa tabi

0|0
    0|0
    • Abla ben zaten tamamen içine boşalmadım. Hatta hiç boşalmadım. Kendime hakimdim. Ama biraz girmiş işte. Hissettim dedi bana. Büyütmenin bir anlamı var mı sence? Kızda yapmadan önce ve yaptıktan sonra yuttu o ilacı.

• Eczaneye git ve hamilelik testi al kıza yaptır hatta mümkünse senin yanında yapsın anlattıklarına göre kız tuhaf başını bağlamak ister gibi. kesinlikle test al yoksa için rahat etmez..

• Kız abla başını bağlamak gibi bir isteği yok ya. Öyle yolun yolcusu zaten. Kendi aileside öyle bir durumda s*ker bunu yani. Ve yaşı büyükde değil ya reşit ya 1 yaş küçük.
      Benim başıma niye kalsınki abla evim yok arabam yok işim yok gücüm yok. Okuyorum yani

En İyi Erkek Görüşü

• Korkma yaw birsey olmaz
    Birdaha prezervatif kullan. riske girme

0|0
    0|0
    • Tamam abicim. Kız zaten yolun yolcusu yani. Benim öyle sevgilim falanım filanımda değil. Bide yarın tam 1 hafta olacak abi. Kızdan ses yoluk yok. Görüşmüyoruz konuşmuyoruz. En son mesajımda siliyorum numaranı hadi işine bak bidaha beni arama yazmıştım. Önerin nedir

• Abi bu kız yollu ama. Benle yapmasıda en az 15 20 dir

• Bosver salla gitsin. Keyfine bak.

Kızlar Ne Diyor 3

• Nur topu gibi bir oğlun olur

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım. ALLAH korusun. Yapmayın şöyle şeyler.

• Olmaz rahat ol

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi abla

• Ya tamam o zaman rahat ol bişey olmaz eminim

• Ayın 14 üne arayayım mı abla kızı adet oldun mu olmadın mı diye?

• Nasıl hissetmiş?

0|0
    0|0
    • Abla içine boşalmadım ben. O esnada geri çektim biraz içine girmiş heralde kendisi söyledi.

• Ya o süre bayandan bayana değişir bilemem ki ben onun adet düzenini evresini ıslaklık olmaması normal kurumuştur sen sakin ol korkmanın bir faydası yok sağlıklı düşünmeni engeller sadece

• Ben kendisine dedim ki hiç mi korkmuyosun yani. Ya başımıza bir iş gelirse falan. Kendisi çok rahattı. Dediki ben malmıyım babam eczacı. Bide o microgynon hapını kullandı. Onu kullanıyor işte.

Erkekler Ne Diyor 4

• oğlan olursa ismini ben koyarım, altınını da takarız merak etme ;)

0|0
    0|0
    • ALLAH rızası için biliyorsan konuş bak. Önyargılı davranıp strese sokma beni.

• birader korkanın çocuğu olmaz diye bir laf var ve sen korktuğunu söylüyorsun korkmana gerek yok yani
    umarım beni anlamıssındır

0|0
    0|0
    • Bilimsel olarak açıkla bana. Hurafelerle değil.

• O işler öyle basit değil. Hic bisi olmaz rahat ol

0|0
    0|0
    • Abi yarın tam 1 hafta olacak. Kızdan ses soluk yok. Görüşmüyoruz konuşmuyoruz yani. En son mesajımdada yol verdim. Kız zaten yolun yolcusu abi. Öyle sevgilim falanım filanımda değil.

• Ne yazayım ne zaman yazayım abi?

• Yaz smdi bakalm konusalm az

• olmaz o zaten boşaldığını hissetmez sen eminsen dışarı boşaldığından sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
    • Abi dışarı boşaldımda. Kız dediki hissettim biraz eliyle falanda baktı az bişey içine kaçmış olabilir.

• Kız anlamayacak kadar amatör değildi abi. Bende aynı şeyi söyledim. Yok yok eminim dedi seninki bu. Biraz katıydı dedi

• ulan 3 yıldır düzenli seks yapan insanım o kadar denedim hem boşaldım hem dışarı çektim o kadar yapmama rağmen kız bir türlü hissetmiyordu içine akıttığımı ama kasılmalarımdan anlıyordu boşalmaya yaklaştığımı senin kızda farklı bir olay var bence kendini sana kitlemeye çalışıyor olmasın

Yükleniyor...