Erken boşalmama için bildiğiniz bir yol var mı?

Arkadaşlar cok erken boşalıyorum ve bu durumdan oldukça şikayetçiyim seks hayatım sıfır yani 1-2 dakikada boşalıyorum iki tarafta mutsuz oluyor. Bunun bir çözümü var mı yani bu piyasada satılan ilaçlardan istemiyorum daha doğal kolay yolla geç boşalabilirmiyim?

1|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kegel egzersizleri var erkekler için de
    İdrar sırasında idrarı aniden engelleyerek kasacağın kaslar var bunları keşvederek kaslara hakim olabilirsin detaylı bilgi için araştır

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunu düzenlemek için düzenli seks yapman gerekiyor.
    Kiz arkadaşın özveri de bulunmalı biraz.
    Yanı tek seferde uzun olamayabilir.
    İkinci üçüncü de onu tatmin edebilirsin.
    Böyle böyle uzayacaktir süre.
    Biraz da senin zihninle alakalı.

0|0
    0|0
    • Real Madrid'in ilk 11 ini bile sayıyorrum içimden ama 2 dakikayı geçmiyor işte

• Bira iç.

0|0
    0|0
  • Pipini tut

0|0
    0|0
  • Geciktirici etkili prezervatif ya da sprey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Boşalmaya 5 saniye kala. Bekle 10'a kadar say içinde. Ve devam et. Aynı şekilde 30 dk boyunca bir faydası olur belki.

1|3
    0|0
  • heyecan yapmamaya gayret et, önsevişmeyi uzun tutmaya çalış, hemen giriş yapma. Göğüslere, kalçalara, kutuya odaklan yala, em. Bir de geciktirici sprey al, pompadan 20-25 dk evvel aletin kafasına, iç kısma, boynuna ve yukardan aşağı sıvazlayarak yedir. Sonra 45 dk aralıksız tempo. Unutmadan rahatsız olacağın pozisyonları tercih et. Dizlerinin üzerinde yapmayı dene, kadının üzerine uzanarak tüm vücut temas etmesin yoksa çok hızlı uyarılırsın. Seksin tadını çıkar, doggy de vur arada dur, diğer deliği sıvazla, kalçalara bebek yağı dök masaj yap, aletini çıkar, kalçalara vur, keyfine bak.

0|1
    0|0
  • Kardeşim 4 teknik var

0|1
    0|0
    • nedir?

• teşekkür ederim dostum denicem. Bu arada seks için adonis kasa gerek yok :))

• Kardeşim adenois geliştikçe erken boşalma azalacak onu kastettim. Karın altı kasın ne kadar güçlüyse boşalma kaslarında dayanıklu olur; )

• utanmadan sıkılmadın doğruca bununla ilgili psikoliji bölümüne gidiceksin. Çünkü erken boşalmanın sebebinin %98 i psikolojik.

0|1
    0|0
  • ilaç kullanma kendini partnerini tatmin ettikten sonra boşalmaya odakla acele etme kendini stresede sokma zamanla düzelicektir dahada olmuyosa uzmandan yardım al

1|0
    0|0
  • o ilaçlardan al. başka yolu yok. geciktirici sprey en iyisidir. kullanmadım ama kullananlar tavsiye ediyor. süre 15 dakika uzar.

0|0
    0|0
  • Yol boşaltmaya yakın olduğu zaman çıkarıp etki geçince tekrar içe gideceksin bu şekilde sana alışkanlık olur ve kısa bir süre sonra erken boşaltmaya kendine hakim olabilme ve istediğin zaman boşalma durumu sana verir

0|1
    0|0
  • masturbasyon yaparken gelinmce sık gelmesin her seferinde böyle yap bir kaç aya düzelirsin ama bunu bir saaat falan gelirken sık gelmesin o şekilde ve istedipin zaman olursun ben istedipim süre neyse yapıyorum...

0|0
    0|0
  • Bu söylediğimde çok ciddiyim Prostatına 2 3 dk masaj yap Hem geç boşalırsın hem de hayatında olmadığı kadar şiddetli orgazm yaşarsın ve hayatında olmadığı kadar çok boşalırsın

0|0
    0|0
    • seksten veya masturbasyondan önce 2 3 dakika masaj mı yapıcam?

• şimdi deniyorum :)

• Nasıl bir duygu olduğunu anlatta bilinçlensin herkes

• Kadinla cinsel iliskiye girmeden yarim saat önce mast yap bosal, kadinla cinsel iliskiye girince bosalacagin zaman cikar bekle biraz sevis tekrar gir, bunu bir süre antrenman gibi yap kendini kontrol etmeyi ögrenirsin...
    Ilk azmanlar hem senin hem kadin icin zor olur ama zaman 5-10 dakikaya cikarsin... Birde ortalama penisin vajinaya girip bosalma süresi 5-10 dakika arasi, 30 dakika yapsan zaten zevki gider sürtünemden yara baglar..

1|1
    0|0
Yükleniyor...