Arkadaslar bende mantar vardi ilac kullandim ama geçmeden kocamla cinsel iliskiye girdim yardım? ?

Arkadaslar bende kayganlastiricidan dolayı mantar olustu ilac aldim kocama soyleyemedigim icin cinsel iliskiye hayir diyemedim iliskiye girdik 4-5 gun ust uste falan benim rahatsizligim gecmedi ablamla konustum gecmez tabi dedi ben ona da bulastirmisim. bendeki gecmeden yaptigimiz icin surekli bulasiyo iylesemiyormusum.. 1.5 ay iliskiye girmemem gerekiyomus falan dedi e o benim kocam yani ne o dayanir okadar ne ben dayanabilirim napicam? Hemen gecirecek bisey var mı bildiginiz? O nasil iylesicek haberi olmadan?

1|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bakin cok celiskili yazmissiniz, kocana mantar oldugunu neden sakliyorsun onu anlamiyorum?
    Kayganlastirici mantar yapmaz, mantarin devam etmesi, iliskiyle baglantili degil..
    Ilaci düzenli kullan ilacin üzerinde nasil nekadar süre yaziyorsa onu kersinlikle uygulaman gerekli, erkege mantar kolay kolay bulasmaz, heleki sünnetli erkege cooook zor.. Ama her ihtimale karsi kcoaninda ilaci o süre icerisinde kullanmasi gerek..
    Ilac kullanirken cinsel iliskiye hicbir engel yok, süre, iyilesmesine hicbir engel yok...

0|0
    0|0
    • Ben bilmiyorum kendi dusuncem baska ne mantar yapar ki temizligimize cok dikkat ederiz yani

• Temizlikle alakasi yok, mantar oldugunu doktormu söyledi?

En İyi Kız Görüşü

• Girmemen gerekiyormus elden bir şey gelmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Onu elle ya da oral şekilde tatmin edeceksin, sende klitorısten tatmin olacaksın en mantıklısı bu sanırım. Ayrıca kocana bulaşsa bile mantar olacak diye bişi yok ancak. bildiğim kadarıyla eşler beraber mantar tedavisi olurlar ki bir birlerine tekrar bulaştırmasınlar diye.

0|0
    0|0
    • Ama istiyoruz yani oral falan yapsak daha cok azicaz yapmak istiycek

• Ona bunu soyleyemem ki..

• Ne alaka yahu.. Sanki adama küfür ediyon.

• Cinsellik yok geçmeden

0|0
    0|0
  • Doktormu söyledi 1.5 ay ilişkiye girme diye saçma bence sende kocanda mantar kremi kullanın ilişkiye de devam edin

0|0
    0|0
  • başka yollarda var ilişkiye girilen :)
    1.5 sabredin, sonra eniştenin ki kalkmayıncaya kadar özgürsünüz. sabır. evlenmeden önceki günleri düşünün ve durun.

0|0
    0|0
  • Haberi olmadan diye bişey yok eşinede bulasmistir

0|0
    0|0
    • Ama onun hic bir sikaheti yok gayet iyi yani

• Ilac bitti hayir fitil denemedim

• Büyük ihtimal bir sonraki gidisinde fitil verecektir ayrıca kauganlastirici nın mantar yapacağını sanmam

• nerende mantar var

0|0
    0|0
  • Git konus kocanla

0|0
    0|0
  • Var ilacı

0|0
    0|0
  • bir krem var ama acısına dayanabilir misin bilmiyorum

0|0
    0|0
  • prezarvatif kullanın ona bulaşmaz o zaman.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...