Özerkliğe bakışınız nedir?

özerkliğe bakışınız nedir. dar bir bölgede kanunların ne olacağına bölge insanı karar versin mesela. idam, kürtaj, anadil, kölelik, homoseksüellik, çok eşlilik, işkence, p*rno, resmi din vs aklına ne gelirse seçilmiş yerel otorite karar versin mi?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Özerklik=sana bayılmiyorum ama kendim de bir bok beceremiyorum benm aklim anca provakasyona ajitasyona basiyo. verecegin para olmazsa açlıktan kirilirim.

Yani hayir. Onun da bkunu cikaririz Türk milletiyiz biz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence saçma bir düşünce yapısı dar bir çerçeveye alınmış eyalet sayası gibi birşey bu bence ülkenin bölünmesine ve çarpişan fikirlerinde bir birlerine düşmanca gitmesine daha bir hız verir benim fikrim bu...

0|0
    0|0
  • biz bir şeyin bokunu çıkartmadan duramayan bir milletiz.bize uygun değil.

0|1
    0|0
  • özerklik bölünmedir.zaten ülkelerde kurallara insanlar karar veriyor.kurallar çoğulculuk ilkesi ışığında, gelenek görenekler, inanç sistemi göz önünde bulundurularak yapılıo.yani özerkliğe gerek yok.saçma bence.böl parçala yönetin pembeye boyanmış şekli bence;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Özerklikle cinsellik arasında nasıl bir bağ var ve yönetimi bunlara mı adayacak kendini ?

0|0
    0|0
    • Homoseksüel evlilik bazı eyaletlerde izin dahilinde olan biri durum.

• Felaket senaryolarına katılmıyorum, ama gereksiz bir girişim.

• özerklikle ilgili aklına ne geliyorsa dedim, şu veya bu olur olmaz bunu istediğin lokasyona göre değerlendir lakin özerklikle cinsellik arasında bir bağ yok diyemezsin.

• vermesin !

0|0
    0|0
  • özerklik olursa lütfen o zaman özerk oldukları lağım çukurundan batıya doğru çıkmasınlar bir zahmet.

1|0
    0|1
  • bölünmeye karsisyim.

0|0
    0|0
  • özerklik eşittir devletsizlik

0|0
    0|0
Yükleniyor...