Kapat

Yerleşme kanaması olabilir mi?

Merhaba arkadaşlar. Ben hamile olasılığım olduğu için ella hapı kullandım. Adet dönemime yaklaşık bir hafta kala kalamam oldu ama iki gün sürdü sürmedi. Bir gün bitti sonra tekrar başladı yarım gün falan. Az oldu yani. acaba hapın etkisi midir ya da yerleşme kanaması olabilir mi? Kan baya geldi ama öyle lekelenme gibi değildi. bir de pıhtılıydı kan. Yerleşme kanaması pembe ya da kahve oluyormuş galiba. Benim ki her zamanki adet kanım gibiydi. Yerleşme değildir dimi,? Ayrıca ilişkiden on gün sonra kan idrar testi yapmıştım. Negatif çıkmıştı ama tereddüt ediyorum

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Ella etkisi canım kanama olması normal boşuna stres yapma. Hapı aldıktan sonra ön kanama olur daha sonra normal adet kanaması gelir. bende de aynen dediğim gibi olmuştu. testte yapmissin tereddüt edecek stres yapacak bişey yok. kendini rahatlatmak için 1 test daha yapabilirsin ama şüphelenecek bişey yok dediğim hapin etkisi

0|0
    0|0
    • Teşekkürler dün yine gittim hamile değilmişim dediğiniz gibi :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Yerleşme kanaması bir kaç damla olur. 2 gün olan kanama olduysa hamile dahi olsanız düşük falan yapmış olmanız gerekir.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Sorun yok pırtılaşmış kan vajina içinde kalan kan sorun yok ağdet liyken ilişkiyede girsen 2 gün kalada girsen hamile kalmazsın

0|0
    0|0
  • Kim s*qti seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Strestendir. Ama test yprır korkma. Herşey için gec kalabilirsin yoksa allah korusun

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...