Bnim için önemli gelir misiniz?

Bir gün buraya böyle bir soru soracağım aklıma gelmezdi. Empati yaparak cevaplamanızı istiyorum. Dalga geçmemenizi önemle rica ediyorum. Adet bitiminden üç gün sonra sevgilimle üzerimizde kıyafet varken sürtüştük. Onda boxer pantolon bendede ince tayt ve iç çamaşırı vardı ( ince derken gerdirip ışığa tutunca gözenekler görünüyor) erkek arkadaşım boşaldıktan bir süre sonra sürtündük. Onun pantolonunun önünün nemli olduğunu sonradan fark ettim. Normalde adet öncesi göğüslerim ağırır. Düne kadar ağırıyordu bugün ağıröıyor. Normalde bugün adet olmam lazım hiçbir belirti yok. Kısaca o şekilde hamile kalır mıyım :(?

0|3
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• Ole bisy soz konusu degil kardesim ama yazik etmeyin kendinize akilli olun boyle seyler yapmayin bu son olsun

0|0
    0|0
    • Öyle olucak emin olun. Bir daha bu stresi yaşamak istemiyorum çünkü

• BEn degil sen emin ol ben bir erkek olarak yeltenildigi zamn bile yapmadysan sende yapmicaksn yapma evlilik denilen guzel bir muessese var

En İyi Kız Görüşü

• Hayır. Stres yapma stresten adetin geçikiyor sadece.

1|0
    0|0
    • Öyle mi acaba. Yinede çok teşekkür ederim o kadar kötü hissediyorum ki uyuyamıyorum

• Stresten olmuştur vallahi bak, eğer hamile olsan akıntı bile gelmez öyle biliyorum

• Çok teşekkür ederim:)

Erkekler Ne Diyor 28

• Kalmazsın.

0|0
    0|0
  • o kadar elbiseden geçip oraya girip yumurtalıklara ulaştıysa doğur onu, muhtemelen süperman

1|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • evet hamılesın

0|0
    0|0
  • bunları sürtüşürken düşünmen gerekirdi. önce öğren sonra yap ders olsun

1|0
    0|0
  • kalmazsın için rahat olsun

1|0
    0|0
  • Kalmaz kardeşim rahat ol. çokta merak edersen git bir özel hastaneye 25-30 tl bişey hebelik için kan testi yaptır

0|0
    0|0
  • Kafanda kurgularla oldun için ağdet gecikiyo iç çamasırın geçmez vajina dudaklarına bir damla siperm gelirse hamile kalabilirdin yani bidaha böyle şeyler yapma içinide korku salmıs bak ağdetinine etkilemiş

0|0
    0|0
  • özel konu özelden tam yazsana

0|0
    0|0
  • Yok olmaz birsey. Sakin ol stress yapma.

0|0
    0|0
  • Hayır. hayır. hayır

0|0
    0|0
  • Hamile olma olasiligin var keske bosaldiktan sonra surtturmeseydin

0|0
    0|0
  • Siz verin verin erkeklere sonra bakir erkek yok bakire kızmi olsun deyin durun

0|0
    0|0
  • offf ne saçmalayın

0|0
    0|0
  • Yok be öyleden hamile kalınmaz

0|0
    0|0
  • olmazsın korkma ama dalga geçiyosan alıcan olsun

0|0
    0|0
  • kesinlikle imkansız.

0|0
    0|0
  • hayır bişey olmaz yarın yaz bana oldum diye :D

0|0
    0|0
  • Kalma ihtimalin yok merak etme

0|0
    0|0
  • Mumkun değil oyle hamila kalman. Spermcikler zaten boxerdan cikana kadar olurler

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun şimdiden isim düşünmeye başlayın bebeğinize

0|0
    0|0
  • Icıne doğru oturduysan mümkün

0|0
    0|0
  • Kalmazsın

0|0
    0|0
  • Yok ya rahme ulaşması için çok uzun bir yol var ama küçük bir ihtimal olabilirsin

0|0
    0|0
  • Sendeki akli kusa taksak ters ucar yeminle. Yahu hamile olman icin yumurtalarin döllenmesi lazim. Icine almadin. Kilot tayt var e disari cikiyosun bide gunluk ped koyduysan daha ne olsun biraz mantiken dusun. Strese havalara bagli adetin gecikir bu gayet normal e kis vakti havalar degisken bunlar heo etken yapma etme kendine boyle seylerle yorma kafani. Ama benden sana tavsiye sen simdi surtustun ya erkek arkadasin dicek ki ask ben cikarim oyle surtim sen cikarma sonrada senden cikarmani isticek kiramican zevk alcan ileride ileri insan oglu doymaz ne kadar yaparsan bir okadar daha ilerisini ister... Erkek arkadasin bosalmakmi istiyo sen kendi ellerinle cikar seyini osbir cek bosalsin ama kutuna dokundurma...

0|0
    0|0
  • Hamile Değilsin...

0|0
    0|0
  • haydar dümen vakası.

0|0
    0|0
  • Bir burada böyle bir soruya cevap vereceğim aklıma gelirdi çünkü neredeyse cinsel cahilliğin yaygın olduğu ergen kızların yarım yamalak sevişmeleri sonrasında panikten hem sorduğu sorulardan evet empati istiyorsun yapamam adet olmuyorum ama git bir tabağa ekmek koy, üzerine sevişmemi oynaşmamı ne giydiysen 1 ekmekten 1cm yüksekte tut ve onun üzerine mayonez sık sonra ekmeği al ye mayonez tadı varsa hamilesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence kalmazsın tamamen stresten olabılır üzülme ve kafana takma

0|1
    0|0
  • Kalmazsın. Stres yapma

0|0
    0|0
  • Kalmazsin sacmalama

0|1
    0|0